Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Orfe SA i Farmacol SA wybrane do rokowań o zakupie Cefarmu-W-wa

Orfe SA i Farmacol SA wybrane do rokowań o zakupie Cefarmu-W-wa

Wyświetlaj:
pracoholik / .* / 2004-04-28 10:36
co sie dziwisz ktos pracuje do 21 i koniec , ciekawe jak ty sie zachowujesz jak musisz pracowac dłużej i ci za to nie zapłacą przecież te kobiety mają dzieci rodziny .. i tez chca wrócić do swoich domów .. tak to już jest wiele rzeczy sie nam nie podoba ale tak jest i tego nie zmienisz ......... opanuj się chłopie
olek / .* / 2004-04-27 22:49
UWAGA!!!dzis wieczorem moja zona ulegla powaznemu popazeniu (mieszkamy u zbiegu dolnej i pulawskiej); jeszcze przed przyjazdem pogotowia pobieglem do najblizszej apteki - mieszczacej sie w budynku na rogu ul.pulawskiej i dolnaj obok sklepu spozywczego mokpolu, byla godzina 21.04 (apteka cynna jest do 21.00), wewnatrz apteki znajdowaly sie dwie aptekarki, staly przy kasach i (prawdopodobnie) obliczaly dzienny utarg, zaczalem intensywnie pukac do drzwi - od 4 minut apteka byla jednak juz zamknieta - panie aptekarki na moj widok tylko wzruszyly ramionami, ani jedna z nich nie zechciala zainteresowac sie tym, co sie stalo i dlaczego tak bardzo zalezy mi na tym aby moc jeszcze kupic niezbene srodki (chociazby panthenol). ostrzegam wszystkich przed ta apteka. prosze wszystkich o rozkolportowanie tej wiadomosci do jak najwiekszej liczby osob, niech nikt nie probuje uzyskac w tej aptece pomocy, wszelkie proby w tym zakresie sa skazane z gory na niepowodzenie!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy