Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Parkiet w piątek, 9 czerwca - jak sądzisz, jaki najlepszy ruch zrobić...

Parkiet w piątek, 9 czerwca - jak sądzisz, jaki najlepszy ruch zrobić...

Wyświetlaj:
Axel / 2006-06-09 09:29
Będzie dobrze, myślę oraz mam taką nadzieję, że zakończymy dzień na lekkim plusie. Ponieważ teraz są czasy niepewne, dużą baczność trzeba mieć na spółki spekulacyjne typu Gant, Budopol, Swissmed czy Hygiena. Mogą być na nich krótkotwałe, spekulacyjne wzrosty. A co do miedzie to też pójdzie w górę, chociaż raczej nie dziś, trzeba się wyluzowac podejść do giełdy z dystansem, miesią temu kto by pomyślał, że miedź może spaść poniżej 90 zl?? Także nie wiemy co może być za miesiąc, sami kreujemy rzeczywistość wokół siebie, postrzegamy ją poprzez pryzmat naszych przeżyć. Ja miałem teraz plan ugrać trochę kasy i kupic sobie choppera bo choruje na niego już 15 lat no i już prawie mi się udało (już byłem w ogródku) a tu spadki, mówi się trudno kupię sobie motor w zimie ibedzie:) (ale żona bedzie psioczyć:) .Nie wiem jak dziś będzie ale myślę, że w tej chwili jest dobra pora na zakupy (oczywiście mogę się mylić) nie chcę kiedyś żałować" aby taka okazja aby sie obkupić"!! Pozdrawiam
jotbe / 193.19.165.* / 2006-06-08 23:55
Trzymać się mocno i czekać na wzrosty :)
lisek / 2006-06-09 08:04 / Bywalec forum
Nie wyprzedawać się za bezcen...Bo kto inny na tym zarobi...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy