Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Oprogramowanie sklep internetowy

Oprogramowanie sklep internetowy

kuba_rozynek / 2018-09-05 10:33
Witajcie, poszukuję oprogramowania dla sklepu internetowego, które będzie komaptybilny ze sprzedażą na allegro. Przekopałem sieć wzdłuż i wszerz ale chyba niewiele mi to pomogło skoro ostatecznie ląduję na forum. Może sami prowadząc firmę, która zajmuje się sprzedażą swoich dóbr w necie korzystacie z takiego oprogramowania i moglibyście mi coś podpowiedzieć, z góry serdecznie dziękuję
Wyświetlaj:
niezagolowany_adam / 5.184.63.* / 2018-09-08 16:55
ja się spotkałem z takimi programami, ale współpraca z nimi zazwyczaj kończyła się w momencie wykorzystania okresu bezpłatnego a potem miliony, ostatnio też towarzysze twórcy kusząc darmowym oprogramowaniem lub jakąś znikomą opłatą aktywacyjną zapraszają do podania danych karty kredytowej, co powdowuje jednak niesmak już na samym początku zabawy. Dlatego też tak namiętnie pytam o koszty takiej zabawy. No i jakie też mamy funkcje za jaką cenę - bo, ze zapłącić trzeba, to jest zrozumiałe, tylko niech ta cena będzie w miarę rozsądna.
kuba_rozynek / 2018-09-07 14:54
podtrzymuję pytanie :) proszę o więcej szczegółów :)
niezagolowany_adam / 5.184.63.* / 2018-09-06 19:40
No a można korzystać modułowo? Z tego używanego przez Ciebie, czy jest to tak, że wykupujesz pakiet i jazda, nawet jeżeli nie korzystasz to płacisz? I jakie są ograniczenia w wersji bezpłatnej? No i jakie są koszty płatnych? Jak mówisz, że niejenokrotnie już walczyłeś z takim oprogramowaniem, to pewnie jesteś w stanie powiedzieć czy cena którą oferują jest OK. Z chęcią dowiem się wszystkiego :)
franndolas / 89.66.116.* / 2018-09-10 10:23
Ale, że jak modułowo? Wykupujesz pakiet na https://sellingo.pl i nie masz ograniczeń do korzystania z funkcji programu, tylko do pojemności i transferu ewentualnie możesz jeszcze dokupić pakiet graficznym który zmodyfikuje wygląd sklepu i tyle. Koszty są w cenniku na stronie od 0 do bohatera, aktualnie nawet są jakieś promocje, więc warto skorzystać. Jak dla mnie funkcjonalność całości, obsługa techniczna i ceny są bardzo OK za taki fajny i intuicyjny program. :)
franndolas / 89.66.116.* / 2018-09-05 12:26
W zasadzie, to spotkałem się z takim oprogramowaniem niejednokrotnie jednak w większości przypadków cena jest kosmiczna, są też oczywiście darmowe programy z jednego w wersji "demo" aktualnie korzystam, w zasadzie dostęp do funkcji jest nieograniczony, jedyne co stanowi barierę to brak wsparcia technicznego, które na początku zawsze się przydaje no i ograniczona pojemność, ale na chwilę obecną, po zmianie nazwijmy to "branży" sprzedażowej mi to nie przeszkadza.

Najnowsze wpisy