Forum Forum finansoweBanki

OSTRZEŻENIE KREDYT INWESTYCYJNY....

OSTRZEŻENIE KREDYT INWESTYCYJNY....

MarekS50 / 2011-11-03 11:30
Próbowaliśmy załatwić kredyt na inwestycje lub gwarancje bankową, dyrektor jednego z banków polecił nam panią Hannę Mroczkowską-Alia jako osobę która ma dużo kontaktów w świecie finansów.Po rozmowie p.Hanna Mroczkowska- Alia postanowiła że pomoże w uzyskaniu gwarancji bankowej.Podpisaliśmy umowę w której p.Hania zobowiązała się do przeprowadzenia całej procedury do uzyskania gwarancji bankowej.
W ramach niniejszej Umowy Zamawiający powierza Wykonawcy, a Wykonawca podejmuje się wykonania czynności mających na celu przygotowanie i wystawienie Bankowe Gwarancji ( BG) o nominale do XX EURO ( słownie: XX Euro), a w szczególności:
1. skompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania i wystawienia bankowej gwarancji
2. weryfikacji dokumentów pod względem poprawności merytorycznej i metodologii bankowej
3. analizę kosztów planowanego przedsięwzięcia oraz stałe doradztwo na każdym etapie przygotowania niezbędnej dokumentacji
4. przygotowanie spotkania w Londynie z grupą inwestora i grupą finansową będącą właścicielem Bankowych Gwarancji przeznaczonych do leasingu
5. asystę przy założeniu konta bankowego dla firmy…………………..., w banku, do którego przesłana zostanie Bankowa Gwarancja (BG) z banku wystawcy gwarancji bankowej (BG).

Za usługę miałem zapłacić 3000 funtów ,w ostateczności zapłaciłem 13 500 zł.na konto córki p.Hani,ponieważ p.Hanna Mroczkowska-Alia mieszka w w Emiratach Arabskich i nie posiada konta w Polsce.Na spotkanie umówiliśmy się w Londynie.W trakcie pobytu w Londynie p.Hania nie doprowadziła do żadnego spotkania ,stwierdziła że nie posiadamy wystarczających atutów aby uzyskać bankowa gwarancję i ona nie będzie organizować spotkań które nic nie dadzą [w miedzy czasie załatwiała swoje sprawy ]. Wszystkie dane miała przed wyjazdem do Londynu i nie miała obiekcji.Nasz wyjazd okazał się kompletna klapą.Pani Hania oświadczyła że zwróci mi 13500 zł ponieważ nic nie załatwiła w mojej sprawie.Po powrocie do kraju potwierdziła że pieniądze lada dzień dotrą na moje konto.Czekałem i nic,przestała odbierać moje telefony,poprosiłem córkę o telefon w moim imieniu odebrała obiecała wpłacić pieniądze i sytuacja się powtórzyła nie odbiera telefonów nie odpisuje na emaile.
Sumując całość:

Pani Hanna Mroczkowska- Alia bardzo miła osoba,zafundowała sobie wyjazd do Londynu na swoje spotkanie biznesowe za nasze pieniądze,wyjazd ten kosztował nas prawie 30 tys. zł samoloty i hotele dla trzech osób.Postąpiła jak włamywacz który kradnie paczkę papierosów za 10 zł. z samochodu rozbijając szybę za 1000 zł.Piszę to jako przestrogę dla innych i proszę o radę jak mam postapic w takiej sytuacji.
Wyświetlaj:
lolita_90 / 31.179.153.* / 2018-11-08 15:38
Na rynku pełno oszustów, dlatego myślę, że spokonie mogę polecić Wam https://cfh.biz.pl/. Bardzo dobra i wiarygodna firmy i świetna współpraca na dobrych warunkach.
kowaljanusz808 / 2018-10-08 17:57
A brał już ktoś z Wam kredyt na firmę w https://cfh.biz.pl/?
Marcin Pałkowski / 83.30.31.* / 2018-03-14 13:25
Jeśli boicie się to skorzystajcie z usług pośrednika kredytowego zawsze pomoże załatwi za was wszystkie papiery i podpowie jaką opcje nahjlepiej wybrac:) ja skorzystałem z usług pani ilony Makuch z Częstochowy i nie żałuje pani Ilona bardzo mi pomogła i uzyskałem kredyt na zakup maszyn:) polecam http://www.financeh.pl/
MarekS50 / 2011-11-08 13:15
Był ostatnio program w TVN o takich oszustach
oszukany1234 / 31.175.46.* / 2011-11-05 20:25
Hanna Mroczkowska wspólnie z jednym z dyrektorów wrocławskiego BNP Pariba wyrolowała wiele osób. http://www.bankier.pl/forum/temat_ostrzezenie-kredyt-inwestycyjny,10505054.html
Tu jest opis oszustwa Hanny Mroczkowskiej z innego forum
Robert 27 / 213.186.87.* / 2011-11-03 12:59
Zamknąć oszustkę
Darek ww / 87.205.134.* / 2011-11-04 12:25
Zamknąć i pokazać w tv aby więcej nikogo nie osukała
anetta123 / 87.204.251.* / 2014-01-05 18:17
Autorze postu na tym forum i bankierze proszę o pilny kontakt na forum bankiera. Dotyczy pozwu zbiorowego tej oszustki.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: