Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Oskarżają Jobsa, że Apple zaoszczędził 40 mld dolarów

Oskarżają Jobsa, że Apple zaoszczędził 40 mld dolarów

Wyświetlaj:
Arnold K / 83.238.20.* / 2010-02-28 00:24
Czy ja wiem, gdyby oceniać produkty Apple tylko pod kątem technologii, to nie są znowu takie genialne, lepsze telefony robi pewno HTC, Maci jako komputery są drogie, tu sprzedaje się design, pewną wartość emocjonalną i styl. Jobs jest trochę jak guru, ta firma opiera się na jego wizerunku i sile przekonywania, dlatego jego pozycja jest bez wątpienia wielokrotnie silniejsza od innych prezesów i będą musieli zostawić pieniądze i pogodzić się z jego decyzją. Bez niego ta firma traci 50 procent wartości. Dla mnie jednak w tym jest dużo ideologii, bo jak tłumaczyć tak różne oceny Billa Gatesa i Jobsa ? Apple wybacza się wszystko nawet wysokie ceny, a jednocześnie ich użytkownicy psioczyli na złe korporacyjne PCety.
owko / 217.153.189.* / 2010-02-28 07:27
bo jak tłumaczyć tak różne oceny Billa Gatesa i Jobsa
? Apple wybacza się wszystko nawet wysokie ceny, a jednocześnie
ich użytkownicy psioczyli na złe korporacyjne PCety.
------------------
Przypuszczam, że chodzi o podstawową różnicę między macami a pecetami. Te pierwsze działają.
heretique / 89.78.123.* / 2010-03-01 23:31
różnica jest taka, że użytkownicy z pecetów korzystają bo nie mają wyboru. Mac jest zawsze "tą drugą opcją", więc decyzja o kupnie Maka jest dużo bardziej świadoma - stąd ludzie rzadziej psioczą na Maki.

Z drugiej strony, Maki mają taką prasę, że wystarczy że na miliony sprzedanych egzemplarzy 100 osób ma problem, np. z obudową, to rozpisują się o tym wszystkie Makowe blogi że wielka wtopa :-)
Kamiś / 77.254.68.* / 2010-02-27 19:07
Steve to mój idol! Wie czego potrzebują ludzie, zanim oni sami do tego dojrzeją. To jest pionierstwo! ;)
mancusssss / 81.102.108.* / 2010-03-02 03:04
mhm takie pionierstwo ze nawet w opcji nie ma mozliwosci dodania blue ray albo wyjscia hdmi gdzie wszystkie inne firmy juz od dawna to oferuja... maki sa ladne i tyle... mieszkam z gosciem ktory ma laptopa maca i mowi mi tak.... ale windows jest fe bo sie zawiesza (win 7) a jak mac sie zawiesza to mowi 'no zawiesza sie bo cos zle robisz'... czyli pc orpogramowanie jest zle, mac... uytkownik nie wie co robi.... smiech

Najnowsze wpisy