Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

OTWÓRZ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY W 5 MINUT !!!

OTWÓRZ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY W 5 MINUT !!!

skomentuj
czaszy / 2011-12-19 13:49
Zostań naszym partnerem już dziś!
http://bewell.aromagroup.pl/content/8-zostan-dystrybutorem

Partner to osoba, która zarejestrowała się w sklepie partnerskim Aroma Group oraz dokonała zakupu pakietu startowego (20, 39 lub 100 zł). Po dokonaniu pełnej rejestracji, partner nabędzie prawo do robienia zakupów na swoim sklepie (otrzymanym w ramach pakietu startowego) w cenie hurtowej oraz prawo do sprzedaży tychże produktów poprzez spersonalizowany sklep partnerski i sprzedaż bezpośrednią z narzutem 43%.
Poza bezpośrednim zyskiem ze sprzedaży partner będzie otrzymywał dodatkowe gratyfikacje finansowe wynikające z budowy własnej struktury na zasadach Multi Level Marketingu (marketingu wielopoziomowego) oraz prowizje z zakupów i sprzedaży bezpośredniej współpracowników (dystrybutorów) należących do jego struktury.
W ramach pakietu startowego partner otrzyma dostęp do własnego biura online wyposażonego miedzy innymi w narzędzia pomocne przy promocji własnego biznesu w MLM.
Żeby zostać partnerem Aroma Group w kolejnych krokach podaj poprawny adres email a następnie wypełnij wymagane pola i nazwij swój sklep partnerski. Po naciśnięciu zarejestruj się na twój adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Żeby dokończyć rejestrację kliknij w link i po przejściu z powrotem na stronę wybierz swój pakiet startowy i zrealizuj zamówienie.
Korzystając w tym celu z platnosci.pl masz pewność, iż twoja transakcja jest bezpieczna, a czas realizacji krótki, najczęściej kilka do kilkudziesięciu minut.

REJESTRACJA - zarejestruj się już teraz --> http://bewell.aromagroup.pl/dystrybutor/register.php

Jeśli nie chcesz otworzyć tak łatwego i dochodowego interesu możesz zostać stałym klientem sklepu i otrzymać 10% zniżki na wszystkie produkty!
http://bewell.aromagroup.pl/content/7-zostan-stalym-klientem

Jest to osoba, która zarejestrowała się w sklepie partnerskim Aroma Group jako stały klient, dzięki czemu zyskuje prawo do dokonywania zakupów z 10% rabatem.
Stały klient w każdej chwili może zostać partnerem biznesowym poprzez wykup pakietu startowego.
Żeby zostać stałym Klientem podaj poprawny adres email, wypełnij wymagane pola danymi (imię, nazwisko adres), a następnie wciśnij przycisk zarejestruj się. Na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny, potwierdzający twoją rejestrację. Po przekierowaniu z powrotem do sklepu możesz zapoznać się z funkcjami twojego konta i zamówić produkty, które Cię interesują.

Zarejestruj się jako stały klient -->http://bewell.aromagroup.pl/klient/register.php

Tutaj znajdziecie listę odpowiedników nut zapachowych perfum Aroma Group --> http://be-projekt.eu/zamienniki.zip

Zapraszamy do współpracy.
http://bewell.aromagroup.pl/
Wyświetlaj:
SibekH21 / 89.161.78.* / 2020-12-09 09:59
Warto wziąć pod uwagę wybór także takiego oprogramowania sklepowego e-commerce jak platforma RedCart, ponieważ z ich pomocą mogłam zacząć sprawnie sprzedaż wybierając pakiet dedykowany https://redcart.pl z szeregiem dodatkowych funkcjonalności i możliwości zarówno reklamowych, jak i tworzenia kolejnych kanałów sprzedaży, bezpieczeństwa transakcji, integracji z hurtowniami i jeszcze długo by wymieniać. Klientów przybywa, a mi idzie coraz lepiej. Zdecydowanie dobra decyzja :)
LisaMis / 89.161.77.* / 2020-06-07 21:54
Ja jednak zdecydowałem się postawić na stabilny i bezpieczny sklep stworzony z pomocą RedCart wybierając sobie gotowy pakiet dedykowany. Dzięki czemu mam wszystkie integracje z hurtowniami i hurtowniami dropshippingowymi. Jednocześnie można liczyć na dobre ceny i szereg dodatkowych funkcjonalności m.in w zakresie marketingu, prowadzenia Social Mediów i też nowego kanału sprzedaży czyli allegro. Ładnie sklep nam się rozwija z miesiąca na miesiąc :)
janczarrr / 2.58.194.* / 2019-09-08 03:49
Ja otwierałem swój korzystając z platformy cstore.pl . Wszystko bardzo łatwe w konfiguracji i nauce. Samo otwarcie sklepu zamknęło się w kilkunastu kliknięciach za co duży plus.
kurs / 87.207.52.* / 2012-02-03 21:58
wlasny-sklep-internetowy.interkursy.pl/p/5003/

Polecam zapoznaniem się z tym tematem.
Sam skorzystałem i bardzo dużo przydatnych informacji.
skomentuj

Najnowsze wpisy