Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Palaczy czeka ostra podwyżka cen papierosów

Palaczy czeka ostra podwyżka cen papierosów

Money.pl / 2007-06-28 06:14
Komentarze do wiadomości: Palaczy czeka ostra podwyżka cen papierosów.
Wyświetlaj:
ArOOOO / 63.240.133.* / 2007-06-28 06:14
niestety mam nie powazny rzad. jezeli podnosza ceny zeby wywiazac sie wobec brukseli powinni najpierw zwiekszyc place, kolejnym idiotycznym pomyslem jest oc religi o bezynie nie wspominajac... IV rp to to wogole za pomysl???
szkoda mi naszego idiotycznego rzadu
O.K. / 83.30.92.* / 2007-07-14 08:44
no bez przesady.benzyna i papierosy to troszke inna poleczka.jezeli cie nie stac to nie pal i proste.rzad nie ma co robic tylko zastanawiac sie z czego ci biedni palacze kupia papierosy??:O
Pawell_MAD / 84.201.210.* / 2008-01-10 13:18
gosciu nie odzywaj sie bo glupoty gadasz
nie palisz? - dobrze! to sie nie wypowiedaj w ty temacie
idz pospamowac gdzies indziej
bo nie masz pojecia o czym mowisz
cena papierosow rzedu 6zl ktora ma skoczyc jeszcze o 1/4 ceny to nie do pomyslenia pomysl ile musi wydawac przecietny palacz miesiecznie na papierosy, pomysl
krocie a wyprodukowanie paczki to grosze
wiem bo sam robie papierosy , upycham w gilzy itd
bo by mnie nie bylo stac codziennie z dycha (jak nie lepiej)
do kiosku
snajperos / 83.19.254.* / 2008-01-02 15:49
cwany jestes bo pewnie zarabiasz tyle samo co oni albo jestes jednym z nich... oni zarabiaja na nas, nie placa za nic to w dupie maja ile co kosztuje zauwaz ze wiekszosc zwyklych polakow dojezdza do pracy samochodem bo inaczej nie moze wiec cena benzyny uderza go po kieszeni jak cholera, kolejna rzecz: ceny wszystkiego rosna gwaltownie ale nikt tam na gorze nie pomysli o zwiekszeniu pensji (po co skoro im sie dobrze zyje :/ ) czysty idiotyzm - jezeli ceny maja byc zrownane z cenami europejskimi to wyplaty tez powinni wyrownac, w tym momencie slowo polska kojarzy mi sie tylko z jednym - z kabaretem w dodatku dosc koszmarnym z ktorego nikt sie nie smieje
mar.cio / 62.233.142.* / 2007-11-24 17:26
Polityka rządu jest super, zrównać ceny w Polsce i u Unii. Wprowadźmy jeszcze Euro, A wtedy każdy Polak poczuje jak jest biedny... Jak zwykle w Polsce zmiany są robione od dupy strony...
zainteresowany... / 83.27.153.* / 2008-01-02 18:46
Euro akurat tylko pomoże, bo to się wiąże z wieloma ograniczeniami: pracodawca będzie musiał płacić nam taką stawkę, jaką narzuci mu unia. Tzn. jeśli będzie chciał to nawet najniższą możliwą, ale i tak więcej niż dziś. Myślę że wówczas przeciętny polak zarobi odnosząc do dzisiejszej sytuacji przynajmniej ok 700euro.
a co do tych cen papierosów, to ok że ceny idą w górę (jestem osobą palącą i wiem z czym to sie wiąże). Jeśli akcyza wzrośnie to kraj zarobi. Ale takie posunięcie powinno być równoległe ze wzrostem zarobków, a jeśli nie, to powinni poczekać ze wzrostem akcyzy do momentu realnego wprowadzenia Euro jako waluty państwowej...
mql / 83.11.232.* / 2008-01-14 10:22
a ja mam w d.. od 3 dni nie palę i nie zamierzam płacić tyle kasy za fajki. jestem od tego silniejszy
gróżlik / 94.251.145.* / 2010-02-25 11:29
przynajmniej powiedziałeś uczciwie że chodzi ci o kasę.Takich szczerych ludzi lubię,a nie hipokrytów którzy zastawiają się zdrowiem.
NIEPALąCY / 83.19.60.* / 2008-01-26 23:55
ja mam dobry sposób na rzucenie papierosów raz na zawsze wystarczy tylko chcieć przeczytać jedną książkę.ja w nią nie wierzyłem paliłem prawie dwie paczki na dzień i po przeczytaniu tej książki żuciem palenie na drugi dzień BARDZO WAM POLECAM ... ja paliłem 15 lat.... Allen Carr "prosta metoda na rzucenie PALENIA"
kopciuch / 94.251.145.* / 2010-02-25 11:19
chłopie czy tak trudno ci to pojąc że miliony ludzi na świcie chce palic a ty swoje-bo ja rzuciłem. Miałem kilku kolegów co w życiu nawet nie wypalili ani jednego papierosa i poodchodzili z tego świata przed czterdziestką. Zawsze chodzi o kasę a mydli się ludziom oczy zdrowiem. Jak masz przeznaczone umrzec wcześnie to zapewniam cię że zdrowiuteńki wpadniesz pod tramwaj,czego ci oczywiście nie życzę .
zulugula / 94.251.145.* / 2010-02-25 12:27
z dużej litery? No to już coś!
kaźmisz / 83.6.61.* / 2008-03-25 08:20
mi to tam rybka... chociaz kiedy ceny fajek podrosną i tak bede kupowal u ruskich na bazarku :) (joke)
zulugula / 94.251.145.* / 2010-02-25 12:54
masz rację każmisz. Już kiedyś w stanach próbowali wprowadzic zakaz picia alkoholu i wyszło z tego wielkie sru. A zawsze się tak dzieje gdy do władzy wybieramy ludzi o nie zrównoważonej psychice. W przyszłości jak ta tytoniowa paranoja przeminie to nasze dzieci będą się dziwic-i będą mówic, jak to możliwe że do władzy dopuszczaliśmy idiotów.
zly / 83.4.33.* / 2008-08-09 07:21
to sie w głowie nie miesci, jacy polacy nsa glupi, to jest tak wielki kryzys ze tylko sie zalamac i nie chodzi tylko o te fajki. mam w dupie, bede jaral ale wyjade jak wszyscy, i wtedy sobie beda rzadzic sami soba
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy