Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OSZUST !!! Astra Tomasz Kondrasiuk - Warszawa

OSZUST !!! Astra Tomasz Kondrasiuk - Warszawa

skomentuj
oszukany-klient / 5.184.22.* / 2018-12-10 22:50
UWAGA !!! na firmę ASTRA i szanownego właściciela TomaszA Kondrasiuka – to OSZUST !!! - oszukał kilkanaście osób na dość znaczną sumę pieniędzy - aktualnie prowadzone jest postępowanie prokuratorskie przez Prokuraturę Rejonową w Warszawie i równocześnie dochodzenie policyjne przeciwko temu panu - lista poszkodowanych jest długa. Przyjmował od swoich klientów ( w tym wielu stałych ) kwoty na podatek akcyzowy i go nie przekazywał na konto urzędu skarbowego przy składaniu deklaracji akcyzowej AKC-U. Jeszcze raz przestrzegam przed współpracą z tym panem !!! Nie dajcie się naciągnąć... OSZUKANY KLIENT
Wyświetlaj:
J.KK / 5.184.22.* / 2018-12-10 23:00
Potwierdzam, mnie też oszukał ten złodziej, nie zapłacił akcyzy i podrobił dokument potwierdzenia zapłaty oraz potwierdzenie przelewu bankowego za sprowadzone auto w maju tego roku na kwotę ponad 4000 pln, Sprawa już zostałą zgłoszona do prokuratury i czekamy na zakończenie postępowania, chociaż mając wiedzę ile osób oszukał to nie liczę na szybkie odzyskanie pieniędzy, może przynajmniej dostanie zasłużoną karę od wymiaru sprawiedliwości J.K. - Warszawa
Rafał446 / 83.28.209.* / 2019-02-07 18:52
Witam mnie też oszukał na 8000 zł również sprawę zgłosiłem do prokuratury Uwaga oszust!!!!!!
skomentuj

Najnowsze wpisy