paragon

skomentuj
wilmin / 2011-07-13 13:04
czy paragon można zaliczyć w koszty (sp .z o.o.) ? I czy mozna odliczć Vat od paragonu ?
Wyświetlaj:
lowerr / 2011-07-14 14:04
tylko faktura upoważnia do odliczenia podatku VAT
szklarek / 2011-07-15 10:21
Czytałeś wątek przed wpisaniem ?
Masz podany akt prawny wymieniający sytuacje, gdy NIE TYLKO faktura do tego upoważnia.
pibib / 2011-07-13 13:50
wydaje mi się że tylko faktura wchodzi w grę, ale może się mylę, jeśli tak to proszę poprawcie mnie
szklarek / 2011-07-14 10:47
Niektóre paragony dopuszcza się- bliżej o nich traktuje art. 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług.

Tekst:

http://prawo.money.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/rozporzadzenie;ministra;finansow;z;dnia,dziennik,ustaw,2011,068,360.html
skomentuj

Najnowsze wpisy