Forum Spółki giełdowe Allegro.eu SA

Palmer Finance Company - uwaga na PalmerFinanceCompany

Palmer Finance Company - uwaga na PalmerFinanceCompany

Dariusz_Kocuń / 185.107.80.* / 2023-04-20 10:13
Kolejna zorganizowana grupa przestępcza!
palmerfinancecompany.com - uważajcie. Standardowy scam jak się okazuje. Zbyt późno niestety ludzie zaczęli o nich pisać, zdążyłem dokonać kilka pokaźnych przelewów do nich na giełdę i niestety wtopiłem!! Ale jest już masę wpisów i informacji jak oszukują, za kogo się podają i z kim współpracują. Niby komisje finansowe, firmy pożyczkowe, nawet banki !! uważajcie na nich !
Wyświetlaj:
MarekBogusz1966 / 80.52.152.* / 2023-10-04 11:41
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wiemwszystko, niebadzkretynemniewierzoszustom, _administrator, _moderator, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Marcin Borucki / 2023-10-04 13:16
to firemka windykacyjna pod tym numerem 790......, która zatrudnia studentów do nagabywania klientów, działają na masową skalę, a rezultaty takie sobie. z resztą, nie znajdziecie klienta, który spotkałby się z Wami i powiedział, że coś dla niego wygrali, do tego stosuje UWAGA UWAGA, bardzo nieładne praktyki i oczernia swoją konkurencję, wypisuje o niej różne głupoty, to kolejna tego typu firemka, podobna do tej na litere N a kończąca się na S z Gdańska - jakby co to o tej firmie, jest cała grupa na portalu facebook, wystarczy w wyszukiwarkę na FB wpisać i znajdziecie.

Ale do rzeczy, dziś pracownicy podający się za MarkaBogusza1996 piszącego na różnych forach, również podawał się za użytkowników: Prawda boli oraz MartaPilewska

- Prawda boli / 31.61.250.* / 2023-10-04 09:12
- MartaPilewska / 2023-10-04 09:19
- MartaPilewska / 2023-10-04 09:21
- MartaPilewska / 2023-10-04 09:23
- MartaPilewska / 2023-10-04 09:26

Wcześniej te same osoby podawały się za:
administracja1ad
esteraHajno
NowackiPrzemek
Administracja1ad
PiotrRymanowski
MartaJanos90
MarekBogusz1966
Martynakozań
MagdalenaBr
Marek994
JaninaMączkowsja
MartaKorolko
PrawdaBoli

Rozumiem działania marketingowe, reklamowe firm windykacyjnych, ale takie nadużycia, to już po prostu czyste cham**two.

Tym samym mili moi - jak widać, ujawniam informację o brokerach, przekazuję Wam listę firm na które warto uważać, a które oszukują i kradną przez swoje platformy inwestycyjne, ale również muszę ujawnić tak bardzo nieprofesjonalne czynności działania firm windykacyjnych.
Lolekrent / 134.95.7.* / 2023-09-25 08:23
Cześć.
Znacie może firmę "NLM86LIMITED"? Wpłaciłem tam ponad 20.000€ i powoli mam poważne obawy, że to ci sami oszuści....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
grazynka767 / 138.199.34.* / 2023-08-24 13:38
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, hegegoszukany, kogiAnna, niebadzkretynemniewierzoszustom, _administrator. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
KajetanMort / 196.245.151.* / 2023-08-25 09:00
a co to za numer, do kogo?
nie ma nic w wiadomości? odzyskują pieniądze z kont krypto, czy o co chodzi?
dawidzki / 146.70.198.* / 2023-06-27 13:27
uważajcie na Palmer - zaczął teraz kasować wszędzie niepochlebne komentarze o sobie, o tym jak kradną i wyzyskują traderów, którzy po prostu chcieli zarobić, choćby tak jak ja. 117 tyś funtów ukradli !!
KajetanMort / 80.52.152.* / 2023-06-02 15:47
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - sorome2227, yehof49528, dasamanda, wiolettacibas, KasiAcarixan, niebadzkretynemniewierzoszustom. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Iwonac57 / 89.19.79.* / 2023-05-24 18:36
Popieram. Właśnie jestem w końcowej rozgrywce z palmerfinancecompany, po której nie będę mogła się przekonać, czy można od nich wypłacić jakiekolwiek pieniądze. Konto jest załatwiane do zera.
Mlody455 / 78.152.222.* / 2023-06-05 12:04
I jak Ci poszla, tez musialas algorytm robic, ja popelnilem blad i teraz musze doplacic 7 tys funtow... jakis zart
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
monikAm78 / 89.64.123.* / 2023-06-06 09:41
mnie każą zapłacić 9 tyś funtów podatku, gdzie to jest jakieś śmieszne, bo każą mi opłacić też podatek od moich wpłat, gdzie moje pieniądze już raz były opodatkowane - dla nich to niby oczywiste bo to przepisy giełdy to niby regulują, bzdura taka ze mało, ale tego już nie łyknęła, o co to to nie
Mlody445 / 93.107.27.* / 2023-06-07 17:00
Probowalem z revolut odzyskac pieniadze ale nie dadza rade niby wszystko jest ok, wiec w kropce jestem, do jutra mam czas zeby zdecydowac co chcem robic jak nie to blokuja mi konto, a wplacilem 17 tys euro. Wiecie moze jak ich udupic, odzyskac kase ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mlody445 / 109.76.112.* / 2023-06-08 21:38
https://antiscam-reviews.com/palmer-finance-company
Mozecie aobie przetlumaczyc stronke na polski....
Wszystko tam pisze o nich ze to oszusci zlodzieje...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
phumirowieccy / 37.120.203.* / 2023-05-30 14:40
gdyby ktokolwiek szukał kancelarii która może rozpocząć pomoc w kontaktach z tymi oszukańcami z palmer to są zostawiane w następnych komentarzach numery do kancelarii ahora.
osobiście nie straciłem majątku jak wiele ludzi, raptem 5 tyś funtów, tu również prowadzą mi sprawę od 2 tygodni. ale z samą kancelarią znamy się już ponad 3 lata, dotychczas prowadzili w sumie dalej to robią dla mnie sprawy karne i cywilne w imieniu mojej działalności gospodarczej, tym samym mogę śmiało polecić.
Choć nie oczekujcie w razie czego że po miesiącu czy dwóch będziecie mieli pieniadze czy inne widoczne efekty, większość zależy od prokuratura i tego jak on sie za sprawę zabierze, ale warto bo kanca jest skuteczna
MarekBogusz1966 / 83.26.161.* / 2023-05-17 11:04
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - yebayaw696, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, koliczkoanna, pataipatrycja, sorome2227, yehof49528, dasamanda, wiolettacibas, KasiAcarixan, niebadzkretynemniewierzoszustom. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
cypis_15 / 155.133.124.* / 2023-04-27 12:00
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - miliji1555, bototMichalina, KiniaWarchulska, kamilkanosowska, bebemik36, warylaktoqpa, patiwalencka, urszulanowak, hibneralina, LawinskaAnna, fivape3618, becowih865, porenop594, warylaktooszust, jemajeg500, OlaJaniszek, yebayaw696, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, koliczkoanna, pataipatrycja, sorome2227, yehof49528, dasamanda, KasiAcarixan. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
henrykorzechowski / 89.38.99.* / 2023-04-26 14:05
Nigdy nikt mnie tak nie oszukał!
Poświęć chwilkę na przeczytanie tej wiadomości. Początkowo broker poprosi o skromną inwestycję. Jeśli zdecydujesz się wypłacić swój pierwszy depozyt, pozwolą na to bez problemu. Jednak później wraz ze wzrostem wartości inwestycji zauważysz, że proces wypłaty zmienia się na ich stronie i nie jesteś już w stanie wykonać go samodzielnie. Chociaż generowaliśmy zyski przez cały tydzień, to nie udało się niczego wypłacić! Platforma handlowa nie jest autentyczna. Gdy analityk otrzyma Twoje pieniądze, stają się one niedostępne. Aby wypłacić saldo w wysokości 76 000, poproszono nas o dokonanie wpłaty w wysokości 14 000, co spowodowało zapalenie się czerwonej lampki u nas. Następnie skontaktowaliśmy się z osobą, która wcześniej odzyskała oszczędności w podobnym zdarzeniu, korzystając z pomocy prawniczki 696 718 446, specjalistki z tej dziedziny prawa, odzyskała nam dwa niewielkie przelewy i obecnie prowadzi dla nas pełne postępowanie aby odzyskać większą część pozostałych środków.
Becia44 / 212.95.5.* / 2023-04-28 22:08
Witam Zostałam również oszukana czy mogę prosić o Num tel do pani prawnik?pozdrawiam
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Dariusz_Kocuń / 185.107.80.* / 2023-04-20 10:20
Palmer Finance Company ma kilka stron:
- palmerfinancecompany.com
- webtrader.palmerfinancecompany.trade
- mobtrader.palmerfinancecompany.trade
rafał_snobek / 146.70.120.* / 2023-05-31 09:37
u mnie by ło podobnie, wtopiłem jakieś 11 tysięcy funtów, kazali mi opłacić koszt ubezpieczenia bo inaczej nie wypłacą mi kasy, i miałem otworzyć jakiś depozyt w banku żeby tam wpłacić równowartość 50% tego co chcę wypłacić a umożliwili mi tylko wypłatę całości, a to już przegięcie,
sprawa oddana do kancelarii, zgodnie z poleceniami z kilku forów , gdzie kilku innych oszukanych pisało, gdyby ktoś chciał więcej informacji, porady co z czym jeśli chodzi o palmerfinancecompany to zostawiam nr 696-718446, pod nim można złapać kancelarię która mnie prowadzi
o oszustwach i matactwach palmer finance piszę gdzie się da, bo to szajka przestępców i każdy powinien o tym wiedzieć i to wcześniej nim tam choćby złotówkę zainwestuje !
Dariusz_Kocuń / 185.107.80.* / 2023-04-20 10:22
na różnych forach o palmerfinancecompany są cały czas umieszczane od 2 miesięcy super opinie, super komentarze, jakimi to oni instrumentami się nie zajmują jakich to nie oferują. jak dużo to można zarobić, jednak jeśli wczytać się głębiej i dalej, to śmiało można znaleźć już wpisy o pierwszych okradzionych
- mnie ukradli 43 tysiące zł! nie liczę w ogóle zarobionych pieniędzy, do tego jeszcze dwie opłaty podatku dochodzą
Janusz zych / 31.201.154.* / 2023-04-27 12:58
Część ja też handluje na tej platformie czy też musiałeś otworzyć depozyt w banku angielskim
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Janusz zych / 31.201.154.* / 2023-04-27 13:01
Bo ja muszę zapłacić 7% z wypłaconych pieniędzy to jest prawie 3000 funtów i niewiem co robić
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
michał_siedem / 217.138.220.* / 2023-04-28 11:16
poczytaj forum, zobacz co się dzieje, ile ludzie tracą kasy, nie marnuj więcej swoich oszczędności i nic nie wpłacaj do palmer, to oszuści i złodzieje. znajdź prawnika i do sądu żeby kasę odzyskać, bo sami nic nie oddadzą
tomickijan / 37.19.221.* / 2023-04-26 12:46
Palmer Finance Comapany - mnie ukradli kasę i wyprowadzili ją na kryptoportfel. jak później szukaliśmy po tym numerze, to prócz moich 40 tyś euro, wpłyneło tam jeszcze ponad 200 tysiecy z innych kont, od 4 dni co kilka minut są wypłaty robione z tego portfela na różne strony po kilkadziesiąt dolarów
Dariusz_Kocuń / 185.107.80.* / 2023-04-20 10:25
kilka znalezionych komenatrzy o tym kim są palmer finance:
19.04.2023:
- Scam!!!! Don’t give them any money. SCAM!!! SCAM! Scam !!!

2.04.2023
- Everything was fine until I asked for account closure and refund to my account. refusal of request to set up any desk to verify account when I disagreed contact lost

8.04.2023
- Ale Palmer finance to nie rynek, giełda i brokerzy. To grupa zajmująca się zabieraniem pieniędzy od osób fizycznych. Ja i 23 inne osoby uczestniczące w postępowaniu zbiorowym możemy to potwierdzić, łącznie ponad 1,2 mln zł nam zabrali. Gdyby ktoś potrzebował wsparcia i pomocy .x6.9.x.6.7.x.1.8.x.4.4.x.6x. tu nas obsługują !

19.04.2023
- Niestety wszystko to prawda! tak jak napisał Pan Rafał, Palmer finance to nie rynek, to nie giełda i to nie są prawdziwi brokerzy. Dołączyłam niestety do osób oszukanych przez palmer, jednak skontaktowałam się z adwokatką, do której Pan Rafał zostawił namiar 6.9.6.7. .1.8. .4.4.6. Bardzo też dziękuję za to, bo okazuje się że można odzyskać utracone pieniądze od tych pseudo ludzi, i na początek jesieni powinnam dostać pierwszy zwrot, to mega dla mnie ważne, więc powodzenia dla nas wszystkich

31.01.2023
- Czy ktoś coś słyszał o tym brokerze? Dostałem ostatnio na maila wiadomość, gdzie zachęcają do inwestowania. Po przygodzie z pixpalpro mam wrażenie, że to kolejny twór tego typu i będą dalej okradać ludzi. Szukałem komentarzy i same pozytywne, jakby pisane przez samych oszustów, że zarobki w szybkim tempie, że zadowoleni ze współpracy itd. No wali oszustwem na kilometr znowu. Coś ktoś?
Dariusz_Kocuń / 185.107.80.* / 2023-04-20 10:40
jeszcza kilka kolejnych:

7.02.2023
- Po przeczytaniu wszystkich komentarzy mam wrażenie, że oni połowę ludzi oszukują, a drugą połowę normalnie prowadzą i wypłacają środki, żeby pojawiały się pozytywne komentarze jakiekolwiek. Ale to tylko domysły. Nie wchodźcie w to. Oszuści pełną gębą. Miałem wpłacić grosze, a zarobić tysiące - i tu już powinna zapalić się czerwona lampka. tak mydlili oczy, tak pośpieszali w rozmowach, że człowiek nie zdążył się zorientować, a kolejne środki z konta im przelał. Widziałem na forum wątki na temat innych brokerów i znalazłem komentarz od oszukanej osoby, która podał kontakt 696'718"446 i tu uzyskała pomoc. Dzisiaj tam dzwonię. Może czegoś się dowiem i dam znać

7.02.2023
- Jakoś dziwnie po wspomnianym telefonie, strona przestała działać. Więc chyba już wszyscy wiemy co to są "broker". Może warto byłoby powiadomić jakiś portal, radio, telewizję, aby przestrzec innych o oszustwie "na brokera", których pewnie będzie więcej.

10.02.2023
- Mi się wydaje że to zwykły broker, po prostu ludzię się nudzą i jak zwykłe jest grono niezadowolonych i grono zadowolonych a do tego wszysktiego dochodzi grono botów od konkurencji którzy by odstaraszyć klientów piszą ze ich oszukali i że zgłaszają sprawe do różnych instytucji a to jest najbardziej żałosne!

20.02.2023
- Ściema i oszuści!!!. Też myślałem że zarobię przelałem im ostatnie pieniądze bo myślałem że je pomnoże.Wszystko było dobrze dopóki nie dałem dyspozycji wypłaty,analityk przestał dzwonić a do konsultantki zapomnij że się dodzwonisz

30.03.2023
- UWAGA. Platforma inwestycyjna - Uważajcie!! to wyrafinowani i beszczelni oszuści są wskazani w knf i ostrzeżeniach forex w PL i na świcie! wpłacicie pieniądze to je stracicie!

17.04.2023
- Skills profit to oszuści. Niestety zgłaszają komentarze negatywne i ukrywają je wśród swoich reklam i podstawionych tysięcy pozytywnych relacji komentarzy a to kampania za którą jak się okazuje płacą kupę kasy. Dałem się nabrać im i Facebookowi bo ten ma ich reklamy!! Nie ufajcie temu co jest na stronie Facebook bo każdy może sobie tam reklamę kupić WTF!!
Mam sprawę zlecona do prawniczki i z końcem marca zostało złożone zawiadomienie do prokuratury, oprócz mnie takich zawiadomień ponad 20 obecnie już jest złożonych. Gdyby ktoś chciał skorzystać i się też dopisać to tu można złapać moją panią mecenas 696,-,718,-,446.
W razie czego można się na mnie powołać, to nie problem. Mam z prawnukami przegadane wiele godzin, ustalenia, wyjaśnienia i pomoc w zabezpieczeniu tego co jeszcze skills profit może nawyprawiac na moje dane. Więc ten tego!

