Forum Polityka, aktualnościKraj

Palikot odkrywa karty w sprawie nowej partii

Palikot odkrywa karty w sprawie nowej partii

Money.pl / 2010-08-23 13:59
Komentarze do wiadomości: Palikot odkrywa karty w sprawie nowej partii.
Wyświetlaj:
Vika BM / 79.110.198.* / 2010-09-22 11:53
"Jak to możliwe, że nikomu nieznany, biedny chłopak z Biłgoraju w ciągu paru lat stał się jednym z
najbogatszych ludzi w Polsce, co umożliwiło mu start w wielką politykę? Kim są ludzie, dzięki którym
Janusz Palikot zrobił karierę?"
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/3647/sb-a-janusz-palikot
sfera2 / 2010-08-23 14:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nowe twarze w polityce, nowe wyraziste tematy, ale najważniejsze coś nowego i sprzecznego z proponowanym marazmem lub szaleństwem jaki proponuje PO i PiS, może dać tworzonej przez Palikota partii jakieś 10% do 15%.w 2011 r, co jest przepustką do parlamentu.
Palikot chociaż udaje trefnisia to jest bardzo inteligentny i potrafi dać ożywczy powiew w polskiej polityce. Największy jego elektorat jest w tych niezaangażowanych w wybory ponieważ nie widzi swojej alternatywy.
jpiast / 188.33.167.* / 2010-08-23 15:24
NO ok, ale oprócz tej społecznej formy partii, chcę też wiedzeć, czy tak jak wszystkie partie nie powie głosno, że chce podwyzszyć wiek emertyalny, obciac wydatki socjalne, zlikwidowac KRUS, etc. Bo jeżeli ma sie róznić tylko tym, że pozwoli na aborcje to na niego nie zaglosuje. Dla mnie sa to problemy poboczne, a najwazniejszy jest dobrobyt Polaków.
aqaqaqaqq / 87.204.179.* / 2010-08-23 15:00
I dobrze z wyjatkiem parytetow, bo to promuje miernote...
janiszek72 / 2010-08-23 14:09 / Tysiącznik na forum
Osiołek palikot za wszelką cenę pragnie uczynić z siebie cudownego "przywódce" przy swojej wódce, za którym tłumy wiernych fanów podążać będą gremialnie. Panie palikot, od tych wypitych małpek i wypalonych kotów, to wóda sodowa uderzyła panu do tego świńskiego łba. Idź Pan lepiej się wyśpij, a nie robisz kolejny ze swoich nędznych szopek. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Bodek_ / 2010-08-23 14:42 / Bywalec forum
Jeszcze się ździwisz, kolego janiszek72. Nie tylko tym ilu chętnych znajdzie Palikot, ale tym ile ciekawych pomysłów będzie miał.
Niestety poza szopkami swoją głową nie przebił muru urzędniczej indolencji. Ale jak zbierze więcej takich głów, to może, może.
W sumie nie taki najgorszy to pomysł. A przyszła koalicja PO z Palikotem, jeśli da to większość, może być bardzo ciekawa.

Ja również pozdrawiam
tade / 83.2.33.* / 2010-08-23 14:09
– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k**** i złodziei, mości hrabio
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Jan W / 83.136.224.* / 2010-08-23 13:59
Wchodzę to. Mam nadzieję, że znajdzie się tam też miejsce na odebrania przywilejów emerytalnych, rozliczenia majątkowej komisji kościelnej i likwidacja KRUS.
RODAK / 79.186.13.* / 2010-09-17 18:49
Popieram JANA W . Ja również w to wchodzę i chętnie zaangażuję się w tym ugrupowaniu.
RODAK / 79.186.13.* / 2010-09-17 18:47
Mam nadzieję , że Palikot doprpwadzi do powstania nowej parti która zgromadzi wiele rozsadnych i nie bojących się mówic prawde o faktycznej rzeczywistości i doprowadzą do wprowadzenia życiowych , jasnych przepisów prawa oraz ograniczy rozbudowana machinę urzędniczą która tylko niszczy polskie społeczeństwo . Panie Januszu życzymy Panu powdzenia i doprowadzenia zamierzeń do celu.

Najnowsze wpisy