Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ostatni dzwonek dla OFE, żeby sprzedać akcje

Ostatni dzwonek dla OFE, żeby sprzedać akcje

Money.pl / 2014-01-28 08:08
Wyświetlaj:
Złodziejskie oaństwo nie wygeneruje dochodu / 89.200.162.* / 2014-01-28 23:10

opamiętajcie się i nie piszcie takich głupot, ani Korwin-Mike,ani Kaczyński,ani też Tusk nie wyjmie ze swojej kieszeni i nie da wam, bo sam niewiele ma

Problem w tym, że obecnie uczciwie nie można się dorobić.Władza obecna tworzy państwo przyjazne dla elity finansowej, która bogaci się kosztem reszty społeczeństwa.( Np. tze menadżerowie tzw. prezesi ich dochody wzrosły o 300 - 500% w ciągu 5-7 lat. Samochody służbowe, kierowcy itd. No i cała rodzina ma dobrze płatne stanowiska. A za nic nie odpowiadają. Nawet za łapówki sprawy się umarza. To jest forma złodziejstwa.
inzynier6 / 2014-01-28 10:58 / portfel / Bywalec forum
Okradają przyszłych emerytów z 250mld a ci siedzą cichutko jak mysz pod miotłą, czemu nie bierzecie przykładu z Ukraińców? Niepojęte to jest dla mnie..
Ktos403 / 109.173.140.* / 2014-01-28 10:48
Rządzący zapomnieli, oni nie wiedzieli tak jak o wielu rzeczach w tym kraju. Oni jedynie wiedzą jaki mają stan swojego konta nic więcej wiedzieć nie muszą. Byle korytko utrzymać do wyborów następnych. Oby ludzie wreszcie zmądrzeli i zaczęli inaczej głosować, czyt. nie na socjalistów. Ja głosuję za prawdziwym wolnym rynkiem, gdyż sam chcę decydować o wszystkim lub chociaż o tak prozaicznych rzeczach jak przebudowa domu, czy wychowanie i kształcenie dzieci wg zdolności, a nie widzi mi się ministra. Czas na zmiany.

Głosuję na KNP, bo gdyby oni to zrobili(likwidacja OFE) to każdy pieniążki otrzymałby na konto, a tak zamiast papieru dostaniecie pusty zapis w ZUS-ie bo rząd jak wiecie umarza dług, czyli konto w ZuS-ie nie jest niczym pokryte, chyba, że szyderczym uśmiechem tuska.
MMRR / 46.149.222.* / 2014-01-28 11:53
No to gratuluję! p.Korwin-Mike zagwarantuje ci emeryturę na konto ha, ha, ha,. Nie masz pojęcia jak są rozliczne pieniądze, które przekazywane są do ZUS-u. Faktem jest, ze pieniędzmi, które są potrącane od ubezpieczonych idą na renty i emerytury obecnie wypłacane, a ty człowieku będziesz miał płacone jak twoje dzieci będą płacić składki. Więc jeśli nie masz dzieci to śpiesz się,żeby zdążyły zarobić na twoją emeryturę, a jak masz to nie puszczaj ich za granicę, bo nie będą składać kasy na twoją. Ludzie opamiętajcie się i nie piszcie takich głupot, ani Korwin-Mike,ani Kaczyński,ani też Tusk nie wyjmie ze swojej kieszeni i nie da wam, bo sam niewiele ma.
PO i PiS nieudacznicy / 62.111.218.* / 2014-01-28 09:43
Ale mamy głupich ludzi w RZĄDZIE !!!
andrzejwojciech / 2014-01-28 08:08
Czyli te ostatnie zwały to również OFE dobrze to zapamiętać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy