Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pawel Tamborski zrezygnował ze stanowiska prezesa. Kto go powinien zastąpić?

Pawel Tamborski zrezygnował ze stanowiska prezesa. Kto go powinien zastąpić?

Wyświetlaj:
Eva257 / 37.235.48.* / 2018-09-05 20:52
Dzień dobry, moi ludzie, czy od tego czasu szukasz pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się, ponieważ jest wysłana przez Boga kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, ona pomaga wielu z nas tutaj, jestem Eva, kobieta, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki od kiedy wysyłam moje dzieci do szkoły i otwieram firmę, oszukałem moich fałszywych pożyczkodawców do dzisiaj, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdziłem i spieniężyłem kwotę pożyczki w wysokości 45 000 000 euro bez żadnego stresu, a teraz jestem tutaj na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomagają wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są% 100 pewni i gwarantują, ponieważ dzisiaj cieszę się, że w końcu dostałem szansę, aby uzyskać pożyczkę dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomógł on także wielu osobom z innych krajów.

Eva
zapytajnik / 89.229.168.* / 2015-12-07 14:54
Duda na prezesa. Ma odpowiednią wiedzę z palenia opon, umiejętności podburzania tłumu (czyli posłuch), wie najlepiej jak zarządzać górnictwem (uczył przez megafon rząd) ma odpowiednie predyspozycje i znajomości (m.in. z Rydzykiem o ambicjach papieża), jest tylko jeden szkopuł- schował się po znajomości za plecami innego Dudy prezydenta. A tam siedzi sobie spokojnie jak "u Pana Boga za piecem". Czy nie mógłby mimo to w swojej łaskawości zaszczycić objęciem stanowiska prezesa GPW i pokazać co potrafi (przy swoich znajomościach)?
armaniaq / 83.6.49.* / 2015-12-04 15:27
jest jeden kandydat, z którym po szczególnie chamsko się obeszło przy okazji OFE. Profesor Chłopecki, ten facet wie wszystko o rynku kapitałowym! Ale nie wiem czy Morawiecki z Szałamachą nie mają kogoś od siebie.
żegnam / 89.69.127.* / 2015-12-04 14:34
nikt nie powinien zastępować bo giełda, szczególnie taka jak jest w Polsce powinna być dawno zamknięta. Nikomu normalnemu po za wyborcami zacofanej.pl i innych śmiesznych partyjek "neoliberalnych" nie jest ona do niczego potrzebna. A bajki o tym, że giełda tworzy bogactwo to sobie możecie wiedzie gdzie w sadzić.
j46 / 194.126.238.* / 2015-12-04 14:33
Czy uniknie jeszcze podatku od odprawy? Może właśnie dlatego szybko zrezygnował. NIedługo czeka nas pewnie fala rezygnacji :)
fiki20 / 83.8.221.* / 2015-12-04 14:29
Czyli jak ,to będzie ? Jak energetyka pójdzie na dno ,to kopalnie też :(
Piotr - Warszawa / 83.6.201.* / 2015-12-04 14:26
to było by dziwne, gdyby po jego "owocnej" pracy w MSP Tamborski dalej pełnił tę funkcję, ta wiadomość to dobra prognoza na przyszłość
listek / 194.99.117.* / 2015-12-04 13:20
Czkawka po starciu z Pocztą Polską ....

Najnowsze wpisy