Forum Polityka, aktualnościKraj

Osoby skazane nie mogą kandydować na prezydenta

Osoby skazane nie mogą kandydować na prezydenta

Wyświetlaj:
m-53 / 83.24.15.* / 2010-05-03 09:58
Jeżeli, jak pisze kombinatorek,
przepisy ustawy zasadniczej stosuje się bezpośrednio


to nie można ich interpretować , A tam jak wół stoi:
wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem

i ani słowa o burmistrzu, wójcie, ani słowa o radzie miejskiej czy sejmiku powiatowym. O prezydencie też nic.

Cały tekst niewiele wart, bo kombinatorek pisze.
moim zdaniem
??? / 213.158.199.* / 2010-05-03 00:35
A co z Bronkiem - osobami podejrzanymi o zdradę stanu?
PAwel K.. / 77.114.213.* / 2010-05-03 07:52
Czy coś poza oszczerstwami potrafisz napisać, bolszewiku
precz_z_PO / 84.144.43.* / 2010-05-03 08:39
oszczerstwa??? to przeciez szkola BRONKA i tej calej PO-kultury.
Nierozumiem jak bolszewik(sterowany przez nich) moze innych wyzywac od bolszewikow???
cos mi tu sie nie zgadza.....
Popilia / 89.161.7.* / 2010-05-03 14:27
Należy się parę słów wyjaśnienie co do wyzywania PiSu od bolszewii przez PO. Już wiele razy to słyszałem, te porównanie np. użył go Daniel Olbrychski. Otóż aby Pisowcy się poczuli się w pełni obrażeni należy wytłumaczyć kto jest kim i co chodzi. Otóż moja definicja jest taka PO: Pseudo-burżuazyjna Oligarchia a PiS: Pachołki i Śmiecie którzy podważają ich moralne prawo do uznawania się spadkobiercami przedwojennych elit Narodu Polskiego. Otóż staropolskie przysłowie "Przebrał się diabeł w ornat i ogonem na msze dzwoni" najlepiej oddaje prawdziwe intencje tej nowej elity która współpracowała jako tani oportuniści lub konformiści z SB. Prawdziwa elita Narodu Polskiego właściciele ziemscy szlachta, intelektualiści, wojskowi zginęła w nazistowskich obozach zagłady, rozstrzelana w Katyniu, zesłana na Syberia, zamęczona i upokorzona przez NKWD i SB i teraz ci którzy mieli w tym udział chcą ich zastąpić chcą aby Naród miał do nich szacunek jak do elity przed wojną, a jak nie to nazwie ich bolszewią. Toż to chichot Stalina za grobu słychać.

Najnowsze wpisy