Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
zzzzzzzzz / 2020-10-20 14:39
nie polecam uważajcie jak ktoś włamię się na wasze konto to podepnie bank do przelewu i wyczyści konto nie ma z kim rozmawiać jest tylko jedna odpowiedz konto jest zweryfikowane zgodne zdanymi sprawdzałam w bankach nie jestem klijentem w tych bankach ale w paypay jest zweryfikowane 2/ sprawa uważajcie na wpłacających bo potem robią roszczenia że towaru nie otrzymali a ty nawet nie wiesz za co chce zwrot bo nigdy nie sprzedałeś a ktoś operował twoim kontem kiedy się skapłam miaałam 1000 zł na minusie żadne wyjaśnienia nic nie pomaga kupujacy jak to nazwali miał racje
alexandraiam298 / 2020-10-10 20:12
Witam. Czy robiąc przelew wykorzystując tylko meila, nadawca później wchodząc w historię transakcji widzi pełne dane odbiorcy? To pytanie mnie nurtuje od dawna. Wiem że anonimowy jest nadawca ale jak działa to w dwie strony? Dziękuję za odpowoedź
Pawlo618 / 37.248.201.* / 2020-10-08 09:32
Nie Polecam najgorsze co może być blokują środki kompletne na dzień dzisiejszy brak kontaktu telefonicznego brak e-mail nic nie działa
anna dziwota / 46.215.162.* / 2020-10-05 13:31
paypal to dziadostwo komunikacyjne pomocy zero nie polecam .3 godz szukam pomocy w zalogowaniu i uaktualnieniu konta .wypisuje sie z tego bałaganu nigdy więcej....
aautotomas / 5.172.232.* / 2020-11-02 08:32
paypal ... nowa maszynka do obracania cudzymi środkami ,, blokuja pieniadze do 20 dni celem zabezpieczenia weryfikacii itp ,,, nie ma z nimi zadnego kontaktu NIE POLECAM
Sławek645 / 81.190.26.* / 2020-09-25 08:49
PAYPAl trzyma moje pieniądze tydzień bez zaksięgowania na osobiste u nich konto , ani ich nie zwraca do mojego banku. Zapewne obraca te pieniądze na giełdzie itp. Zgłoszono to do Rzecznika praw konsumenta . Zaraz pójdę z tym na Policje...
Witold2233 / 195.206.116.* / 2020-08-26 16:47
PayPal to nic innego, jak zorganizowana przestępczość. U mnie sytuacja podobna jak w wielu innych przypadkach z tą różnicą, że nie mam jeszcze zablokowanego konta, natomiast nie mogę wypłacić środków. Ponad tydzień temu na polecenie systemu wysłałem dokumenty potwierdzające adres oraz zdjęcie dowodu. Jak grochem o ścianę, obsługa klienta nie istnieje!! Teraz tylko czekam na wiadomość o blokadzie konta na 180 dni jak u innych. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - tak samo kroją ludzi na całym świecie łącznie z USA. Jak to fizycznie możliwe, że jeszcze żadna instytucja rządowa nie zainteresowała się nimi.
Piotyr / 5.173.128.* / 2020-08-31 13:09
ja zostalem okradziony zablokowali mi konto i nie odpisuja
kaziuziuta / 83.11.196.* / 2020-09-10 09:27
Jeżeli wasze konta są zablokowane tzn. że zostają poddane weryfikacji. Wasze dane zostają wysłane do waszego Urzędu Skarbowego i urząd decyduje co dalej. Jeżeli płacicie podatki to konto wam odblokują, a jeżeli nie, to sprawą zajmie się właśnie US
ark223 / 37.30.26.* / 2020-08-21 16:00
Korzystałem z usług paypal przez około 3 miesiące. Z początku wydawało się, że firma oferowała fajne usługi, jedynym minusem były wysokie podatki przy zakupowaniu towaru, lub nieaktualne kursy walut. Pomińmy jednak te drobnostki, wszystko było fajnie do czasu gdy pojawiła się blokada (konto było oczywiście zweryfikowane, moi klienci nie zgłaszali żadnego problemu, nie było nigdy sporu ani żądania zwrotu pieniędzy). Próbowałem skontaktować się z infolinią, ale za każdym razem otrzymywałem odpowiedź "ze względu na środki ostrożności spowodowanych koronawirusem dział obsługi klientów PayPal jest obecnie zamknięty". Napisałem zatem wiadomość do wsparcia w tej sprawie. W odpowiedzi otrzymałem informację o możliwości odzyskania konta po przeczytaniu instrukcji zamieszczonej na ich stronie (w wiadomości był załączony do niej link), lecz po przekierowaniu wyskakiwał jedynie komunikat "konto ograniczone" z drobnym opisem, brak zawartej instrukcji.
