Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

oszczędzanie dla początkującego

oszczędzanie dla początkującego

skomentuj
mario.kam / 217.28.147.* / 2010-10-01 14:44
Chciałbym zaciągnąć małej porady. Jestem w stanie odkładać ok 200 zł miesięcznie tylko problem tkwi, w tym, że nie wiem za bardzo gdzie
. Czy kupować akcje, obligacje czy może konto oszczędnościowe. Myślę o oszczędzaniu gdyż nie chce sie obudzić z ręką w nocniku gdy mój syn powie że chce mieszkanie
np. albo żeby zapewnić sobie jakąś dodatkową emeryturkę. Za wszelkiego rodzaju sensowne propozycjie serdecznie dziękuję.
mbielu / 2010-12-06 19:29 / Bywalec forum
Witam,
Co do gry na giełdzie i inwestowania to najwazniejsze jest to aby dobrze poznac sprawe z
którą bedziemy mieli do czynienia GIEŁDĘ i cały mechanizm rynków kapitałowych. Ja na poczatku grałem bez wiedzy licząc na łud szczescia i nawet dobrze mi szło ale na dłuższą metę jestem w plecy, bo bez wiedzy daleko nie zajedziesz... Najważniejsze to wiedza dlatego polecam publikacje które zblizyły mi temat, jest to naprawde nie wielki wydatek, który moze zwrócic sie tysiąckrotnie w ciagu niedługiego czasu. Wystarczy skopiowac linki i wkleić do swojej przegladarki. Miłej lektury:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z inwestycjami:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2129/

Pozdrawiam
bielu
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy