Forum Polityka, aktualnościKraj

panihalinka : do Pani Gronkiewicz-Walz o legalizacji prostytucji

panihalinka : do Pani Gronkiewicz-Walz o legalizacji prostytucji

panihalinka / 2017-01-18 10:16
Zdaję sobie sprawę że Polska to w większości kraj katolików ale jestem realistką i tak jak kiedyś pisałam o społeczeństwie wielokulturowym tak z napływem nowych społeczności kwitną nie legalne procedery takie jak prostytucja , surykactwo i nie legalne adopcje , powinno to zostać uregulowane prawnie ze względów chociażby chronienia kobiet przed przemocą , zmuszaniem i chorobami ,prostytutki i surykatki powinny mieć aktualne badania ,odprowadzać podatki zapewnione bezpieczeństwo osobiste , surykatka powinna być chroniona przed ewentualną rezygnacją klientów i porzuceniem dziecka , powinna również być wprowadzona adopcja ze wskazaniem w rodzinie tzn. siostra siostrze która nie może mieć dzieci może urodzić dziecko , brat bratu może udostępnić nasienie, te procedery kwitną i przez legalizację można je ukrucić i mieć większą kontrolę , nasze prawo w tej kwestii jest bardzo przestarzałe i warto je zmodyfikować , myślę że parom które nie mogą mieć dzieci powinno się proponować adopcję a in vitro w ostateczności
Wyświetlaj:
H Szatkowski / 2017-01-18 11:35
Skoro do H. Gronkiewicz- Waltz, to proszę raczej na jakimś stołecznym forum. Zresztą postulujesz zmiany ustawowe, a nie takie które może wprowadzić samorząd.

Ps. Surykatki to raczej zajmują się cieszeniem dzieci w warszawskim ZOO :-)))
panihalinka / 2017-01-19 20:54
Takich zmian nie może wprowadzić w Polsce żaden samorząd , mogę o tym pisać na każdym forum , a jeśli chodzi o literówkę to ludzie i tak wiedzą o co chodzi , pańskie uwagi są właśnie takie błahe w stosunku do poruszonego problemu ale dziękuję za poświęconą chwilę i pańskie rady
H Szatkowski / 2017-01-20 08:49
Ależ proszę pisać, tylko z sensowniejszym tytułem, bo zdecydowanie mniej osób się nad tym na każdym forum pochyli.

Najnowsze wpisy