Po wysłaniu kolejnej wiadomości, otrzymałem taką odpowiedź: "Na konto zostało nałożone ograniczenie ze względu na bezpieczeństwo wszystkich członków naszej społeczności online. Niestety podjęta decyzja jest ostateczna, i nie można się od niej odwołać."
W takim razie odzyskanie konta jest możliwe czy nie? I dlaczego Paypal nie jest w stanie podać mi konkretnego powodu blokady? Z przykrością uważam, że PayPal nie szanuje swoich klientów i wprowadza w błąd, dlatego negatywnie oceniam tą firmę. Radzę poszukać czegoś innego.
lbrz / 79.185.228.* / 2020-07-30 19:39
Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
PayPal? Banda złodziei i oszustów, a nawet piramida finansowa. Jak to działa?
Zakładasz konto sprzedawcy na eBay.com, przechodzisz weryfikacje i zaczynasz sprzedawać.
Zakładasz konto PayPal z myślą, żeby ułatwić płatności i zwiększyć bezpieczeństwo transakcji – oczywiście musisz przejść weryfikację.
Zaczynasz sprzedawać produkty na ebay, a klienci płacą za zakupy na Twoje konto PayPal
Kiedy otrzymasz kilka przelewów – PayPal, najpierw ogranicza twoje konto, i żąda żebyś przesłał kilka dokumentów, w tym scan dowodu osobistego (w tym czasie sprzedaż a ebay dalej trwa a pieniądze wpływają na twoje konto PayPal).Wysyłasz dokumenty (bo chcesz odzyskać dostęp do konta i zrealizować transakcję) po 24 godzinach PayPal zamyka Twoje konto i blokuje środki finansowe na 180 dni!!!!!!!

Dlaczego tak robią? oto ich odpowiedź:
"W celu zapewnienia integralności us³ugi PayPal nie mo¿emy ujawniaæ konkretnych kryteriów, z których czasami korzystamy, aby ograniczyæ dostêp do konta."
"PayPal zastrzega sobie prawo do zamkniêcia dowolnego konta"
"Jeśli masz pieni¹dze na koncie PayPal, zablokujemy je na 180 dni. Po up³ywie tego terminu wyślemy Ci wiadomośæ e-mail z informacjami na temat uzyskiwania dostêpu do środków."

Wszystko sprowadza się do jednego. Jeśli PayPal będzie chciał, to usunie wasze konto autorytarnie, ponieważ nie podają powodu swoich działań. Następnie przywłaszczą pieniądze ze sprzedaży na 180 dni – bez podania żadnej przyczyny.

I takim sposobem bandyci z PayPal przywłaszczyli sobie pieniądze ze sprzedaży na ebay – w moim przypadku, łącznie ok 10500 zł

Ze strony PayPal nie otrzymacie żadnej pomocy, nie interesują ich klienci lecz regulamin.
Na infolinii pracują troglodyci, którzy potrafią przytoczyć wyłącznie regułkę z ich regulaminu.
PayPal – to w pełni funkcjonująca piramida finansowa, oszukująca sprzedawców i kupujących. Nie korzystajcie z ich usług
observer1146 / 79.191.101.* / 2020-06-28 17:01
zlodzieje i nic poza tym i nie tylko na ebay
qwsxa / 77.254.15.* / 2020-06-22 12:15
Uważaj paypal to złodzieje, zablokują pieniądze na swoim koncie i nigdy ich nie odzyskasz.
