Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Oszust - PC Systemy Fiskalne i Komputerowe Zbigniew Scharfenberg

Oszust - PC Systemy Fiskalne i Komputerowe Zbigniew Scharfenberg

Maqeen / 90.178.198.* / 2012-03-07 11:59
FPC Systemy Fiskalne i Komputerowe Zbigniew Scharfenberg - Bielsko-Biała, Michałowicza 61, fpc.bielsko.pl

Szef Pan Zbigniew na początku wydaje się być miły ale to tylko pozory, niezła gra aktorska. Obiecuje wynagrodzenie miesięczne na umowie 1300 zł netto plus premię gwarantowaną od 500 do 700 zł oczywiście pod stołem. Mówi, że poprzedni pracownicy zarabiali bez problemu 3000 zł netto miesięcznie. Po czasie okazuje się, że był to po prostu „pic na wodę fotomontaż” . W dniu wypłaty dostajesz ochrzan, że mało i słabo pracowałeś, mimo że poświęciłeś całe serce firmie i często pracowałeś ciężko po 10 godzin dziennie. Opowiada również inne bajki np. że firma ma problemy finansowe, że słaby miesiąc itp. De facto wypłaca marne 1300 zł netto z wielką łaską i nietęgą miną. Najgorzej wygląda sprawa z sobotami roboczymi, pracowałem łącznie 4 soboty z czego za każdą miałem dostać obiecaną premię 200 zł netto oczywiście pieniędzy nie otrzymałem i nie otrzymam. Po 3 miesiącach ciężkiej pracy za marne grosze odechciewa się wszystkiego i rezygnujesz z pracy w pięknej firmie FPC.
Na koniec mały apel do Pana Zbigniewa „Chłopie jak cię nie stać na pracownika to nie zatrudniaj tylko rób wszystko samemu, zaoszczędzisz w ten sposób 2500-3500 PLN miesięcznie, jak umiesz liczyć to pomnóż sobie to przez dwanaście a uzbiera się kwota na super wakacje”

Nie polecam tej firmy do współpracy, sprzedali nam bardzo drogie oprogramowanie i sprzęt łącznie za kilka tysięcy złotych, z którym są wieczne problemy. Działanie serwisu w tej firmie to porażka, przyjeżdża serwisant po dwóch tygodniach od zgłoszenia awarii, nie naprawia usterki jako uzasadnienie podaje, że tak musi być i nic nie da się zrobić w tej sprawie. Najbardziej śmieszne jest, że po tygodniu przychodzi faktura z kosmiczną sumą do zapłacenia za niby wykonaną usługę.
Wyświetlaj:
Zbigniew Scharfenberg / 178.36.228.* / 2012-03-22 11:15
O dziwo te sprawy się łączą. Tj. pracownik, który nie wykonuje pracy należycie, a tylko żąda więcej i więcej i zapomina, że wysokość pensji uzależniona jest od wykonanej pracy. A klienci nie ubłagalnie oceniają każdą porażkę, pamiętam sytuację ponieważ jest ich na szczęście mało ... I życzę temu Panu (nie wiem kto), aby znalazł pracę, z której nie będzie rozliczany, a pensja pozwoli na wymarzony wyjazd.
mirek333 / 91.244.230.* / 2016-04-15 14:01
Ten Pan jest pozbawiony wszelkich norm społecznych i etycznych. Klienci jak są wymagający są traktowani jak hieny . Nie polecam kontaktów z tą Firmą i tym panem

Najnowsze wpisy