Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Optymistyczny początek miesiąca na GPW

Optymistyczny początek miesiąca na GPW

orzeł / .* / 2004-11-02 23:47
Komentarze do wiadomości: Optymistyczny początek miesiąca na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł jajcarz / .* / 2004-11-03 07:05
"NO i jeszcze kilka ciekawostek jak lubisz szukać na dole zerknij na ibsystem :)"To cytat z samego siebie z dnia 15.10.2004 i jeśli ktoś z niego skorzystał to jest dziś całkiem nieźle zarobiony. Jakiż ja jestem mądry!!!!:))))
orzeł jasnowidz HIHIHI / .* / 2004-11-03 07:01
Raczek co sądziesz o biurosystem !? Odbije się to mocno i zmieni trenda :) może będzie trendy:):):)czy nie ? Niezłe wyniki a udupione jak mało co!Podaj jakieś swoje typy !!!Jak Ci się podoba odbicie Boryszewa od 160 jak całkiem niedawno to "przewidzialem ":):):)
orzeł / .* / 2004-11-03 06:58
nie wytrzymałem i odkupiłem Tim po 6.40 a wcześniej sprzedałem po 5.8 ale jaja a tak się bałem ! Pozdro dla Raczka
Raczek / .* / 2004-11-03 06:54
Podzielam zdanie Orzełka.Tim będzie po 10 zł za jakiś czas (ING TFI już ma powyżej 5% w KZ a oni nie kupuję byle czego).Ampli też będzie szło sukcesywnie do góry.Pozdrawiam
orzeł / .* / 2004-11-02 23:47
Panie Jezyk czy Jerzyk bo już dawno się tu Pan nie podpisywał kup Pan Ampli to może troszkę zarobisz Pan no i Tima bo już niedługo po 10 zł. Chyba że Pan poczeka jeszcze troszkę aż giełda zacznie spadac jak to Pan przewidywał to ja chętnie Panu sprzedam przy WIg 20 około 1940 pkt Nie pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy