Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

oszukani przez EUROFORCE z Bolton???

oszukani przez EUROFORCE z Bolton???

Mariusssss / 82.28.103.* / 2011-10-10 01:53
Piszcie na prscotland @ btinternet. com trzeba dac lekcje tym -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Wyświetlaj:
Euroforce / 176.35.33.* / 2014-04-11 10:43
Zapraszamy wszystkich, ktorzy chca dowiedziec sie wiecej na temat pracy za posrednictwem naszej Agencji w Anglii do kontaktu pod polskim numerem (+48) 511437500.
Mozesz nas spotkac przez najblizsze 5 dni na terenie Polski - bedziemy w Bydgoszczy, Kaliszu, Poznaniu, Wroclawiu i innych okolicznych miejscowosciach.
Wejdz na nasz profil na facebooku - Euro Force i zobacz gdzie mozesz nas spotkac.
Odpowiemy na kazde pytanie, wyjasnimy kazda watpliwosc.
ZAPRASZAMY!
zyczliwy / 82.9.84.* / 2014-03-16 09:23
czesc niech karzdy kto chce tu przyjechac do pracy niech sie nadtym zastanowi stawka 7.07f na godz.brutto w tygodniu wychodzi jakies 240f teraz odliczyc pokuj 60do70f znajac zycie daleko od fabryki dotego wchodzi bilet autobusowy jakies do 37ftygodniowo albo mozna z buta isc jakas godzine dotego dodajmy wyzywienie itd.praca jest taka ze trzeba z********** za te male pieniadze przypominam jeszcze zeby tu przyjechac musicie miec na start jakies 300f oni powiedza wam ze 200 wystarczy ale to sciema zawsze oplacasz czynsz za tydzien i depozyt a pozatym w angielskich agencjach pracuje sie 3 miesiace a dlanich bendziecie pracowac 6 miesiecy i teraz se obliczcie czy sie oplaca tutaj byc w polsce terz niejest slodko ale jestescie w srud znajomych tutaj nikogo niemacie zeby wam pomug zastanowcie sie jeszcze raz przed podieciem tej decyzji
karol667 / 92.28.254.* / 2014-03-30 22:48
Zacząłem pracę z euroforce w sierpniu 2013 w polsce miałem dobrze płatna pracę ale chciałem sprobowac swoich sił w anglik z 10 letnim doświadczenia nie miałem problemów z tym że czegoś nie potrafie jako tapicer. Znałem angielski podstawy także od razu po przyjeździe zacząłem szukać innej agencji. Pracę znalazłem po niecałych 5 tyg. Wraz z pięcioma kolegami pojechaliśmy do następnej pracy gdzie zarabianie po 400 f tyg. Ale dla mnie to dalej za mało więc po 2 miesiącach zmieniłem ponownie pracę i mam ok700 f tyg.ha wiedziałem co robi euforce z ludźmi dlatego byka to dla mnie początkowa przystań aby się rozejrzeć po rynku i mówię wam że pracy jest dookoła pełno ale trzeba być dobrym fachowcem.
KONSATNTYNOPOLITANCZYKIEWICZOWNA / 89.174.194.* / 2014-03-26 21:53
Dobrze mówisz wśród znajomych , bo w Polsce bez znajomości pracy niestety nie dostaniesz , takie są realia tego wspaniałego kraju , liczy się praca z polecenia inaczej zapomnij , że coś dostaniesz praca jest jedynie dla wybranych .Nie masz znajomości to choćbyś miał nie wiadomo jakie doświadczenie , wiedzę i wykształcenie i dziesięć zawodów bez tzw. kolesiostwa jesteś na bruku . Powodzenia Polacy .
AnnaEuroforce / 176.35.33.* / 2014-03-26 09:57
Szanowny Zyczliwy,

dziekuje za Twoja opinie, jak slusznie zauwazyles, w Polsce tez nie jest slodko. Przypominam tylko, iz nigdy nikogo nie zmuszamy do przyjazdu do Anglii, informujemy kazdego o stawkach, kosztach zakwaterowania i dojazdu, jesli takowy wchodzi w gre. 90% naszych pracownikow chodzi do pracy piechota, poniewaz zaklad pracy znajduje sie w odleglosci, ktora piechota spokojnie mozna pokonac. Jesli trzeba do pracy dojechac, co oczywiscie czasami z braku odpowiedniego zakwaterowania na miejscu moze sie zdarzyc /przypominam, iz jestesmy agencja pracy, a nie agencja nieruchomosci/ zawsze informujemy o kosztach, pomagamy zakupic bilet, pokazujemy gdzie sa stacje i proponujemy, aby po rozpoczeciu pracy porozmawiac z osobami z fabryki o zakwaterowaniu w poblizu zakladu. Co do depozytow - tutaj rowniez nie ma reguly - niektorzy landlordzi prosza o depozyt tygodniowy, czasami mozliwe wynajecie jest bez depozytu, a w niektorych przypadkach czasami nawet landlord wymaga 3 tygodni depozytu... Jak Pan na pewno sie orientuje, w Polsce, wynajmujac mieszkanie, rowniez trzeba placic kaucje i zazwyczaj miesiac z gory. Wiekszosc pracownikow przyjezdza do nas z bardzo ograniczonymi zasobami finansowymi /wielu z 5 funtami w kieszeni/, a wtedy to my na miejscu pomagamy im wyplacajac zaliczki, nie ich znajomi w Polsce...

Oczywiscie kazdemu zawsze radzimy zastanowic sie powaznie nad podjeciem decyzji o wyjezdzie za granice, nie ma znaczenia przez ktora agencje, czy w jakich okolicznosciach. To zawsze jest zyciowa zmiana i nalezy byc do niej przygotowanym.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna
Resourcer
Euroforce
/tel. 00447738986987/.
Janina R. / 81.134.88.* / 2014-02-16 15:03
Ja też mieszkam w Bolton i nie znam nikogo stąd kto by dla nich pracował. Teraz juz mnie nie dziwi że sprowadzają tylko Polakow prosto z Polski, mogą oni robic z nimi co im sie podoba, co mnie najbardziej smuci robia to Polacy.
Ostatnio było u nas na mszy w Polskim Kościele w Bolton dwóch Polaków, chyba stolarzy. Powiedzieli że euroforce ściągnelo ich totaj z Polski obiecując pewną stałą prace przy składaniu mebli. Przyjechalo ich trzech z Polski. Na poczatku jednemu z nich powiedzieli że nie nadaje sie, nie ma dla niego pracy i musi wracac. Ci dwaj stolarze którzy zostali pracowali dwa miesiace za stawke mniejszą niz im obiecano, kiedy byli w Polsce. Po tym czasie powiedziano im że juz dla nich pracy nie ma i moga wracac do Polski. Oczywiscie po angielsku nie mówili ale do Polski wracac też nie chcieli, szukali pomocy w kościele. Oni nie byli pierwszymi Polakami, ktorzy byli zaproszeni przez ta agencje i pomocy musieli szukac wśród Poloni, w koncu ktos im dał prace przy rozbiórce. Wedlug mnie to co ta agencja robi to są przekrety w białych rekawiczkach. To jest karygodne żeby Polak tak traktował Polaka. Zapraszają tylko ludzi prosto z Polski bo żaden Anglik ani też Polak ktory już tutaj troche mieszka nie chce dla nich pracować. W Bolton każdy zna tą agencje i wszyscy wiedzą co tam sie dzieje.
Ludzie zanim zdecydujecie sie na wyjazd, poproście o umowe, oczywiście po Polsku. Poproście o potwierdzenie na piśmie że jest to pewna praca, zapytajcie sie dokładnie gdzie bedziecie mieszkać, gdzie pracować, ile zarabiać, jak sie nazywa konsultant ktory bedzie sie wami opiekował; pomożcie sobie sami.
ko901 / 94.13.192.* / 2014-11-06 16:01
no nie stety ale jestesmy jedynym narodem ze polak polaka sprzeda a tym bardziej za granica
Lukasz Euroforce / 176.35.33.* / 2014-03-06 16:19
Pani Janino.

