Forum Polityka, aktualnościPolityka

Palikot przeprasza. Ale nie do końca

Palikot przeprasza. Ale nie do końca

Money.pl / 2009-01-12 09:43
Komentarze do wiadomości: Palikot przeprasza. Ale nie do końca.
Wyświetlaj:
Łysa / 83.6.78.* / 2009-01-15 10:48
Przeczytałam: posłanka była z PiS, a doradzała PO. Tyle w temacie.
gwiazdeczka............. / 151.92.176.* / 2009-01-14 10:07
Najgorsza kara dla Palikota: kolacja z Jarosławem...............................za śniadaniem...-)
hahahaaa / 213.158.199.* / 2009-01-14 14:36
och te sprostytuowane! te tylko o jednym. No cóż taka cecha charakteru.
żrebaczek / 195.14.4.* / 2009-01-14 09:44
"każdy kij ma dwa końce" tyle co do większego/ mniejszego wykorzystania przyznanych nam pieniędzy. Natomiast wypowiedzi posła Palikota nie powinne miec miejsca przede wszystkim dlatego ze jako polityk reprezentuje nas, naród. Jego zachowanie ja tłumaczę dwojako: 1)lubi być w centrum uwagi 2) boi się bezpośredniej konfrontacji z druga osobą, która ma odmienne zdanie, wysługuje się więc tępawymi mediami i jest "wesoło" . Ale podobno "nie ten piesek groźny, co głosno szczeka" ....
Borsuk52 / 83.24.0.* / 2009-01-12 22:51
Ciekawe, że nikt nie interesuje się, dlaczego Palikot tak powiedział, tylko co powiedział! A więc do rzeczy: czy rzeczywiście wykorzystanie środków unijnych jest takie małe (jak mówiła posłanka), czy też posłanka jednak minęła się z prawdą (i dlaczego to zrobiła) ?
Sztorm / 83.28.155.* / 2009-01-12 21:20
a świeć gwiazdeczko , jesteś tak samo inteligentny jak ładny.
Paryżanin / 83.24.122.* / 2009-01-12 19:39
Językowy aspekt wypowiedzi posła Palikota nie jest sprawą dla językoznawców. Zwykły obywatel mógłby zajrzeć do wielotomowego słownika języka polskiego i znaleźć tam różne znaczenia użytego przezeń sformułowania.
matematyk / 79.191.196.* / 2009-01-12 12:47
A dlaczego nikt nie skrytykuje wpadki Pani poseł Grażyn Gęsickiej???? Przecież od tego się zaczęło!
Pewnie... każdy może powiedzieć: wielka mi rzecz.... pomyliła się i postawiła przecinek nie w tym miejscu co trzeba!! Ale czy oby na pewno?
Zauważcie jaki to ma wydzwięk społeczny: - Polska nie bierze pieniędzy z UE!!
A dlaczego: Bo PO tego nie dopilnowało!!

Różnica między 3% a 0,3% to nie jest byle co! To jest 10 krotna różnica!! Skoro dla pani poseł, i dla wszystkich innych którzy trzymają jej stronę, to taki malutki błąd to może przesuńmy w jej pensji przecinek.... i zamiast np: 15 000,0 zł będzie zarabiała 1 500,0 zł!! Przecież to taki mały błąd!!! Pchi... raptem jedno miejsce po przecinku!!

A co do wypowiedzi Palikota:
-wg mnie przegiął pałe!
?! / 2009-01-12 12:56 / Tysiącznik na forum

A dlaczego nikt nie skrytykuje wpadki Pani poseł Grażyn Gęsickiej????

według PiSu nie wypada. Według JK w ogóle niczego nie wypada, co dotyka PiS i jego wszechgeniuszu!!!
A pomyłka? 10 razy, czy ilekolwiek, jakie to ma znaczenie? poszło w eter i o to PiSuarom chodziło. Ciemny lud to kupi!
kilof / 195.117.22.* / 2009-01-12 16:06
tak jak kupił Irlandię, podatek liniowy i zniesienie immunitetów.
figa. / 151.92.176.* / 2009-01-14 10:11
Wybacz stary ale "ciemny lud to kupi" to określenie pana Kurskiego odnoszące się do wyborców pis-u, czyżby mieli zamiar zaufac premierowi???...A
Irlandię, podatek liniowy i zniesienie immunitetów.
może kupić tylko jasny lud czyli wyborcy PO...-)
ottt / 2009-01-12 11:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
..ale nie do końca.
KAP / 2009-01-12 10:57 / Tysiącznik na forum
jesli chodzi o wypowiedz nt p Gesickiej i przytoczenie wypowiedzi JK - pelna zgoda, jesli chodzi o zyciu seksualnym JK to w moim odczuciu Palikot przekroczyl zostala granica sfery intymnej, do której kazdy z nas (nawet polityk) ma prawo. Niepotrzebnie i niesmacznie i nieskutecznie. 3 x nie.
max-18-8_2009_01 / 78.8.145.* / 2009-01-12 11:57
Widzę, że ten poziom dysputy publicznej tobie odpowiada - i to jest całe nieszczęście, że tak dużo podobnych tobie i palikotowi buraków!
KAP / 2009-01-12 12:54 / Tysiącznik na forum
po pierwsze przeczytaj moj post
po drugie bluzgaj