17.04.2023
- I taka jest prawda opisana powyżej oszuści i złodzieje. Robert Zieliński, Maciej Dabrowski, J. Szaroleta, M. Lech. Uważajcie na nich.
tomczykPP / 91.90.123.* / 2023-06-14 14:55
palmerfinance - właśnie próbuję wybrać pieniądze od nich, zlecenie poszło na pobranie z depozytu całej "wygranej" ponad 100 kawałków, ale jak czytam fora, to chyba już wiem co się święci . Z A J E B I Ś C I E - najbliższy rok nie będzie różowy
Bartek_44 / 185.177.126.* / 2023-04-20 11:07
czy to jest tak na prawdziwo? oni na poważnie nie wypłacają pieniędzy? od tygodnia z nimi handluję, skończyłem okres wdrożeniowy próbny i już mam u nich ulokowane pieniędzy, a może jednak to faktycznie tylko kilku osobom się nie udało??
Tomasz Pawlikowski / 185.177.126.* / 2023-04-20 13:10
Ich lebe seit 7 Jahren in Deutschland. Hier lebe ich jetzt mit meiner ganzen Familie. Freunde und Bekannte blieben in Polen. Leider hat mich dieser Makler betrogen, mir 33.000 Euro geraubt und ich musste den Fall vor Gericht bringen, aber ich habe es mit Hilfe eines befreundeten Anwalts aus Polen getan.
moja Pani adwokat, z którą się znam od małego i która pomagała mi w wielu już spawach, tylko wcześniej gospodarczych, obecnie zajmuje się sprawą brokera palmerfinancecompany.com i zabranych mi 33 tyś euro. 696718446 jej kontakt. wiem że wiele osób jeszcze nie zgłosiło i nie wybrało swoich pełnomocników do działania do odzyskania pieniędzy, z czystym sumieniem mogę wam ją polecić, zna się na rzeczy i wiele lat ratuje ludzi z opresji, jej kancelaria to Ahora z wrocławia, albo obecnie z Gdańska, bo się niedawno przenieśli
kaniakania / 92.223.89.* / 2023-04-29 08:50
dziękuję. nie wiedziałam co robić. rozmawiałam w czwartek z tą kancelarią, wczoraj im przesłałam wszystkie dokumenty i teraz czekam na "wyrok" czy da się coś ze sprawą zrobić i pieniądze odzyskać, czy zostałam w czarnej .... otchłani beznadziei
kaniakania / 92.223.89.* / 2023-04-29 08:50
dziękuję. nie wiedziałam co robić. rozmawiałam w czwartek z tą kancelarią, wczoraj im przesłałam wszystkie dokumenty i teraz czekam na "wyrok" czy da się coś ze sprawą zrobić i pieniądze odzyskać, czy zostałam w czarnej .... otchłani beznadziei
Tomasz323 / 82.132.231.* / 2023-04-24 07:27
Witam.
Ogólnie zachodzi podejrzenie iż PALMER to ci sami oszuści co MEDCO FINANCE LIMITED a jeszcze wcześniej LAMELLE. Kto wie ile jeszcze nazw.
Czy ktoś z nimi handluje na poważnie i z pomyslną wypłatą środków?? Wątpimy. My - bo jest nas sporo na grupach. Oszukanych i sfrustrowanych.
Używają imion zapożyczonych - wiadomo, rzekomi eksperci KNF
Tomasz Czyżewski
Sebastian Jędrzalski
Olivia Fin
Sylwia Miller
Anna Framus
Ewelina Herman
...i wiele innych aczkolwiek to mogą być jedni i ci sami.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mirosawa Krasnicka / 196.240.128.* / 2023-06-28 12:31
Mój numer konta 109148 - było na nim zgromadzonych 138ooo GBP. obecny stan to 0 gbp. jak to się stało, ano tak że chciałam wypłacić jakieś 10 tyś, zaczyna się okres letni, urlopowy, chciałam zabrać rodzinę na fajne wczasy, jednak mój analityk nie doczytał, niby, że chcę wypłacić małą część, zlecił całość - no i teraz od całości trzeba było opłacić podatek, co dokonałam, ale ostatecznie środki zostały przeksięgowane w celu zabezpieczenia na jakiś portfel kryptowalutowy bo są podejrzenia o to że mogę mieć pieniądze z nielegalnego źródła, ale nikt o źródło wpłacanych pieniędzy nie pytał, to teraz platforma to robi przy wypłacie? przecież wiedzą skad pochodzą pieniądze, księgowi dostawali moje wpływy z mojego banku bezpośrednio. niestety ale nie stać mnie było na opłącenie tej uwierzytelniającej kwoty. ale teraz już wiem, że całe szczęście nigdzie się dodatkowo nie zapożyczyłam by im to wysłać, bo też bym straciła. każda taka opłata, to po prostu wymysł, by mnie naciągnąć na przelewy, a tak naprawdę to dalej by mnie okradali !! po zeznaniach na policji i poradzeniu mi bym znalazła radce prawnego który moze mnie w sadach itp reprezentować, więc to oczywiście niezwłocznie uczyniłam, dzięki temu (bo na komisariacie nikt nie raczył mi tego powiedzieć), dowiedziałam się, że muszę zastrzec wszystkie swoje dokumenty, konta w bankach itp, bo przecież ci ludzie będą na mnie brali pożyczki teraz. l6I9l6 I7l1I8 |4|4|6 tu są osoby które prowadzą moją sprawę i mnie reprezentują, to dzięki nim teraz nie będę musiała spłacać komorników za każdą firmę która na moje dane udzieli pożyczki tym osobom z medco!! jak wyżej - jeśli też macie swoje przeżycia podobne z medco to nie czekajcie czy oni jednak coś pozytywnego w waszym kierunku zrobią, bo tak po prostu nie będzie, szukajcie prawnikow, albo możecie skorzystać z tych co mnie polecono i działajcie, bo im dłużej tego nie robicie tym dłużej będzie trwało całe dochodzenie..
lukasz1001 / 94.46.24.* / 2023-04-25 13:59
