Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pawlak krytykuje Balcerowicza i UOKiK

Pawlak krytykuje Balcerowicza i UOKiK

Money.pl / 2010-09-22 19:56
Komentarze do wiadomości: Pawlak krytykuje Balcerowicza i UOKiK.
Wyświetlaj:
dugisnake / 89.231.99.* / 2010-09-25 19:15
Witam, Jeśli interesuje was dany temat, znalazłem ciekawą strone na której jest więcej informacji o połączniu spółki PGE: http://www.otillo.pl/news/tg/41/
JX / 91.193.160.* / 2010-09-22 20:27
Trudno odmówić Pawlakowi racji, kiedy stwierdza:
"Próbuje się odmówić prawa państwu polskiemu do tego, co inne państwa stosują bez żadnych ograniczeń. Nawet teraz trwa proces prywatyzacji jednej z grup energetycznych, Grupy Enea, gdzie startują państwowe firmy z innych krajów".

Co do "profesora" Balcerowicza, trafiłem na całkiem odmienną wypowiedź, jeśli chodzi o interes Państwa Polskiego:
"Spotkanie członków Fundacji Batorego w dniu 6.08.1998:
Przewodniczący B.Geremek:
Proszę o ciszę, zaczynamy. Referować krótko tematy znane...
Balcerowicz:
Ja zacznę od tego, że transfer pieniędzy do Izraela idzie pełną parą, oni się niczego nie domyślają! W prywatyzacji bierze udział ponad 3,5 tysiąca naszych Żydów. Banki są już prawie wszystkie nasze, a to jest najważniejsze!...Wykup najlepszych terenów w Warszawie i największych miastach załatwiony. Sprzedaż najlepszych zakładów kontynuujemy dla naszych za grosze albo dajemy kredyty z pieniędzy budżetowych, a potem umarzamy."
buc_pucybut / 2010-09-22 19:56 / Tysiącznik na forum
Waldek szef wszystkich szefów ty nawet jak by Hitler zaczął rządzić by była z nim koalicja PSL z każdym i wszędzie

Najnowsze wpisy