Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ostatnia instancja - Strasburg

Ostatnia instancja - Strasburg

Money.pl / 2007-10-19 19:48
Komentarze do wiadomości: Ostatnia instancja - Strasburg.
Wyświetlaj:
poeta / 84.10.67.* / 2007-12-05 16:08
instancja -gra diamentów,gra we władce pierścieni
dlaczego,otóż wazny jest Izrael studenci integracja "religia" mózg pralnia proszek walcowanie-to trzeba zrozumieć
kryształy trójkaty pomoc prawo
coś się przewlekło jakie środki-kryształy kto ma byc wolny i kto płaci kto ma się czuc bezpieczny-marketing zarzadzanie partnerowanie podawanie i coś co świeci albo ktos kto zaswieca np żarówy tzn natężenia i kontakt -yyyyyyyyyY
kto kogo i za co i za ile poniża
RODZINA:) kto jest i z kim i dlaczego a raczej za ile:) kto jest rodziną-religia a co to takiego:)
dyskryminacja
no i teraz zrobic sobie-pociąg i wyjdzie nam Jasio i ammy co Francję:)
a jakby tak bardziej prosto i nie logicznie -tzn układamy klocki-duplo
kościoły i o co chodzi o zburzebie oczywiscie a co ma powstać-kultura:))pałace itd
no ale
żeby wierzyc że ktoś wie i stara sie bo nie pracuje tam dla chwały tylko dla społeczenstwa to wie także że co się przewlecze to nie uciecze
i jakby tak o niewoli
gdzie bys się nie udał gdzie by cię nie zaprowadziło to coś to pamiętaj-że jest rzecz święta i to prawda jest i oliwa i to rzecz jest sprawiedliwa
i mozna o tym kto chce byc ostatnim bo tak on ci pierwszy przecież i czy on jedeny na tym świecie
napisałam i czekać bede -na rezultat
jaki kryształ bedzie czy ja sie w trójkącie ostanę czy środek jak serce świecic bedzie i prawo i sprawiedliwość prawa nie lewa rządzic dobrze bedzie i ze studenci idee miec bedą i świeci oni nie są i nie bedą tak długo poki tu na tej ziemi stąpają i nikt ich za wiare wyższości batowac nie bedzie bo tak jest kochani-od pokolenia pokoleni i po koleii idzie na rzez nie jedna rodzina -korzenie drzewa sady ogrody i te kwiaty
i mozna by dalej i poitem krąg zrobic i nie kręcić -wskazówki jak droge oznaczyc pasem któy czerwony jest w herbie i droge wskaże moze do Betlehem -tzn stajnia to nie jest okey idziemy na górę i wezmiemy sobie pana jednego i świeczki na nim zaswiecą bo tylez on ma rzekomo energii dzieki nauce -alez nie dzieki grupie tzn rodzinie
i ajkby tak medialnie ostatecznie i bezpiecznie napisać
miłośc jest lekarstwem wiec niech sie nie jeden leczy bo jakby tak o doktorach
to ile cięc trzebaby dokonać
itd
heru'ur / 83.15.175.* / 2007-11-05 11:01
a ja mam nadzieje że dożyje chwili zdychania tej zasranej polski i tych polusów j*******..a strazburg to faktycznie żadna instytucja sprawiedliwości....!!!!
skalpel / 83.15.175.* / 2007-10-19 19:48
a ja myśle że ten strazburg i tak jest lipom..i to perfidną!!!..niejest obiektywny i konsenkwentny...podobno istnieje zakas dyskryminacji ze względu na płeć...hyba że są obiektywne uzasadnienia...no więc..dlaczego niechce uznzwać skarg np.obowiązek służby wojskowej ze względu na płeć??-płeć sie nieliczy żeby być w służbach mundurowych itp... i nieuzasadniony wyszszy wiek emerytalny też ze względu na płeć??.siedzi cicho i udaje że jest ok...bo to ''delikatne sprawy''..to naco taki trybunał yyy-niby ''sprawiedliwości''...
skalpel / 83.15.175.* / 2007-10-19 20:01
i niech tesz strazburg skączy z tym absurdalnym łżeniem jak pies że to głuwnie kobiety są dyskryminowane...bo w rzeczywistości jest wręcz odwrotnie...tym bardziej że europa to patriarchat ''opieki nad kobietami i takie tam..''..i to co widać ogólnie w tych zasranych europejskich społeczęstwach to najleprzy dowód...
beba / 212.244.6.* / 2007-11-17 18:51
skalel ty te "byki" to tak na serio, czy udajesz debila?
skalpel / 83.15.175.* / 2007-12-21 08:55
byki są nieistotne!! "bebe"..widać niemasz sie czego czepiać skoro sie czepiasz takich szczegułów....a skoro sie tego czepiasz to znaczy że to ty na serio jesteś...albo tylko udajesz debila...
skalpel / 83.15.175.* / 2007-12-04 21:15
Regulamin forum
jol / 194.117.240.* / 2008-05-08 12:46
czy ktos wie czy w tym strasburgu mi pomoga??? moj maz zostal skazany za morderstwo ktorego nie popelnil nie znaleziono ciala a skazano go na 25 lat w sadzie pierwszej instancji. jaetesmy ludzmi nie zbyz zamoznymi i nie mamy sie za bardzo jak bronic. prosze o rade!!!!!!!!!!
skalpel / 83.15.175.* / 2007-12-02 09:31
Regulamin forum
skalpel / 83.15.175.* / 2007-11-30 16:44
Regulamin forum
zdesperowany / 83.14.7.* / 2008-12-13 19:03
odwołałem się od wyroku sądu rejonowego do sądu okregowego drogą służbową nigdy moje odwołanie tam nie dotarło zrobiono farsę a nie proces sądowy gdzie zamiast rozpaczyć moją sprawe zaczęto mnie zastraszać.Zostałem okradziony przez komornika ze współudziałem sądu rejonowego dla okradanego żadna różnica czy ktoś to robi w kominiarce czy sedziowskiej todze
wkurzony na polaków i ich prawo!!! / 83.15.175.* / 2008-12-24 16:12
a wedug mnie to sprawiedliwości od państwa to sie najskuteczniej dochodzi wysadzając publiczne budynki w powietrze....jak sie nie wymusi to sie nie dostaje....takie daje konieczność te państwo polskie i nie tylko polskie......
tomek111 / 77.253.168.* / 2009-01-08 13:08
racje masz
"polak mądry po szkodzie"
jak sie nie
wymusi to sie nie dostaje

Najnowsze wpisy