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - lukasztonieja, TomekFoliowski, PanekMikolaj, Patrycjakot, hinoh74628, warylaktoqpa, patiwalencka, urszulanowak, hibneralina, LawinskaAnna, fivape3618, becowih865, porenop594, warylaktooszust, jemajeg500, OlaJaniszek, yebayaw696, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, koliczkoanna, pataipatrycja, sorome2227, yehof49528, dasamanda, wiolettacibas, KasiAcarixan, niebadzkretynemniewierzoszustom. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
llukasz88 / 94.46.24.* / 2023-04-25 13:59
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - lukasztonieja, TomekFoliowski, PanekMikolaj, Patrycjakot, hinoh74628, warylaktoqpa, patiwalencka, urszulanowak, hibneralina, LawinskaAnna, fivape3618, becowih865, porenop594, warylaktooszust, jemajeg500, OlaJaniszek, yebayaw696, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, koliczkoanna, pataipatrycja, sorome2227, yehof49528, dasamanda, wiolettacibas, KasiAcarixan, niebadzkretynemniewierzoszustom. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
llukasz88 / 94.46.24.* / 2023-04-25 13:59
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - lukasztonieja, TomekFoliowski, PanekMikolaj, Patrycjakot, hinoh74628, warylaktoqpa, patiwalencka, urszulanowak, hibneralina, LawinskaAnna, fivape3618, becowih865, porenop594, warylaktooszust, jemajeg500, OlaJaniszek, yebayaw696, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, koliczkoanna, pataipatrycja, sorome2227, yehof49528, dasamanda, wiolettacibas, KasiAcarixan. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Kamil Szymański / 116.206.231.* / 2023-05-09 09:06
Moja maklerka Emilia Novak oszukuje ludzi dla pieniędzy, obiecuje zarobić, ale kradnie pieniądze i znika. Proszę, żebyście z nią uważali i jej podobnymi, ponieważ ma tysiące subskrybentów na swoim kanale telegramu i fb i może oszukać wszystkich. w palmerze zrobiła mnie na ponad sto dwadzieścia tysięcy i nie liczę w tym nawet 1 zł kwoty z zysku z gry, to były tylko moje pieniądze, których obecnie nie mogę od nich wypłacić. bez wsparcia rodziny, znajomych, grup z forami o tych oszukańczych brokerach i co najważniejsze dwóch moich prawniczek zostałbym z niczym, a tak kilka przelewów udało się że do mnie wróciły (te z litwy), no i sprawa w sadzie w toku, na koniec roku powinienem otrzymać zwrot przynajmniej połowy pieniedzy
amanda69 / 37.120.217.* / 2023-05-29 11:43
Platforma to skorumpowani oszuści. Inwestowałem przez siedem miesięcy. Wycofanie nie jest możliwe. Skontaktowałem się z pomocą techniczną, aby rozwiązać ten problem, ale zignorował wszystkie moje prośby. Przekazałem problem do lu cen t eq., Net w celu uzyskania pomocy. Zbadali i wyciągnęli moje pieniądze ze swoich systemów. Wysłałem każdą dziesięciocentówkę moich twardych zarobków na moje konto.
Barbara Radzyńska / 146.70.161.* / 2023-04-30 13:42
Dziękuję ślicznie za znalezienie i udostępnienie wpisu.
Mamy teraz długi weekend i nie miałam z kim rozmawiać ani skonsultować kontakt z "moim brokerem".
W piątek ci oszuści z palmerfinance mieli mi już wypłacić pieniądze a tego nie zrobili. No i się naczytałam o nich tyle że ostatnie trzy dni to byłam w strachu.
Ale udało mi się z prawnikiem porozmawiać właśnie z tego numeru co był w tym poście wcześniejszym. Pomimo długiego weekendu i jeszcze niedzieli poświęcił mi swój prywatny czas. Omówił najważniejsze rzeczy dla mnie. W czwartek po majówce będę wiedzieć czy jest jakaś szansa na działanie przeciwko tym ludziom co mnie okradli.
A numer pod którym rozmawiałam z.prawnikiem i pisałam to ten 696718446. W razie czego - nie odebrał ode mnie od razu, odpisał mi za to na moje połączenie że możemy w późniejszej godzinie porozmawiać i faktycznie się udało.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Oszukany przez Palmer / 178.119.144.* / 2023-05-14 12:20
Witam
Ja również jestem ofiarą tej grupy.
Swoje wpłaty dokonywałem z Europy Zachodniej.
Myślę że należałoby się zrzeszyć i sprawić, by INTERPOL się tym zajął. Jako stowarzyszenie mielibyśmy być może większą siłę przebicia.
Swoją stawę zgłosiłem na tutejszą policję na początku kwietnia i cisza.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jolanta Kalinowska / 146.70.161.* / 2023-05-23 12:03
niestety skorzystałam z tego skamu. ktoś już napisał w kilku słowach co myśleć o palmerze i kim są: cyt. "FRAUD , OSZUSTWO , NACIĄGAJĄ LUDZI ZEBY WPŁACALI PIENIADZE , ŻADNYCH ŚRODKÓW NIE MOŻNA WYPŁACIĆ" i to wszystko się zgadza. dokładnie tak mnie ograli i zagraneli całą pulę dla siebie, wszystko co wpłaciłam żeby zarobić i wszystko co zarobiłam. inna osoba opisująca swoją przygodę z nimi, pani Blanka, podawała nami.ar na mecena.skę |696|718|446|` skontaktowałam się, niestety coś co przeczuwałam, okazało się prawdą. z palmer to nie koniec przygód bo mają ode mnie zdjecie dowodu osobistego, wiec problemy dopiero przede mną. ale tez czuje się obecnie już dość bezpiecznie, pani radczyni pomogła mi wszystko pozałatwiać w bankach, komisjach nadzorów, u rzecznika, też już prowadzi w sadzie moją sprawę, no i wiem że komo.rników nie muszę się bać którzy przyjdą przez palmera i to co będą jeszcze wyprawiać, wiem też że pod koniec roku zaczną spływać do mnie pieniądze które palmer zabrał, no może na początku nowego. ale gdyby nie radczyni to chyba bym skończyła w szpi.ta*lu z nerwicą i może jeszcze gorzej. wiem ze prócz mnie jeszcze wiele innych osób miało kontakty z tymi analitykami, wiec cała sobą polecam nie zwlekać , nie czekać i sie nie zamartwiać, tylko walczyć warto o swoje i o swoją przyszłość, żeby choć trochę się przed tymi ludźmi zabezpieczyć
adam7782 / 185.107.44.* / 2023-05-15 13:58
a czy ma ktoś już sygnatury spraw z policji, albo prokuratury?
może podajcie swoje, gdyby była lista, którą można przekazać przy składaniu zawiadomienia, to moze w tedy prokuratura będzie szybciej działać, nie będą musieli szukać u siebie i czekać na odpowiedzi od swoich, tylko będą mieli wszystko podane jak na tacy ...
dominik0092 / 149.102.244.* / 2023-05-15 14:13
ja też poproszę, mnie ci oszuści oskubali na 140tys :/
Karolina Matusiak / 146.70.86.* / 2023-05-24 09:18
PalmerFinanceCompany - podlega pod spółkę jakąś angielską spółkę - to już ktoś pisał wcześniej, ja też chciałam przestrzec przed pracownikami i chyba całą tą firmą. ukradli mi 4 tys dolarów i jeszcze namawiali na pożyczkę na na 20 000 zł, abym mogła niby więcej inwestować, a wyszłoby dokładnie tak jak z tymi pierwszymi dwoma przelewami, że pieniądze przyjmują ale wypłacić to już nie można nic. Palmerfinancecompany powiązane jest z skills-profit - tam chcieli przenieść niby moje pieniądze w związku z jakimiś problemami z serverami na stronie Palmerfinancecompany , ale nie ciągnęłam tematu, bo to nie miała sensu, już wiedziałam z kim mam do czynienia i wiedziałam ze nie ma co im ufać. obecnie od początku maja mam prowadzoną sprawę. na innym forum w związku ze skills profit ktoś polecał kancelarię ahora (696`718,446) skontaktowałam się z nimi i z kilkoma innymi też, jednak u nich panie mecenas najwięcej mi pomogły, nie pobrały też żadnych pieniędzy za pierwsze godziny doradztwa, a w moim wypadku to było ważne bo nie miałabym na opłacenie takiego kosztu. inne kancelarie chciały nawet po 300 zl za godzinę pracy, a to dla mnie za dużo. opłaciłam za to koszt sprawy sadowej, pani mecenas też doprowadziła do tego że bank cofnął transakcję ostatnią, tą na rzecz rzekomego podatku.
Ale powiem wam, że na pewno więcej nie będę inwestować, ani z ludźmi niby maklerami czy brokerami rozmawiać też nie będę. wiem że są uczciwe firmy, ale mam totalnie dość. oni tak strasznie mną manipulowali, na koniec tak dużo przykrych rzeczy się od nich nasłuchałam. mam nadzieję, że trafią ## bo zasłużyli na to
aniadymna / 116.90.74.* / 2023-05-29 11:29
nie dajcie się wrobić w palmerfinancecompany, ich wymysły o depozytach, skrytkach, przelewach przez kryptu portfele i co tam jeszcze. wszystkie te ich bzdurne opłaty to fikacja, oszustwo i matactwo - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, NIE PONOSI SIĘ OPŁAT, NIE SĄ ONE BLOKOWANE W TYM WASZE PIENIADZE NIE POWINNY BYĆ BLOKOWANE ANI NIC PODOBNEGO NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!! to jest banda zbrodniarzy, oszustów.
19.05 - ruszyła moja sprawa, w okolicy połowy lipca będę przesłuchiwana w ambasadzie, bo ja też nie mam za co wrobić obecnie do pl żeby spotkać się z rodziną i normalnie po ludzku prrzyjechac na komende i złożyć zeznania.
prócz mnie jeszcze sześć innych osób w tym takie starutkie małżeństwo też miało zakładANą sprawę ze mną. poki co bez szansy na post. zbiorowe, ale moze z końcem lata coś się zmieni. gdyby ktoś szukał, gdzie ja też to robiłam i z polecenia trafiłam do kancelarii, to oni 696-718-446, tu mnie reprezentują i innych przeciwko tym oszustom
aniadymna / 116.90.74.* / 2023-05-29 11:28
nie dajcie się wrobić w palmerfinancecompany, ich wymysły o depozytach, skrytkach, przelewach przez kryptu portfele i co tam jeszcze. wszystkie te ich bzdurne opłaty to fikacja, oszustwo i matactwo - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, NIE PONOSI SIĘ OPŁAT, NIE SĄ ONE BLOKOWANE W TYM WASZE PIENIADZE NIE POWINNY BYĆ BLOKOWANE ANI NIC PODOBNEGO NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!! to jest banda zbrodniarzy, oszustów.
19.05 - ruszyła moja sprawa, w okolicy połowy lipca będę przesłuchiwana w ambasadzie, bo ja też nie mam za co wrobić obecnie do pl żeby spotkać się z rodziną i normalnie po ludzku prrzyjechac na komende i złożyć zeznania.
