Panorama Firm

blown / 87.248.68.* / 2013-02-20 11:25
Witam,
dzisiaj dostałem telefon z Panoramy Firm, najśmieszniejsze jest to, że na telefon domowy. Mam dwie komórki i tylko one są wszędzie wpisywane. 100% nigdzie nie podawałem numeru telefonu domowego. Ten telefon w ogóle z końcem miesiąca będzie wyłączony bo z niego rezygnuje.

Sytuacja wygląda tak:
Dzwoni telefon domowy, który dzwoni raz na 100 lat. Moja mama odbiera i jakaś Pani prosi mnie do telefonu. Podchodzę podnoszę słuchawkę Pani zaczyna wypytywać się o firmę - w pierwszej chwili pomyślałem, że jakaś kontrola. Potem przedstawiła się, że z panoramy firm - jak zapytałem skąd wzięli ten numer, ponieważ jest on domowym numerem całkowicie nie związanym z firmą nie umiała mi odpowiedzieć.

Ludzie co się dzieje z tym światem?
Wyświetlaj:
zsak / 2018-08-10 10:52
Świat niestety zmienia się. Do zmieniającego się świata musimy się przystosować i zmienić swoje zwyczaje.Odbierając telefon NIGDY nie wolno przedstawiać się z imienia i nazwiska a już tym bardziej nie wymieniać pełnej nazwy naszej firmy! Podanie danych personalnych, danych firmy lub ich potwierdzenie jest w przypadku nagrywanych rozmów telefonicznych warunkiem zawarcia umowy za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Stały podstęp konsultantów to pytanie: "Czy mam przyjemność rozmawiać z .....("osobą decydującą")?"
Radzę odpowiadać pytaniem: A o co chodzi? lub Co chce pani/pan zamówić? Niestety, prowadząc działalność gospodarczą w tym przypadku radzę zapomnieć o savoir vivre i kulturze a pomyśleć o własnym interesie!
brys / 31.61.136.* / 2013-08-28 19:42
a nie pomyslales, ze dla takich firm czestszy kontakt z klientami daje szanse aktualizacji danych klientow, czyli tym samym bazy danych, zwlaszcza, ze w dzisiejszych czasach ludzie dosc czesto dokonuja zmian adresowych czy numerow telefonow. dzięki temu, panorama firm moze wprowadzac zmiany, a konsumenci latwiej beda mogli znalezc firme, zwlaszcza ze jeszcze spory ich odsetek, nie ma wlasnej strony www, wiec teleadresowa baza, to dobre zrodlo informacji.
zsak / 2018-08-04 02:13
Tak? PF dobrym źródłem informacji?
Być może nie wszyscy mają strony internetowe ale ten odsetek jest coraz mniejszy za to internet to mają już prawie wszyscy.
Zatem aby sprawdzić czy masz rację wystarczy wpisać w wyszukiwarkę:
" Panorama Firm jakie ma znaczenie "
bezkarny / 2013-02-20 12:40
sprzedaz baz danych :) proste do mnie tez wydzwania PLAY z informacja ze wiedza ze mi sie konczy umowa w t-mobile. pytanie SKAD ? Przeciez numer mam w tmobile i tylko ja i w tmobile wiedza kiedy konczy sie moja umowa...

Najnowsze wpisy