Forum Polityka, aktualnościKraj

Ostatnie pożegnanie prezydenta z Warszawą

Ostatnie pożegnanie prezydenta z Warszawą

Money.pl / 2010-04-17 19:11
Komentarze do wiadomości: Ostatnie pożegnanie prezydenta z Warszawą.
Wyświetlaj:
niewierzący ateusz / 83.24.70.* / 2010-04-17 21:39
"waleczny Europejczyk" - Angela Merkel,

"był podziwiany w USA jako przywódca oddany sprawie postępu, wolności i ludzkiej godności" -Barack Obama

"kierował się żarliwym patriotyzmem" - Nicolas Sarkozy
Marek 19.53 / 62.109.36.* / 2010-04-17 21:40
Spokojnie stary,
politycy zawsze przygotowują sobie takie formułki.
Ale w nie wierzą tylko idioci.
niewierzący ateusz / 83.24.70.* / 2010-04-17 21:59
"Mały zakompleksiony człowiek, który kompromituje wszystko, czego dotknie" - Stefan Niesiołowski

"Prezydent może być niski, ale nie mały" - Radosław Sikorski

"To bachor " - Janusz Palikot

""Jedno tu tylko słowo pasuje: S-syn" - Lech Wałęsa
Marek 19.53 / 62.109.36.* / 2010-04-17 22:50
"- Czy pan zna Rona Asmusa? - dopytywał Kaczyński.
- Nie widzę związku ze sprawą tarczy - odpowiedział Sikorski.
- Powtarzam pytanie: czy pan zna Rona Asmusa?
- Nie widzę związku.
- Zna pan?
- Zna go pani Fotyga, ja go też znam.
- Proszę zaprotokołować: "Potwierdził, że zna Rona Asmusa".

"Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PiS-u dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne." LK marzec 2005

"Dawałem i będę dawał. I wcale nie za to, że ktoś jest dobry, ale dlatego, że mu się to zwyczajnie należy." LK po rozdaniu swoim pracownikom nagród w lipcu 2003

"Stokrotka, stokrotka, jest pani na mojej krótkiej liście, pożałuje pani tego, wykończę panią, nie obronią pani agenci służb specjalnych Walterowie"

"Wpływy profesora Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był przewodniczącym komisji spraw zagranicznych. Ci ludzie samowolnie przyznali sobie monopol na tę sferę życia i bronią swego korporacyjnego interesu."

"Za to, że Lepper i Giertych zostali wicepremierami, odpowiedzialność ponosi PO. To oczywiste."

"Jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy." LK w sierpniu 2008 r. o pilocie kpt. Grzegorzu Pietruczuku, gdy odmówił lądowania na lotnisku w Tbilisi w ogarniętej wojną Gruzji. Zresztą wykończył psychicznie tym tego pilota. I sądzę, że to było praprzyczyną wypadku w Smoleńsku.

A to tylko niektóre cytaty. Każdemu pozostawiam osobistą ocenę tychże.
niewierzący ateusz / 83.24.70.* / 2010-04-17 23:03
no tak,może trochę naiwnie, poprzez ostry kontrast ocen i opinii wyrażanych o śp. prezydencie, chciałem skłonić czytających money do pewnej refleksji nad językiem debaty politycznej, ale widzę,że ciężka sprawa, zamiast refleksji fundujesz Marek kolejną licytację pod tytułem kto gorszy
ps. chciałbym zwróci uwagę,że politycy lewicy nie wyrażali się tak prostacko jak zacytowane czołowe platfuski
Marek 19.53 / 62.109.36.* / 2010-04-17 23:12
Z lewicy większość stanowiły kobieta a one oczywiście są łagodniejsze w wypowiedziach, oczywiście jeżeli do kobiet nie zaliczać Szczypińskiej, Kempy czy też Wróbel.

Ale w przypadków polityków lewicy również cytaty można mnożyć. A będzie tego sporo bo już od 1945 roku brali czynny - a wtedy jedyny - udział w życiu politycznym kraju.
niewierzący ateusz / 83.24.70.* / 2010-04-17 23:53
ojojoj sięgamy aż po rok 1945? no ty faktycznie POtrafisz być moralnie uczciwym
Marek 19.53 / 62.109.36.* / 2010-04-17 23:07
Dziwna sprawa, ale wybierasz jednostronnie. Bardzo jednostronnie.
Jak chcesz być uczciwym - moralnie uczciwym (w co jednak wątpię) - to powinieneś zacytować wszystkie strony.
A pamiętaj, że w Smoleńsku zginęli również Putra i Gosiewski. Ich też możesz zacytować.
niewierzący ateusz / 83.24.70.* / 2010-04-17 23:30
widzę,że na zmianę języka POlityków nie ma co liczyć, zwolennikom POlityków taki język się POdoba,ale tylko rzecz jasna w wykonaniu POlityków i będą bronic POlityków do upadłego i licytować

nawet nie POtrafisz przyznać,że lewica potrafiła krytykować prezydenta nie obrażając przy tym,jak mam więc zacytować wszystkie strony skoro cytatów brak?
pan władek / 89.231.123.* / 2010-04-17 21:46
czyli politycy
Marek 19.53 / 62.109.36.* / 2010-04-17 21:54
niewierzący ateusz to polityk?
Nie wiedziałam, a to przepraszam.

Najnowsze wpisy