prócz mnie jeszcze sześć innych osób w tym takie starutkie małżeństwo też miało zakładANą sprawę ze mną. poki co bez szansy na post. zbiorowe, ale moze z końcem lata coś się zmieni. gdyby ktoś szukał, gdzie ja też to robiłam i z polecenia trafiłam do kancelarii, to oni 696-718-446, tu mnie reprezentują i innych przeciwko tym oszustom
tomek_star / 146.70.161.* / 2023-06-01 13:56
na poniedziałek umówiłem się na spotkanie w biurze, zobacze co mi powiedzą, ale jeśli jest szansa aby odzyskać chociaż część pieniędzy, to trzeba działać
dorotha12 / 146.70.161.* / 2023-06-12 10:25
mnie teraz nękają ci z PalmerFinanceCompany i straszą że przyjadą i sobie sami wezmą pieniadze ode mnie i że nic im nie będę wstanie zrobić ani się obronić przed nimi
kingaWalczyk / 146.70.161.* / 2023-06-13 12:08
gdyby ktoś tak jak ja został przez tych oszustów okradziony, tych z PalmerFinanceCompany, to nie wpłacajcie im więcej żadnej kasy, to oszuści, zrobią wszystko i wymyślą wszystko byście do nich kolejne przelewy robili, albo przekazali swoje dane osobowe, żeby mogli na was kraść pożyczki i nabrać towarów na raty. naczytałam się na forach jak ta banda defrauduje kasę, jak oszukują, ale też dowiedziałam się ze bez prawników (tu są moim 696... byli polecani we wcześniejszych wpisach przez innych oszukanych) nie ma , nie uda się niczego zrobić, poza tym policja lubi uwalać takie sprawy i jak sami się zgłaszamy to już po ptakach, nic nie zrobimy, nie odwołamy się od decyzji umorzeniu itp, wiec ja wybrałam biuro prawne, reprezentują mnie świetne prawniczki. na dzień dzisiejszy mam zwrócone ostatnie dwie transakcje, które poleciały na litwę. teraz czekam co będzie dalej. za tydzień będę przesłuchiwana w ambasadzie, wiec może już się dowiem jak to będzie dalej wyglądać.
DDUDE / 85.132.252.* / 2023-06-14 10:36
Odsyłam do wpisu o Palmer , który już tu zamieściłem. Julia, Head of Customer Support, skontaktowała się i obiecała pomoc, ale nikt nie odpowiedział na moje wiadomości i w pełni udokumentowany opis sytuacji, mimo pamiętania. Odpowiedzi na portalach mają sprawić, że wszyscy tutaj zobaczą, że Palmer zajmuje się tymi oszustwami. Na moje liczne e-maile do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Nie dokonano zwrotu pieniędzy ani nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za pobraną kwotę.
Paprocki Ernest / 196.245.151.* / 2023-06-19 12:56
idąc za radą Pani Ani z którą widziałem się w zeszłym tygodniu na komendzie, też robię wpis, aby każdy wiedział że grupa falcon to szubrawcy i oszuści.
Latami oszukują swoich klientów, którzy wierzyli w ich chęć pomocy i rzekomą dobroć - a okazywało się, że wszyscy byliśmy naiwni i dawaliśmy się nabijać w butelkę.
OSTRZEŻENIE DLA KAŻDEGO KTO CHCE ZACZĄĆ DZIAŁAĆ Z FALCON INVEST CZY COZZY - NIE RÓBCIE TEGO !! - to jest banda oszustów
OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZDECYDOWALI SIĘ DZIAŁAĆ Z FALCON`em - zgłaszajcie się do prawników, kancelarii, czy radców prawnych, sama kradzież zainwestowanych pieniędzy, to nie koniec, oni planują kraść na nas, na nasze dane pożyczki i to w dziesiątkach firm pożyczkowych. Wielu jak my ma teraz problemy z komornikami, bo firmy pożyczkowe podostawali nakazy zapłaty z sądów cywilnych i teraz ich komornicy ścigają za pożyczki, których nie pobrali a zrobili to właśnie ci z falcona !!
Jestem w grupie poszkodowanych - oszukanych przez tych pseudo ludzi, pseudo brokerów i ich pseudo księgowe czy pseudo kierowników, również czekam na początek swojej sprawy. Mnie w Polsce nie ma, od dawna zamieszkuję w Holandii, i gdyby ktokolwiek potrzebował zgłosić się przez prawników z PL, to nie ma z tym problemu, przesłuchania w razie czego będą mogły odbywać się w ambasadzie itp, więc nie zawsze jest wyjście z tak trudnej sytuacji, zawsze można działać !
Marek Złoteński / 195.80.150.* / 2023-08-17 12:22
oważajcie, oszuści nie śpią i działają, obecnie dzwonił do mnie ktoś z goldman group, kazał się zarejestrować na client.goldman-group.org i podobno pieniądze z palmera są przenoszone do nich na serwery bo są bezpieczniejsze i można omonąć fca i aml i nie płacić do nich niczego i oni teraz kasę nam zwrócą !! ściema, prokurator i prawniczki o tym móiły , nie wierzcie im !!
karolkarol / 146.70.194.* / 2023-06-26 10:58
czy wam też strona palmerfinancecompany.com nie działa, czy tylko u mnie jest jakiś problem?
waniaanna / 193.29.107.* / 2023-07-20 09:16
palmerfinancecompany niestety i mnie wrobili, miałam pojechać z chłopakiem na wakacje życia, miała być to nasza podróż przedślubna, a nie będzie podróży, nie będzie spełnienia marzeń, teraz nie dość że mamy masę problemów, to jeszcze muszę korzystać z pomocy przyszłych teściów żeby mi pomogli wyplątać się z tej całej przygody
annonin17 / 146.70.161.* / 2023-08-19 14:18
hej, uważajcie palmer skumał się z nową platformą nlm86limited.com - te same ukraińskie i ruskie dzwonią teraz z obu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy