Forum Spółki giełdowe ZPC Otmuchów SA

Otmuchów rozważa rezygnację z produkcji słodyczy w Brzegu

Otmuchów rozważa rezygnację z produkcji słodyczy w Brzegu

Wyświetlaj:
Baca432 / 87.205.113.* / 2016-04-22 09:45
Tak to jest jak znanym i cenionym zakładem spożywczym zaczął zarządzać były Prezes Poczty Polskiej. Cięcia kosztów i wypłat nie tam gdzie trzeba,zwalnianie ludzi z długoletnim doświadczeniem, zatrudniania pracowników przez agencję pracy. ZPC Otmuchów i Odra trafiły w niewłaściwe ręce i tyle w tym temacie...
fikumiku / 195.117.170.* / 2016-03-31 21:48
Ceny wyrobów cukierniczych (słodycze) gwałtownie o ponad 200% podrożały, kiedy cukrownie pod zarządem niemieckim spekulacyjnie wywindowały kilkadziesiąt miesięcy temu cenę cukru do prawie 7 (siedmiu) złotych za kilogram.
Pomimo, że od kilkunastu miesięcy cena cukru spadła do około 2.50 zł to ceny wyrobów cukierniczych - słodyczy nawet nie drgnęły w dół !!!!!!!!!!!!!!
Czy to nie jest czasem spekulacja ???????
oqźva / 77.65.92.* / 2016-04-01 00:38
Cukrownie wywindowały cenę? To głupi ludzie rzucili się i zaczęli gwałtownie kupować cukier z niewiadomego powodu. Gdy wykupili wszystko, rzucili się na sklepy w Niemczech, gdzie zdziwieni tubylcy musieli wprowadzić ograniczenia w ilości sprzedawanego Polakom cukru. Gdy już ludzie porobili zapasy na kilka lat, popyt spadł, a wraz z nim cena. Nie świadczy to dobrze o naszym społeczeństwie - zachowali się jak banda głupków. Takie zachowania albo na przykład polityczne wybory narażają nas na śmieszność i budzą uśmiech politowania za granicą. Ja akurat nie słodzę, nie jem słodyczy, nie piekę placków... kilo cukru starczy mi pewnie więcej niż na rok, więc mam to w d... po ile jest cukier. Może nawet być po 50 zł za kilo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy