Forum Polityka, aktualnościPolityka

Palikot znów na cenzurowanym

Palikot znów na cenzurowanym

Money.pl / 2009-03-05 13:43
Komentarze do wiadomości: Palikot znów na cenzurowanym .
Wyświetlaj:
Bankier_7 / 2009-03-05 13:43 / portfel / Punktator
Panie Palikot jestem z Panem,
Wiem też,że pomimo,iż na forum mało kto się do tego przyzna to eutanazja w niektórych przypadkach powinna być dozwolona. Nie wyobrażam sobie cierpienia gdybym leżał i mógł poruszać tylko oczami.
Wiem już teraz,że nie wytrzymał bym tego psychicznie i w tej bezsilności chyba bym w środku oszalał - właśnie dlatego już jakiś czas temu poprosiłem kogo trezba,iż jakby kiedykolwiek taka sytuacja Mnie się przydażyła to chchiałbym aby moje męki zostały skrócone!!!
Jedynym wybawieniem z tej sytuacji jest właśnie eutanazja - jako pierwszy podpisuje się pod skróceniem cierpienia,bo tak to należy interpretować - nie jak GOWIN od razu,że to morderstwo bądź,że to nie etyczne itp..
.
Popieram tak samo mocno tę Panią,która była ostatnio w "TERAZ MY" - GOWIN wogóle jej nie zrozumiał - to wcale nie był płacz o pomoc dla niej tylko dla jej syna...
basia357 / 90.141.14.* / 2009-03-05 20:13
Ja również popieram posła Palikota. Wcześniej wydawał mi się pajacem, ale teraz oceniam go poprzez sens wypowiedzi i widzę, że jest bezkompromisowy, odważny w forsowaniu swoich mądrych poglądów nawet wbrew swojej partii.S. Kisielewski powiedziałby, że jest za uczciwy jak na polityka.
Ja nie chciałabym, żeby za mnie o moim życiu decydował ktoś inny. Jeżeli byłabym tak schorowana, cierpiąca i nie mogąca sama sobie odebrać życia, to miałabym nadzieję, że rodzina doprowadzi do eutanazji. Nie podoba mi się, że o wszystkim nawet o MOIM ŻYCIU wyznaniowe państwo podejmuje jedynie słuszne postanowienia. Miałoby do tego moralne prawo, jeżeli byłoby w stanie stworzyć mi takie warunki materialne i taką ogólną szczęśliwość, że mało kto chciałby rozstawać się z życiem.
donidarko / 213.158.196.* / 2009-03-05 18:16
Popieram Palikota,wiecej takich ludzi w polskiej polityce.A Gowin pokazał swoje prawdziwe oblicze jako super prawicowca o ultra katolickich pogladach.

Najnowsze wpisy