Od kiedy to w Anglii, angielskie firmy daja umowe po polsku, do tego przed rozpoczeciem pracy ?
Po drugie : czy bedac szefem duzej firmy zatrudnilaby pani kogos wzorujac sie tylko na cv...bez wczesniejszego testy/egzaminu ?
Jesli pani chce moze pani do Nas zawitac i ja z mila checia pokaze pani kto dla pracuje, w jakich warunkach, za jekie stawki itd...
Poza tym warto dodac, ze specjalizujemy sie tylko i wylacznie w przemysle meblarskim, wiec nie mamy mozliwosci aby pomoc znalesc prace tym wszystkim z Bolton- szukajacym pracy, czy tez zyjacym z benefitow. Nie mamy ofert do magazynow, sprzatania.....
Ponizej znajdzie pani nasz adres....zapraszam :
Euroforce People Solutions Ltd | International House | Queensbrook | Spa Road | Bolton | Lancashire BL1 4AY

Odpowiadajac wszystkim bezimiennym/anonimowym osobom wstawiajacym te wszystkie komentarze :
Jesli juz cos zlego stalo sie Wam podczas wspolpracy z Euroforce, podpiszcie sie, powiedzcie kim jestescie i czym Wam zawinilismy ?
Latwo jest kogos oczerniac ale trzeba rowniez troche odwagi by dac konkretne argumenty i przede wszystkim sie tego nie wstydzic.

Pozdrawiam
Lukasz Glawinski
Senior Resourcer
riddick / 80.6.252.* / 2014-05-15 22:26
oj Panie Łukaszu ty i twoja firma to najwieksze badziewie gdzie trzeba sie prosic o p-45 miesiacami po skonczeniu pracy gdzie dopiero sie dostaje po zgloszeniu do job center,na wyplacie tez oszukujecie.nie polecam tej firmy nikomu,osobiscie tez poznalem łukasza i wielki oszust z niego,
Marek i Tadeusz / 193.109.196.* / 2014-07-23 22:42
Wszystko zostalo jasno i przejrzyscie wytlumaczone, bez zadnych problemow. Kontakt z Lukaszem odbywal sie bez najmniejszego problemu.
robert218545 / 80.6.252.* / 2014-05-15 22:22
ja tez łukaszku pracowalem przez wasza firme i mialem z toba doczynienia,jestescie wielkimi oszustami po skonczeniu pracy,musialem sie miesiacami prosic o moje p-45 i dopiero dostalem po zgloszeniu tego do Job Center,z kasą tez walicie w bambuko,a twoja pomoc haha jak cos ktos potrzebuje to nawet tel.nie odbierasz pajacyku.wszystko pieknie jst w pierwszy dzien a potem wielkie bum.
cvcvcv / 80.6.252.* / 2014-05-15 22:15
jhjhujhcvvcv
agagrantham / 78.150.166.* / 2014-03-08 16:49
Moj mąz pracuje przez tą agencję. Kokosów nie ma, ale nigdy nie mieliśmy z nimi personalnie, wypłatą, czy pobraniem holidaya problemu.Ludzie wysyłają CV pisząc niestworzone rzeczy, na miejscu okazuję się, że w życiu nie byli stolarzami ani tapicerami i mają pretensje, że agencja im dziękuję. Przecież agencja jest uzależniona od fabryki, do której idą Ci ludzie. Jeżeli jest to łapanka z ulicy, bez doświadczenia, wiadomo nie ma norm, trzeba ich uczyć od podstaw i fabryka nie chce takich pracowników. Rozumiem Polaków, którzy chcą się wyrwać z Polski za wszelką cene, ale jezeli ktoś tu przylatuje bez języka, pieniędzy i z niewielkim doświadczeniem jest po prostu naiwny. Nie każdy rodzi się pod szczęsliwą gwiazdą i ma farta. Anglia się zmieniła, nie ma funta za 7zł i pracy na ulicy bez języka. Ja mam takie podejscie: Nie znam angielskiego, jestem zdana na polską agencję. Wiadomo za niższe pieniądze, ale i tak większe niż w Polsce. Mąż dorabia w weekendy i pomimo, że jego angielski jest słabiutki zawsze miał tu pracę. Żeby wymagać od kogoś trzeba najpierw to zrobić w stosunku do siebie.Niestety ale 3/4 Polaków, którzy tu są nie mają żadnych kwalifikacji...za to wymagania. Ci ,,normalni" są niewidoczni i nie mają problemów w pracy. Żadna agencja nie zatrudni kogoś, kto nie nadaje się do danej pracy. Bez urazy.
Żyd / 109.30.128.* / 2014-02-17 13:53
Brawo Polacy!!!
Pierwsza zasada unikac polakow za granica!!!
Drugie:spotkac polaka za granica to nieszczęście i strata!!!
Najpierw uczcie się jezykow a potem jedzcie na saksy!!!
ela652 / 79.139.25.* / 2015-03-30 16:58
moja ostatnia wyplata poszla na inne konto taka odpowiedz uslyszalam od pracownicy euroforce ciekawe na czyje Przede wszystkim nie polecam kobietom wyjazdu bo polki sa okropnie traktowane
joiner / 89.228.46.* / 2014-04-02 13:55
szczera prawda!!!
Euroforce / 109.152.204.* / 2013-11-06 17:24
http://issuu.com/euroforce/docs/euroforce
570 / 2013-10-18 09:43
Niestety musze dołączyć swók komentarz, dałem się ostatnio oszukać tej firmie...zaznaczam że jestem tapicerem z 12 letnim doświadczeniem, przez telefon wszystko ładnie, pięknie, niejaka pani marta obiecywała mi złote góry a wyszło...szkoda pisać, testu nie zdałem bo się okazało że za dużo ludzi wzięli, potem siedziałęm w hotelu za który kazali płacić, wszystko co usłyszałem o tych zarobkach, testach itd to bujda na resorach, skonczyło sie ostatecznie, że mnie dosłownie wykopali z samochodu przed polską ambasadą...stanowczo odradzam!!!
maly636 / 109.199.19.* / 2014-02-12 08:52
[...]

### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Zbigniew K / 2.221.114.* / 2013-08-30 19:22
Z dniem dzisiejszym koncze moja prace w Euroforce Ltd. Chcialbym serdecznie podziekowac za wspolprace wszystkim pracownikom zatrudnionym przez Euroforce (w chwili obecnej lub w przeszlosci).

Zycze Panstwu powodzenia zarowno w zyciu prywatnym jak i zawodowym.
Zbigniew
bzk / 37.30.99.* / 2013-10-10 21:33
o jednego oszusta mniej
dewiant / 31.1.239.* / 2013-08-14 05:25
czołem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stolarzy meblowych ?Przyszła mi na maila oferta i się poważnie zaczynam zastanawiać ale przez przepadek kliknąłem tutaj i .... no nie ciekawe recenzje ,prosiłbym o obiektywizm i o co chodzi z tymi testami? Z ta firma euroforce jeszcze się nie kontaktowałem.
dewiant / 31.1.239.* / 2013-08-14 05:23
czołem czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stolarzy meblowych ?Przyszła mi na maila oferta i się poważnie zaczynam zastanawiać ale przez przepadek kliknąłem tutaj i .... no nie ciekawe recenzje ,prosiłbym o obiektywizm i o co chodzi z tymi testami? Z ta firma euroforce jeszcze się nie kontaktowałem.
robbo / 31.117.163.* / 2013-10-10 08:41
Jezeli chcesz przysporzyc sobie klopotow to mozesz sprobowac. Ja sprzedalem ojca samochod bo nie stac mnie bylo na wyjazd I co sie okazalo? Ze niby wedlug Pani Marty testy I wszystko bylo ok ale niestety pracy nie bylo. Pozatym bylo nas trzech sciagnietych z polski a jeden dostal prace. Jak masz co robic w pl to lepiej tam zostan. Jeżeli nie szukaj pracy ale nie u nich. Po calym procesie nie bylo pracy I wiecie co? Pani Marta odwiozla I wyrzycila mnie pod ambasada polska w manchester na pastwe losu zebym wrocil sobie do polski. Zapewniala ze to dobra firma daje prace itd. Guzik prawda ja wyjezdzalem do innych krajow na zlecenia I mi bilety kupowali. Nie dajcie sie oszukac. Mam jeszcze prosbe do moderatora tego forum. Zauwazylem ze Pani Marta zglasza linki do usuniecia. Obrazliwe ale prawda jaka jest tu napisana powinna byc widoczna dla kazdego I prosze nie usuwac linkow nieobrazliwych poniewaz nie ma zadnych podstaw kazdy ma prawo sie wypowiedziec.
Kasia. / 92.28.74.* / 2013-08-03 15:12
Nie rozumiem dlaczego moj poprzedniwpis zostal usuniety. Ja napisalam tylko prawde. Mam do tego prawo. Chce tylko ostrzedz nieswiadomych. Ale powtorze. Trzymajcie sie z dala od tej agencji. Pracuja tam ludzie ktorzy mijaja sie z prawda.Pani Marta W. z Euroforce, ktorej ogloszenia mozna znalesc w internecie nobiecywala zlote gory mojemu kuzynowi.Chlopak zostawil robote w Polsce i wyjechal do Boltonu. Mial tam pracowac a wywiezli go 200 km dalej. Pracowal 8 godzin dziennie, nie bylo mozliwosci brania nadgodzin, choc go poinformowano inaczej.Mial zarabiac 7 funtow na godzine do reki a zarabial 5 funtow. Od tego trzeba odjac 70 funtow na co tydzien na kwatere, do tego wyzywienie conajmniej 30 funtow tygodniowo i jeszcze dojazdy 20 funtow tygodniowo.Zostawalo mu tylko 70 funtow oszczednosci na tydzien. Pani Marta trzymala go w hotelu 2 tygodnie mamiac go ze juz jutro robota bedzie. Za ten hotel on musial zaplacic choc mu powiedziano ze robota bedzie nastepnego dnia po przylocie.
Jesli ktos szuka przygod to niech do Pani Marty jedzie. Moj kuzyn chcial zarabiac tylko tyle ile mu obiecano a posiedzial tam kilka tygodni uzbieral na bilet i wrocil do Polski. Ja nie moglam mu pomoc.
Teraz odklada tyle samo pieniedzy co w Angli [...] a tez ma rozne oplaty, ale mowi ze za granice nie wyjedzie jak w Polsce mozne te same pieniadze odlozyc.Uwazajci na to co Wam objecuja!!! bo to nie jest prawda.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
onserver758 / 86.183.19.* / 2013-04-02 11:18
Z tego co wiem, Euroforce wciaz pomaga w znalezieniu mieszkania "na poczatek" Jednak w kwestii pomocy przy zalozeniu konta,to sie ponoc troche zmienilo. Euroforce raczej wam nie pomoze. Pracownicy musza we wlasnym zakresie juz na miejscu zorganizowac sobie pomoc Polakow aby otworzyc konto w angielskim banku.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Patryk PL / 77.254.117.* / 2013-05-12 20:53
Witam.Pracowałem przez tą agencję przez 4 miesiace.Tak pomogą w znalezieniu mieszkania dadzą pracę pomogą w założeniu konta (nie zawsze)ale rodacy pomogą w razie czego. Niema tak kolorowo zarobki całkiem inne jak obiecują ciągle coś potrącają ciągle sie coś nam nie zgadza.Wszyscy mają takie same stawki a wypłaty inne nawet o 50f tygodniowo nie wiedzieć dla czego!
Tygodniówki za podstawowe godziny to mniej wiecej 260f z nadgodzinami i urlopem to mniej wiecej 290-320f i nic wiecej nie zarobisz czym wiecej godzin tym wiecej podatku zabiora.Teraz koszty życia pokój 55-90f tygodniowo płatne z góry 20f-30f na jedzenie jak żyjesz BARDZO skromnie w małej miejscowości a tak to że by normalnie żyć i jeść to 40-70f bez szaleństw jak dojeżdżasz z kimś samochodem to 10-20f tygodniowo .Sam widzisz że nie ma kokosów.Po przejściu na kontrakt zarobisz więcej od 350f-do 400f bo nie pracujesz juz przez agencje tylko juz przez firmę w której pracujesz jak Cie bedą chcieli.Jak masz rodzine zostań w kraju jak jesteś sam spróbuj praca jak wszedzie trzeba robic że by zarobić:)A co do agencji to ich rola sie na tym kończy więcej Ci już nie pomogą.Możesz tylko liczyć na siebie i bardzo WAŻNE nie ufaj za bardzo rodakom zawsze Cie wyrolują.Lepiej zaufać jakiemuś anglikowi .Takie są realia .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
oszukana918 / 92.22.241.* / 2013-03-17 18:29
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
awsed / 135.196.104.* / 2013-03-20 14:17
Zgadzam sie z Toba oszukana918 , to jest jedna wielka pomylka!!! Nie dajcie sie nagabywac tym ludzia caly precedens rozpoczol sie w 2007 roku i mimo wielkiej rotacji polakow ktorzy pracuja w euroforce nadal sie ciagnie!

U nas w firmie pracuja ludzie przez ta agencje i jest masakra, nie ma osoby ktora mogla powiedziec by cos dobrego wiec cos w tym musi byc, gdyby to byly pojedyncze osoby mozna bylo by sie zastanawiac na tym dlozej ale nieststy tak nie jest.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
observer758 / 86.183.19.* / 2013-03-28 10:11
fajna masz prace skoro zamiast sie na niej skupic siedzisz na necie... moze dlatego tak szybko wszyscy u was wylatuja skoro nie potrafia sie skupic na pracy...

pracujesz w firmie gdzie oni zwoza polakow, to kim ty tam jestes skoro masz czas wysiadywac na internecie- pan manager sie znalazl os siedmiu bolesci... a moze Matka Teresa?
a moze ty tez sie rozczarowales firma i teraz siejesz nienawisc na forum? wcale by mnie to nie zdziwilo...

ja pracuje dla tej firmy juz od kilkunastu tygodni i wszystko jest ok... ale ja nie spedzam czasu na kompie tylko na pracy (dodaje ze prtacuje nocki) !!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
anioł / 83.29.98.* / 2013-04-11 09:27
Ciekawe skąd ty znalazłeś czas na wypisywanie pochwał dla tych "wspaniałych ludzi". Sam sobie zaprzeczasz. Innym wytykasz, że nie przykładają się do pracy bo w necie pragną wyrazić swoje opinie a sam robisz dokładnie to samo tylko, że bałwochwalczo.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Globfora / 82.132.225.* / 2013-03-28 21:29
Na nocki pracujesz powiadasz, więc chyba masz kłopoty ze snem bo i godzina wczesna a i ta wypocina pozostawia wiele do życzenia, szczerze mówiąc jest poprostu śmieszna i żenująca! Jestem ciekaw do czego jeszcze posuną się pracownicy tej firmy by ja wybielic.

Nie będę polemizować na ten temat bo wszystko już zostało napisani i powiedziane a i ja nie chce być monotematyczny .

