Forum Forum inwestycyjneFundusze

Pare slow po dluzszej nieobecnosci!!!!

Pare slow po dluzszej nieobecnosci!!!!

krzysiek29 / 2009-03-26 20:46
Witam.Sytuacja na rynku zmienila sie z minuty na minute gdzie juz wiekszosc myslala o poziomie wig20 -1000 a nawet 570 a na indeksach amerykanskich zejscie do piekla a tu trzy cyfry zatrzymaly spadek S&P -666 ciekawe.Ok nie zanudzam kazdy to juz wie. Dwa miesiace temu ostrzegalem przed obligacjami i otrzymalem mocno krytyke a juz widac co sie dzieje masowa produkcja obligacji na calym swiecie dzis Anglia nie sprzedala swoich na aukcji a bedzie gorzej.
Wychodzi na to ze weszlismy w faze mocnej korekty wzrostowej w trendzie spadkowym fala B ktora moze wyniesc nas naprawde na ladne poziomy. Do kiedy potrwaja wzrosty i na jakie poziomy calkiem mozliwe ze pierwsza wersja do:
15kwietnia
druga do czerwca maks do polowy sierpnia
trzecia do listopada
i ostatnia super optymistyczna do czerwca 2010
Wszystko idzie w kierunku Hiperinflacji i to moze byc naprawde potezna warto sie przyjzec produktom rolnym i wogole spojrzec na rolnictwo milszym okiem moze nas czekac bardzo ciezki okres.
Sprawe rekomendacji chyba kazdy zna pare miesiecy temu wycena naszego lotosu byla na zero a dzis zabijaja sie o te papiery-komedia.
Uwaga.Nalezy uwazac kiedy ze sceny zejsc jest szansa duzo odrobic lub zarobic.Uwazam ze spadki wroca i to mocne ale jeszcze nie teraz.Teraz mamy chwile wytchnienia
.Udanych inwestycji.Na tym odbiciu mozna bylo juz ladnie zarobic szczegolnie na bankach amerykanskich.ale najwiekszy potencjal maja spolki male tu stopy wzrotu beda przekraczac 1000% a nawet duzo wiecej.Jaki sektor wybrac nalezy zwrocic uwage na farmacje,medecyne,enegie odnawialna,zywnosc
pozdr
Wyświetlaj:
Fahrenheit / 2009-03-27 13:03 / Bywalec forum
a co do małych spółek, to masz na myśli polskie, europejskie, nową europę, czy amerykańskie??
lukaszn19 / 2009-03-27 01:38 / Tysiącznik na forum
co do indeksow usa to znasz moj wykres i rowniez mam podobne zalozenia, tylko ze ja nie wyznaczam czasu trwania korekty tylko poziomy do ktorych dojdzie (wstepne oczywiscie mam)
krzysiek29 / 2009-03-27 07:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja ustalam czasowki i poziomy ostatnio zauwazylem ze 1-2tyg za wczesnie wchodze mozna powiedziec wyprzedzam czas-:)Ale ogolnie kierunek jest ok przeciez odwracanie pozycji nie trwa z dnia na dzien.Martwi mnie VIX indeks opcji konsoliduje sie na poziomie 40 musi byc silny inpuls zebys sie wylamac dolem a to by sugerowalo dalsze wzrosty.
Spod Londynu / 78.102.255.* / 2009-03-26 22:19
Jak zwykle bardzo uwaznie cie czytam. Kiedys nie posłuchałem i dużo mnie to kosztowało. Teraz będę mądrzejszy.
pozdr
krzysiek29 / 2009-03-26 22:25 / Uznany Gracz Giełdowy
W jakiej kwestii???
krzysiek29 / 2009-03-26 21:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Widze ze osoby ze Skandi maja klopoty z transakcjami tak to jest z funduszami kiedy cos chcesz zrobic to nic nie dziala.Jak rynek rosnie super szybko lub super szybko spada wtedy najwiecej klopotow.Chyba jest mozliwosc o odszkodowania ale musicie udowodnic ze straciliscie na tym
krzysiek29 / 2009-03-26 21:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Dalej polecam osobom inwestujacym w fundusze samodzielne inwestycje w akcje.Fundusze ida w odstawke a jest nawet taka wersja ze caly system finansowym zmieni ksztalt a co wtedy z funduszami oni w swoich zapiskach maja takie procedury ze nawet transakcje do miesiaca moga zwlekac.Wiec troche nauki i samodzielne inwestycje w akcje, surowce nie mowie o kontraktach czy opcjach.
Maly przyklad Lotos na poczatku roku byl po 7,5zl a teraz jest okolo 18 i to spolka z Wig 20 a przykladow jest wiecej KGHM
lukaszn19 / 2009-03-27 01:36 / Tysiącznik na forum
oczywiscie popieram co do akcji itp., a co do Lotosu to zabawne, bo nie wiem czy pamietasz jak pisalemTobie ze warto kupic, ze dwa,trzy tygodnie temu i prowadzilem kampanie by inwestowac rowiez w rope na forum i wlasnie akcje bankow jak byly b.tanie ;)))))
krzysiek29 / 2009-03-27 07:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Pamietam wiesz jak jest z psychika ludzka. Wedlug wykresu na Rope to idziemy na 5 fale.pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy