Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Parlament Europejski debatuje o Białorusi

Parlament Europejski debatuje o Białorusi

skomentuj
Wyświetlaj:
Ziutysław / 78.155.115.* / 2011-01-14 13:39
Grandziarze nazywający się opozycją białoruską, to frakcja faszystowskiej hucpy żydowskiej okupującej i rozkradajacej majątek wyprawowany przez Polaków.
hr.T. / 195.93.60.* / 2011-01-12 18:41
Juz od dawna czekam na decyzje tego parlamentu w sprawie zagwarantowania poszanowania praw czlowieka przez Israel na okupowanych ziemiach palestynskich.
W tej sprawie jest niezwykle trudno cos uzyskac,dlaczego???
Wybiorczo / 178.37.131.* / 2011-01-12 14:48
Innych się łagodniej traktowało.....,,Machina terroru rozkręcała się. Amin lubował się w makabrycznych widowiskach. okazał się psychopatycznym mordercą na masową skalę, stosującym tortury i skrytobójstwo. Lista tortur zawiera między innymi:
-wycinanie ofiarom kawałków ciała i zmuszanie do ich zjedzenia,
-trzymanie więźniów w dołach z lodowatą wodą i torturowanie aż do śmierci,
-wbijanie bagnetów w odbyty i genitalia więźniów...
Powolne zabijanie było powszechną praktyką. Strzelano człowiekowi w ręce, pierś i nogi, póki nie wykrwawił się na śmierć. Kobiety były gwałcone, później podpalano ich narządy rodne, kiedy jeszcze żyły.
Odciętą głowę Sulejmana Husajna, szefa sztabu zatłuczonego na śmierć kolbami karabinów, dyktator umieścił w zamrażalniku swej lodówki. W sierpniu 1972 roku – podczas wykwintnej kolacji w prezydenckim pałacu w Kampali – goście doznali szoku, kiedy Idi Amin odszedł na chwilę od stołu i wrócił, trzymając na srebrnej tacy obłożoną lodem głowę brygadiera Husajna. Jeszcze większego szoku doznali, kiedy dyktator poinformował ich, że od czasu do czasu jada ludzkie mięso oraz że w zamrażarce ma jeszcze głowę Janani Luwuma, arcybiskupa Kościoła anglikańskiego w Ugandzie.,,-Cytat z Paranormalne
skomentuj

Najnowsze wpisy