Forum Forum dla firmDotacje

Pakiet klimatyczny. Uda się go zablokować?

Pakiet klimatyczny. Uda się go zablokować?

Money.pl / 2012-02-19 11:33
Komentarze do wiadomości: Pakiet klimatyczny. Uda się go zablokować?.
Wyświetlaj:
Amerykanin / 159.205.135.* / 2012-03-10 10:08
No i dobrze bo Helmut otrzymuje 75% dofinansowania za oblozenie dachu solarami, a Kowalski ma za to placic. Wymysl Zielonych na czele z Pania Roth.
kaczorek ma motorek / 2012-02-19 14:21 / Tysiącznik na forum
Mogę polecić artykuł w tym temacie 'Polacy zapłacą miliardy za wdrożenie "Pakietu klimatycznego"
http://niewygodne.info.pl/artykul/00066.htm
oraz Zabójczy "Pakiet Klimatyczny"
http://niewygodne.info.pl/artykul/00044.htm
kaczorek ma motorek / 2012-02-20 22:27 / Tysiącznik na forum
jeszcze chwile przedtem miałem +3 a teraz -46 dlaczego?
Pyclik się zalogował na money.pl to reguła
Przecież tu na forum nawet nie ma 49 komentarzy
Jedna osoba wyraża opinie w imieniu wielu, co na to moderator? Do tego jego wulgarny język wobec osób na forum co nie podzielają jego poglądów.
Pyclik ma większą władze na forum jak moderator? dlaczego ta osoba niema do tej pory zablokowanego konta!
nie_ekonom / 212.76.46.* / 2012-02-19 11:33
Przecież to widać praktycznie w dowolnym aspekcie polityki UE, że większość przepisów jest pisana pod tzw. kraje rozwinięte, kosztem gospodarek rozwijających się.

Stać nas? Jako państwo - możliwe. Ale z prywatnych firm zwiększone koszta wytną konkurencję wśród mniejszych firm, które nie mają tak ugruntowanej pozycji na rynku, żeby przerzucić rosnące koszta na klienta.

Jestem jak najbardziej za konkurencją wśród przedsiębiorstw, ale o tym które firmy odniosą sukces powinni decydować klienci, a nie biurokraci. Chiny, Indie i wiele, wiele innych państw całkowicie deklasuje Europę i USA pod względem konkurencyjności gospodarczej i zamiast zrobić coś, żeby produkcja wracała (deregulacja, zmniejszanie kosztów prowadzenia działalności, usuwanie barier w zakładaniu przedsiębiorstw itp.) rzuca się wciąż i wciąż nowe kłody pod nogi.

Najnowsze wpisy