Głupotę poprostu trzeba ignorować. ;)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
observer758 / 86.183.19.* / 2013-03-26 17:34
Jak znam zycie Awsed, to ty tez zaczynales prace w Anglii przez Euroforce. Nie biore niczyjej strony w tej dyskusji, jednak mam pare uwag do kilku glupot ktore tu zostaly napisane.
Po pierwsze agencje pracy nie powstaly tylko dla osob przyjezdzajacych z Polski. Na dlugo Przed wejsciem polski do Unii w firmie w ktorej pracowalem uzywalismy pracownikow agencyjnych bardzo czesto. Dziewczyna ktora zatrudnilismy przez agencje do administracji mowi ze nie chce podpisywac kontraktu z zadna firma, nie chce sie wiazac, ceni sobie wolnosc i chce miec mozliwosc zmiany pracy gdy przyjdzie jej na to ochota i o dziwo chwali sobie umbrelle.Firma rowniez nie chce brac nikogo na stale bo to wiaze sie z dodatkowa papierkowa robota a przede wszystkim zobowiazaniami (wyrzucenie kogos z pracy w UK jest raczej trudne).
Agencje to nie "pijawki" i wyzyskiwacze tylko uslugodawcy jak kazdy inny. Agencja jest do tego aby pracodawcy dostarczyc pracownikow a pracownikom znalzc prace i za to wlasnie bierze forse. Radze wiec szerzej otworzyc oczy na rzeczywistosc. Euroforce wykonuja usluge na ktora jest zapotrzebowanie.
Agencja jedynie wypelnia wazne ekonomicznie i spolecznie role. Spojrzcie na realia,kazda agencja dzwoni do ludzi i mowi ze praca jest w takim miejscu i trzeba sie tam samemu dostac i nie obchodzi ich nic. Euroforce znajduje mieszkania, otwiera konta, itd.
Prawda jest taka ze nikt nikogo do agencji nie ciagnie i nie zmusza do pracy w niej. W tym jak i w kazdym innym przypadku najlepiej glosuje sie portfelem, nie podoba ci sie agencja to idz znajdz inna, a jak nie wiesz jak lub nie chce ci sie, to zaslugujesz na taka agencje w jakiej jestes.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
Awsed / 135.196.104.* / 2013-03-27 11:39
Observer758, przykro mi ze musze Cie rozczarowac aczkolwiek ja nie pracowalem nigdy dla tej firmy a to co opisalem przydaza sie notorycznie pracownika ktorych wysylaja do firmy w krorej ja pracuje, i musze nadmienic ,iz nie sa to odosobnione przypadki - niestety. I na tych niejednostkowych przykladach takie jest moje zdanie o tej firmie.

Piszesz,tez ze nie bierzesz tutaj niczyjej strony a przedstawaisz Euroforce jako "wybawicieli polskich pracownikow z niedoli" czego oni nie robia by ulatwic start rodaka czy przyjezdnym? Skad ta wiedza?? Skad wiesz ,ze otwieraja konta etc. ?

Zgodze sie jednak z Toba jesli chodzi o teorie na temat Agencj Pracy w UK. Nigdy tez nie zasugerowalem w swojej wypowiedzi ,ze agencje to zlo konieczne, nie wiem dlaczego Twoja wypowiedz jest tak defensywna? NA brytyjskim rynku dziala wiele Agencji i jakt to nazwales "uslugodawcow" natomaist czy firme Euroforce mozna zaliczyc do tej rzetelnej i uczciwej grupy - wybacz ale pozostawie to bez komentarza. Jak powiedzial Chmielowski "Kon jaki jest, kazdy widzi"

Wybacz tez jesli sie myle ale dla mnie to jest kolejna proba wybielenia firmy w ktorej pracujesz - EUROFORCE, a z doswiadczenia wiemy ,ze to i tak nic nie da.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
I / 86.183.19.* / 2013-03-12 14:22
Ja pracujé drugi tydzien i jestem zadowolona :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
rafelo / 82.41.223.* / 2013-03-19 20:09
czy to szycia potrzebuja czy co ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
robnete / 135.196.104.* / 2013-03-12 15:01
Jesli pracujesz drugi tydzien to o 13:22 we wtorek powinnas byc w pracy a nie przy komputerze i pisac komentarze, nawet jesli pracujesz na nocki to pewnie byla bys jeszcze w lozku???

