Forum Polityka, aktualnościKraj

Orkiestra Owsiaka chwali się kolejnym rekordem

Orkiestra Owsiaka chwali się kolejnym rekordem

Wyświetlaj:
zgred 2 / 153.19.47.* / 2010-03-02 09:48
Dlatego że Owsiak rzetelnie rozlicza - przekazuję mu odpisy z podatku
Natomiast na dżwięk słowa Caritas, który podaje numer swojego konta przy okazji kazdej tragedii, dostaję gęsiej skórki - czy to jwst jeszcze uczulenie ? czy już obsesja?
kubek1978 / 2010-03-01 19:42 / Bywalec forum
Panie Owsiak jeżeli jest Pan uczciwy w tym co robi to jeszcze jedna ważna sprawa .... co gdy na "pańskim" sprzęcie będzie zarabiał na lewo jakiś lekarz lub grupa lekarzy czyli będą prowadzone diagnozy |prywatne " nie księgowane ani wykazywane. Jak wiadomo lekarzy ŚWIŃ jest dużo na tym świecie więc trzeba wziąść to także pod uwagę .
sceptyk / 2010-03-01 14:45 / Tysiącznik na forum
Czy możemy dowiedzieć sie trzech rzeczy od p. Owsiaka:
1) ile z tych 43 milionów zostało wpłacone przez spółki skarbu państwa, albo wręcz firmy państwowe (KGHM, Orlen, Azoty, kopalnie, "koncerny energetyczne");
2) czy na rok 2010 fundacja WOŚP planuje utrzymanie poziomu 10% kosztów zarządzania?
3) ile fundacja WOŚP utopiła w roku 2008 i 2009 w tzw. opcjach walutowych (w sprawozdaniu za 2008 figuruje ok. 8 milionów złotych aktywów finansowych [nie gotówka!])
davia / 2010-03-01 15:17
Dlaczego zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie przeciwny tej idei? Chyba najważniejsze jest to, ile pożytku co rok przynosi jego akcja. Pomijając już to, że odwala część roboty za rząd, bo to rząd powinien zadbać o wyposażenie klinik i szpitali.
sceptyk / 2010-03-01 17:20 / Tysiącznik na forum
Gdzie ty znalazłaś, że jestem "przeciwny tej idei"?
Zadałem konkretne pytania, ponieważ jako potencjalny darczyńca mam prawo wiedzieć, co się dzieje z podarowanymi przeze mnie pieniędzmi.
To chyba jasne?

A co do pożytku, wątpliwości są coraz poważniejsze, ponieważ wiele szpitali nie ma środków z NFZ na użytkowanie sprzętu od WOŚP. I zebrane pieniądze zostają zmarnowane.
No i ten kompletny brak transparentnosci przy zakupach...
janiszek72 / 2010-03-01 12:45 / Tysiącznik na forum
Wreszcie jakaś jedyna pozytywna i szczera (nie tendencyjna) informacja na tym portalu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
wiwan / 2010-03-01 12:49
To w jakim celu się tak tutaj męczysz intensywnie Panie Forumowiczu ?
janiszek72 / 2010-03-01 13:18 / Tysiącznik na forum
Intensywnie się tutaj męczę w celu wprowadzenia równowagi biologicznej pomiędzy panoszącymi się szopenfeldziarzami, a zwykłymi i normalnymi Polakami, którzy walczą o dostęp do prawdziwych i pozbawionych manipulacji informacji, które w jednostronny i tendencyjny sposób wypaczają otaczającą nas rzeczywistość. Przedstawiane przez portal opracowania i analizy są zamieszczane na użytek i w celu manipulowania szeroko pojętą opinią społeczną i są wykonywane za grube pieniądze podatników na użytek nieudolnie rządzącej obecnej ekipy PO. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
wiwan / 2010-03-01 13:25

I to by było na
tyle

rzeczywiście- nic więcej do takiej wypowiedzi dodać nie można.

Najnowsze wpisy