Forum Polityka, aktualnościKraj

Pakiet Szejnfelda - odpowiedź PO na "Pakiet Kluski"

Pakiet Szejnfelda - odpowiedź PO na "Pakiet Kluski"

Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-04-18 15:27 / portfel / Toddler giełdowy
Czy komuchowaty Tusk coś zmieni w administracji.
Cspostrzegawczy / 2007-04-18 09:14 / Tysiącznik na forum
PO zaczyna byc konstruktywna opozycją? Czyżby uznali, że dalsze niszczenie PIS nie ma sensu , bo juz tak maja wystarczającą przewagę ?
A może uznali że dalszy wzrost poparcia powinien wynikac z jakieś pracy.
aktuanywzrostmilera / 83.24.238.* / 2007-04-18 15:11
Szejnfeld i praca to chyba jakieś nieprozumienie - Szejfeld i geszeft to jest raczej spolegliwe spostrzeżenie. Jednym słowem - parchaty plan się zapowiada w wydaniu POpieprzańców..
Koala / 2007-04-18 12:08 / Bywalec forum
Po prostu nijakość trzeba kontrować. Niestety, PiS od samego początku poza rewanżyzmem nie miał wi nie ma w sferze gospodarki niczego sensownego do zaproponowania. Czasami myślę, że to może i lepiej, bo nie zdołali zbyt dużo w tej gospodarce popsuć. Nie wdajac się w akademickie dyskusje trzba jasno stwierdzić, że aktualny wzrost jest m.in. skutkiem całkiem przyzwoitych zmian za rządu Millera, a potem "administrowania" od czasu mniejszościowego rzędu Belki oraz wstapienia Polski do UE i napływu plbrzymiego, niespotykanegp wcześniej w historii Polski kapitału.
Znam narazie tylko założenia "planu Szejnfelda", ale jest on duzo ciekawszy niż "pakiet Kluski" na tym samym etapie. Z niecierpliwością oczekuję szczegółów.

Najnowsze wpisy