Forum Forum finansoweInne

PAYPAL oszuści - nie wysyłajcie przelewów

PAYPAL oszuści - nie wysyłajcie przelewów

jacusiek / 31.60.229.* / 2020-08-20 09:51
Witam
korzystałem z serwisu Paypal. Przelew nie doszedł - w wiadomości zamiast rozwiązać problem i ustalić co stało się z pieniędzmi paypal odpisał tak "W przypadku wpłaty, która się nie powiodła, środki są zwracane na rachunek bankowy po 3 dniach od wykonania wpłaty. Jeżeli nie widzi Pan wspomnianych środków na swoim rachunku bankowym, to zachęcam do kontaktu z Pana bankiem, w celu zaksięgowania środków na koncie"

Oczywiście Pan z banku wyśmiał stanowisko Paypal. Pay palnie dokonał żadnego zwrotu i nie ma żadnego potwierdzenia przelewu do mnie. Myślę że mamy do czynienia ze świadomą kradzieżą! Od dziś co ciekawe nie działa nawet infolinia Paypal czyli zamknięto firmę dla kontrahentów. Ostrzegam nie wysyłajcie kasy do paypal.pl!!
Dodam tylko że minęły już 3 tygodnie od przelewu.

Piszcie o sprawie gdzie się da żeby nie oszukali kolejnych osób.
Agnieszka Romaniak / 87.207.126.* / 2021-01-05 17:34
Mnie Paypal w sumie właśnie okrada. Przysłali informację, że za nieaktywne konto będą pobierać opłaty, chyba, że się np. zaloguję. Nie korzystałam z konta kilka lat, ale miałam tam ok. 200 zł. Próbuję się zalogować - nie da się, gdyż trzeba dysponować telefonem, którego numer wtedy podałam. Tak się składa, że go już nie mam i jest nie do odzyskania. W takiej sytuacji nie da się NIC zrobić. Zalogować się nie da. Bez zalogowania nie da się skontaktować z ich centrum pomocy. Napisałam do Paypal Polska - odpisali, żebym się w... To znaczy, że to nie oni, tylko filia luksemburska (to po co jest oddział polski?). Miesiąc temu napisałam do oddziału luksemburskiego. Dam im jeszcze fory ze 2 tygodnie i zadam sobie trud napisać do luksemburskich instytucji ochrony konsumenta. Jedno jest pewne: nigdy już nie skorzystam z ich usług.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: