Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Orzeł: TVP walczy o zachowanie płynności finansowej

Orzeł: TVP walczy o zachowanie płynności finansowej

skomentuj
Wyświetlaj:
olojosif / 95.49.52.* / 2010-03-12 15:16
Lumen ma rację. Największe zamieszanie z abonamentem zrobił Donald i to m.in. on jest odpowiedzialny za kryzys w telewizji. W całej Europie jest abonament i tam jakoś nikomu to nie przeszkadza. No i jeszcze były prezes F. który odunął poprzednich, a ciągle płacił im kasę, plus jego drogie nieprzemyślane inwestycje. Powinien to teraz zwrócić z łasnej kieszeni! Prokuratura powinna wziąć obu za d...e!
Lumen111 / 93.105.113.* / 2010-03-10 09:24
Chyba pora zwolnic gwiazdę telewizyjną Tomka Lisa który jest zwolennikiem POlityków i Donalda. Bierze zbyt dużą kasę za to co robi. Natomiast Dzięki Donaldowi TVP straciło duże pieniądze i ma teraz spore kłopoty...
Donaldem na dobrą sprawę powinna się zająć prokuratura za działalność na szkodę spółki państwowej...
szklarek / 2010-03-09 19:24

Jak wskazywał Orzeł, tego rodzaju kroki są niezbędne w sytuacji, gdy ustawa o rtv działa tylko w połowie, bo TVP de facto pozbawiona została środków abonamentowych

Takie działania panie prezesie to podstawa w każdej firmie. I to skandal, że dopiero teraz zabieracie się za racjonalizację tego bizantyjskiego tworu, zamiast lata temu.
Na marginesie- wzmiankowane kanały tematyczne i tak nigdy nie były dostępne dla widzów płacących tylko abonament. Wśród nich jedyny, tak naprawdę misyjny- TVP Kultura.
skomentuj

Najnowsze wpisy