jesli jednak bluzgac chcesz po prostu to rob to w lazience na ten przyklad
Bankier_7 / 2009-01-12 10:51 / portfel / Punktator
Brawo Panie Palikot,
Zaskakujące jest jak zaciekle robi się nagonke na człowieka,który wypowiada się zupełnie tak jak niedawno premier Polski jakim był Jarosław Kaczyński. Trzeba zauważyć,iż Palikot mówi dokładnie słowami Kaczyńskiego - co teraz przynosi jedynie raban i obelgi.
Człowiek ten nie robi nic na wyrost i nic w emocjach - należy o tym pamiętać.
Pomimo,że słowa jego są ostre to jednak są bardzo trafne. A jeśli ktoś nie rozróżnia słowa 'prostytutka' od 'prostytuować się politycznie' może lepiej niech się nie wypowiada. Polityka to gra słow,której jak się nie rozumie to lepiej oglądać seriale w telewizji w prostej formie przekazu.
Pozdrawiam i życzę dalszych kontrowersyjnych wypowiedzi,które zresztą śledzi duża częsć polskiego społeczeństwa...
ottt / 2009-01-12 11:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Faktycznie, teraz sobie przypominam, że J.Kaczynski też przyszedł do studia ze świńskim ryjem. Alee ja myślałem, że to była debata przedwyborcza z szefem oponentów z Pewnej Opcji.
Greeder / 62.89.78.* / 2009-01-12 11:27
Hehe, a co przynosiło Jarkowi, hymny pochwalne w GW? Jakoś nie zauważyłem.
Jacqb / 2009-01-12 11:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie wiem czy takie brawo.. Moim zdaniem to jest jednak brak dobrego smaku, kultury osobistej i przerost ego. Krytykę można przeprowadzać również na przyzwoitym poziomie. Palikot celowo sensacyjnie formułuje opinie, ubiera je w ciekawe formy i figury stylistyczne jednak obraża inne osoby. Jego opinie są mi bliskie natomiast sposób ich przekazu obrzydza.
Andre7 / 2009-01-12 10:10 / Tysiącznik na forum
szkoda gościa, czasami ma odwagę powiedziec coś wprost i dobrze,
niestety za mało panuje nad sobą co niszczy jego wizerunek,
a to znaczy że przstaje być traktowany powaznie i traci wpływy ..
zorro25 / 81.190.139.* / 2009-01-12 09:43
Regulamin forum
jlk / 151.92.176.* / 2009-01-12 10:53
Po pierwsze to co on mówi nie jest śmieszne, po drugie ten "wiejski głupek" jest najbogatszym posłem i wszystkiego co ma dorobił się sam...Jak to się ma do wiejskiego głupka?
Może on jest bardziej inteligentny niż to się wszystkim wydaje i doskonale się bawi patrząc na zdegustowano-oburzone moherki albo po prostu lubi prowokacje bo już żadnej innej, nowej rozrywki w życiu nie udaje mu się wynaleźć...A mając tyle kasy trudno czegoś jeszcze nie mieć lub nie znać.
Sztorm / 83.28.155.* / 2009-01-12 21:18
jlk...jeśli miara rozumu jest wielkość posiadanego majątku to jesteś chłopcze biedny jak mysz kościelna,a co do majątku do którego doszedł sam Palikot to nie tak dokładnie no chyba że zrobienie paru ludzi w konia nie pomijając BOGATEJ własnej żony to Ok.
jlk / 151.92.176.* / 2009-01-13 12:12

83.28.155.* | Sztorm

Nie napisałam niczego co mogłoby być uznane za niesmaczne lub poddane krytyce poprzez formę ale widzę że pis-ki rzucają się z pazurami na każdego kto cokolwiek się wychyli poza ich jarkowo-rydzykowe ramy...Naprawdę nie musicie tak nienawidzić wszystkich myślących inaczej niż wódz...
Cóż, wiem że wyjaśnianie wam czegokolwiek jest absurdem ale Palikot oprócz majątku i jednej i tej samej ciągle żony (która nota bene dorabiała się razem z nim) ma tez doktorat z filozofii...Ciekawe ilu pis-kaczy wie co to jest, że nie zapytam z czystej sympatii czy jest może wybraniec który go ma?
A jeśli chodzi o robienie kogoś w konia to poproszę o przykład (rzucanie kłamliwych oszczerstw a potem udawanie że to pomyłka to także jedna z cech jarkowej drużyny) bo ja wiem że on ciężko pracował na swoje pieniądze a że do tego jest piekielnie inteligentny i ma nosa do dobrych interesów to tylko dar od Boga...
Chcecie się zająć oszustami? Proszę bardzo: macie w swojej katolickiej, prawicowej partyjce więcej rozwodników niż liberałowie z PO widzieli w całym swoim życiu, że nie wspomnę o opiniach byłych żon i porzuconych dzieci na temat ich mężów z katolicko-rydzykowej parti PIS czyli o zgozo prawo i sprawiedliwość....
Może wkleję parę przykładów...
ZR / 83.24.121.* / 2009-01-12 11:55
Jestem zażenowaqny komentarzami. Świadczą one o pełnym schamieniu środowiska internautów. PO gdy nie ma argumentó, wypuszcza etatowych chamów, których wypowiedzi komentowane przez dziennikarzy zagłuszją brak działań politycznych.

Najnowsze wpisy