Sciema na maxa!!! Pewnie to ktos z Euroforce pisze ten komentarz! ale z pracownikow biurowych to przeciez ich recepta na walke z internetowa prawda!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
kaska252 / 82.47.81.* / 2013-03-04 18:11
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
82 / 87.113.107.* / 2013-01-15 19:38
Witam! Pracuję w innej firmie rekrutacyjnej i niestety w agencjach są przestoje i często czeka się na telefon. Ze swojego doświadczenia mogę jedynie dodać, że osoby najpracowitsze, które stawiają się na czas itd zawsze mają pracę. Nie próbuję tu bronić firm rekrutacyjnych czy umniejszać czyjejś pracowitości czy kompetencji. Zwyczajnie od kilku lat współpracuję z kilkoma firmami i takie są fakty. Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony. Konkurencja jest duża i naprawdę wiele czynników ma wpływ na to czy konsultant zadzwoni akurat do nas czy też nie. Okrutne, ale prawdziwe. Nie zawsze praca jest taka jakiej się spodziewaliśmy. Nie liczmy też, że zarobimy w UK "kokosy" i postawimy przysłowiowy dom w PL za gotówkę. Tu się trzeba porządnie napocić żeby odłożyć przyzwoitą kwotę. Pracując w UK nie ma się poduszki wypchanej funtami, jak to zdaje się osobom pracującym w Polsce. Musimy się dwa razy bardziej starać, wykazać. Praca jest niekiedy cięższa niż w ojczyznie,a rozłąka z bliskimi nie pomaga w tej trudnej sytuacji. Jesli do tego nie zna się angielskiego to jest ekstremalnie trudno, wręcz "mission impossible". Podziwiam odwagę osób które wyjechały z Polski bez języka lub kwalifikacji. Kiedy ja przyjechałam 7 lat temu było zupełnie inaczej, a może miałam więcej szczęścia. Pozdrawiam i oby wszystkim ułożyło się życie na wyspach!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
kajaal / 90.205.228.* / 2013-02-04 21:09
dziwne te spostrzezenie,a propo agencju Euroforce,nie jets taka zla,idzcie do agencji Staffline do plytek cd,dvd,kosmetyki,ksiazki,tam to dopiero jest cyrk na kolkach,jak chcecie brac udzial na zywo w komedii to zatrudnijcie sie w tej agencji!!!!!!smiech na sali,paranoja,dobrze ze tam juz nie pracuje a pracowalem 2lata
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
newbold85 / 89.242.135.* / 2013-02-08 21:16
A ja juz pracuje od dwoch lat dla staffline i sobie chwale!! Jakos nie mialem nigdy problemu. Jak sie zdarza jakies pomylki z pieniazkami, czy cos, jeden tel czy mail i zaraz w nastepnym tygodniu wyrownane. Ale coz. Wszedzie sie trafiaja zgnile jajka, wiec moze poprostu zle trafilas/les :P (dodam, ze juz kilka lat temu tez pracowalem dla nich jeszcze pod nazwa stara i tez nie mialem zadnych problemow)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
maxccccc / 88.220.176.* / 2012-12-03 20:32
Witam
Mam pytanie do Was wszystkich bo chciałbym podjąć parce na stanowisku tapicera przez agencje Euroforce w Grantham i Pan Błażej poinformował mnie o wszystkim. Niby wszystko pięknie ale czy to aby tak jest... Proszę o odpowiedz.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]
oszukany796 / 94.116.20.* / 2013-02-07 18:48
Prawda jest taka, że dopóki jestes w Polsce to będą dzwonić do ciebie 4 razy na dzień, a jak już przyjedziesz i jeszcze nie daj bóg powinie ci sie noga na testach to jesteś umoczony.
Jeśli natomiast wszystko pójdzie OK to potem wydasz KUPE kasy na telefony (jeśli wogóle ktoś odbierze), bo nić ci się nie będzie zgadzać. Wałkują na wszystkim - czyli na godzinach , stawkach, holidejach , nie mówiąc już o nadgodzinach.
Naprawdę lepiej probować przez jakąś agencję angielską, tam przynajmniej kasa się zgadza.

Pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - MartaEuroforce.]

Najnowsze wpisy