Forum Polityka, aktualnościPolityka

Partie próbują osłabić władzę Dorna

Partie próbują osłabić władzę Dorna

skomentuj
Wyświetlaj:
aligator / 79.187.37.* / 2007-08-09 10:26
co pozazdrościli Wałęsie i też chcą obalić rząd jak on kiedyć demokratyczny gabinet Olszewskiego !
Wciąż trwaja obchody Powstania Warszawskiego jaet to ważne wydarzenie dla prawdziwych warszawiaków z 3 i więcej pokolenia. I co w tych dniach Hania nadaje Wałęsie tytuł Honorowego Warszawiaka, skandal !!
To przeciez Wałęsa w 1992 roku z a w e t o w a ł ustawe próbująca znieśc super emerytury i przywuileje dla ubeków i esbeków. Dzięki niemu ci co wyrywali paznoikcie, skazywali na śmierć polskich patriotów, ci co strzelali w tył głowy w podziemiach mokotowskich kazamtów, nadal mają ekstra emerytury, ci co w "wolnej": Polsce niszczyli powstańców warszawy żyja dostatnio własnie dzieki niemu. Co za skandal, jak Gronkiewicz śmiała nadac te wyróżnienie, cżłowiekowi który obronił prześladowców armii powstańczej !!!!
Z moch podatków, ja potomek rodziny akowskiej i syn żołnierza Andersa musze dzieki Wałęsie składać sie na emerytury tych drani ! Że Kwaśniewski też wetował taka ustawę to było do przewidzenia. To karierowicz, nie patriota.
Tak Wałesa ułaskawił Słowika, bandziora z "Pruszkowa" a odmówił ułaskawienie pułk. Kuklińskiego.
Hanka ty nie masz pojecia co to jest W a r s z a w a ! w ogóle jej nie rozumiesz. !!
Pomyliła ci sie Warszawa z Warsawką. I to jest prezydent Warszawy z PO od Tuska !
a320 / 86.155.231.* / 2007-08-09 12:06
Jakie to rzeczy możliwe są na świecie.

Potomek rodziny akowskiej, syn żołnierza okazał się kretynem niezdolnym do opanowania podstaw ortografii.

Co za wyjątkowe prostactwo. Całą gehennę antykomunistycznej opozycji sprowadza się do wysokości esbeckich emerytur. Można odnieść wrażenie, że gdyby esbecy wyrywali paznokcie w czynie społecznym i zrzekli się emerytur, trafiliby do Panteonu, albo raczej Pantalonu, IV RP.

Widać typowo robociarskie podejście do życia: pij piwo, bij Żyda i okradaj swój zakład pracy.
Goscio / 82.166.62.* / 2007-08-09 20:33
Ustrój socjalistyczny został w Polsce wprowadzony silą i podstępem przez sowietów. Sfałszowane i rzekomo "wolne wybory" w PRL-u to fikcja, tak samo jak proces szesnastu 21 czerwca 1945 roku w Moskwie! Nawet 1,5 godzinne przemówienie generała Leopolda Okulickiego, ostatniego komendanta glównego AK zostało przez Stalina sfałszowane i podane w formie "stenogramu" tzw. Zachodowi, jakoby generał ( a tym samym 300 tysiecy AK-owcow) przyznał sił do współpracy z hitlerowcami!! Brednie jakie wypisuja tutaj potomkowie komunisycznych kundli, dla których jedyna trampolina do "zrobienia kariery" było członkostwo w PZPR, UB, SB, MO, LWP, WSI, ZMS i innych socjalistycznych bandach sa zywnym lganiem prosto w oczy niedouczonej czesci społeczeństwa polskiego, która z taka zajadłością ich broni. Oczywiście, obecnie rząd, który chce ten 60-letni brud wymieść spod polskiego dywanu nie podoba się tym lewakom wszelkiej maści, którzy nota bene nie tylko są w LiD, SLD i innych partiach, ale sa też zawoaluowani w PO, podający się za "Liberalow", jak pisałem wyzej. Nieustanne szczekanie tych popłuczyn PZPR w mediach i na tym forum, pod płaszczykiem tematu o finansach czy GPW, jest to ostatnia deska ratunku dla post- i filo-komuchów, żeby uzasadnic kurczowe trzymanie się swoich stołkow. Bo wiedza, ze jak spadna ze swoich stolkow, to juz nie tak latwo bedzie im sie na nie wdrapac ponownie.
XD / 192.193.245.* / 2007-08-09 10:39
Omg ciemnogród sie odezwał XD
aligator / 79.187.37.* / 2007-08-09 10:59
co u Sajmona , kameruńczyka dobrze sie czuje, kiedy reaktywujecie Lamadam bis. Przed twoja światłościa klękaja narody, a masz może jakiś gówniany licencjat z marektingu czy jakiejś psychologii. Podobno Olejniczak organizuje manife gehjowską u siebie w Skierniewicach. Wracaj do Wąchocka lub Pacanowa
skomentuj

Najnowsze wpisy