Forum Forum podatkoweInne

Ostatnia szansa na leasing

Ostatnia szansa na leasing

P2k / .* / 2004-04-28 10:36
Komentarze do wiadomości: Ostatnia szansa na leasing.
Wyświetlaj:
A.Reputa / .* / 2004-04-28 23:06
Polecam ciekwą stronę internetową nt. leasingowych firm: http://www.leasing.eta.pl/Zobaczycie Państwo dokładnie co to jest leasing.
głos / .* / 2004-04-28 12:25
Dodatkowo radziłbym ostrożność, bo dotychczasowa ustawa o VAT straciła ważność 20.04.2004 i do 01.05. żyjemy w próżni legislacyjnej. Takie małe zapomnienie minfina - co prawda firmy leasingowe wysłały zapytanie w sprawie,ale odpowiedź nadejdzie już po akcesji i wielu, którzy kupili auto na zasadzie leasingu mogą się srodze zawieść...
Nina Pułaska / .* / 2004-04-28 11:43
spokojnie, jesli ktos bedzie chcial skorzystac z funduszy unijnych (strukturalnych w ramach programu SPO WKP), niech sie wstrzyma - VAT bedzie bowiem zwracany w przypadku, gdy ktos nie bedzie mogl go sobie odpisac. dotyczy to takze leasingu.
P2k / .* / 2004-04-28 10:36
Ludzie przemyslcie zanim zdecydujecieie sie na podpisanie umowy leasingu.Ja podpisalem 2 lata temu ,od tego czasu przychody firmy spadly mi o 40%,kurs euro (bo leasing jest w euro) poszybowal w gore i jestem ugotowany......a wspolpraca z firma leasingowa tez jest daleka od idealu ,ich interesuje tylko terminowa zaplata faktury.Myslcie i liczcie......

Najnowsze wpisy