Anna521 / 88.156.132.* / 2020-06-12 11:46
Oszuści, Kupiłam zabawkę dla dziecka w sklepie Bee.pl. Wybrałam płatność po otrzymaniu towaru, towar miał być u mnie 6 czerwca, 4 czerwca otrzymałam info. od Bee.pl że wysyłka się opóźni do lipca. W tym czasie otrzymałam maila od Paypal z prosbą o zapłatę kwoty wyższej o 12,28 zł. Paypal naliczył mi odsetki, ponieważ nie ważne jest, ze miałam zapłacic za towar dopiero po otrzymaniu paczki, która jest opóźniona już ponad miesiąc . Paypal miał otrzymać pieniadze, które zapłacił firmie Bee.pl za mni,e w ciągu 30 dni . Kiedy zamawiałam nie wiedziałam o takich działaniach. Uważam, ze jest to celowe działanie. Teraz anulowałam to zamówienie, zeby nie naliczali kolejnych odsetek, czyli nie mam zabawki dla dziecka i jeszcze muszę zapłacić pappal 12,28 zł za NIC. Czuję się oszukana i tak tego nie zostawię.
apapawlo / 2020-05-21 17:19
Mam pytanie dotyczące przyjmowania płatności w dolarach amerykańskich USD. Nie mam żadnego pojęcia w tej kwestii. Co się dzieje gdy ktoś wysyła mi pieniądze w tej walucie? W jaki sposób obciążony jest odbiorca kwoty np. 1000 USD - jak wygląda taki proces?
maxtiger / 46.171.144.* / 2020-05-19 10:21
Witam, mam pytanie odnośnie transakcji PayPall. Czy w sprawie wysyłki za granicznej kupujący opłaca przesyłkę, czy to ja jako sprzedający mam przelać za przesyłkę przewoźnikowi, a później środki zostaną przelane na moje konto? Trochę śmierdzi mi tu wyłudzeniem , więc chcę się upewnić. Jak w ogóle działa taki sposób płatności?
Zaneta1155 / 77.65.112.* / 2020-06-15 14:07
Hej , nie rób tego.Ja właśnie jestem w trakcie takiej sytuacji.Dziewczyna z Gruzji chce ode mnie kupić wózek dziecięcy za 1200 zł .Załozyłam w tym celu konto paypal .Najpierw porosili mnie o wpłatę 1300 pln za przesyłkę zaznaczając ze dziewczyna już te pieniądze wpłaciła tzn. za wózek 1200+ 1300 zł za przesyłkę .Czyli ze na moim koncie jest już 2500 zł ale muszę wpłacić 1300 zł żeby aktywowali mi konto .Wpłaciłam! Po tym napisali ze mam jeszcze 500 zł dopłacić bo ubezpieczenia i ze nie można już cofnąc transakcji ok, wpłaciłam 500 zł ! Po tym powiedzieli ze już ostania kwota dla agenta-przewoźnika 1000 zł i konto w 100% zostanie aktywowane i wszystkie pieniądze które wpłaciłm tj 2800 zł plus za wózek wpłacony przez Griznike 1200 zł = 5000 zł będą widoczne/dostępne na moim koncie Paypal .ICO??? Wczoraj mieli mi ostatecznie aktywować konto …..a dziś mi wysłali ze trzeba jeszcze dopłacić 1450 zł ...CHORE ….PROSZE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ .!!!!Dziewczyna która chce ode mnie wózek twierdzi ze zdjęli jej automatycznie z konta 7000 pln …..Nie wiem kto tu próbuje oszukać....Transakcje wstrzymałam .Szukam instytucji która się tym zajmie !!!
Ewaaa4322 / 188.146.181.* / 2020-06-06 00:24
Mam pytanie. Jestem sprzedającą. Odezwała się dziewczyna z uk, chciała kupić przedmioty za sporą kwote. Umowiłyśmy się, że ona zapłaci za przesyłkę. Dostałam maila, ze wykonała płatność i przelała mi dodatkowe pieniądze,że niby muszę wejść w link i za przesyłkę muszę zapłacić im 1300zl i dopiero jak towar dotrze, to wszystko mi oddadzą. Więc sprawa zaczęła sie robic podejrzana. Zgłosiłam na paypal, ale przesłali tylko instrukcje jak anulować płatność z tym że nie potwierdzilam maila i nie widzę tych środków na swoim koncie, a płatność jest oczekujaca na zaakceptowanie- tak wynika z maila. Napisalam również wiadomosc do dziewczyny, zeby anulowala płatność. Czy poniose jakies koszty? Co mam zrobic w tej sytuacji?
zaneta1155 / 77.65.112.* / 2020-06-15 14:17
Hej , nie rób tego.Ja właśnie jestem w trakcie takiej sytuacji.Dziewczyna z Gruzji chce ode mnie kupić wózek dziecięcy za 1200 zł .Załozyłam w tym celu konto paypal .Najpierw porosili mnie o wpłatę 1300 pln za przesyłkę zaznaczając ze dziewczyna już te pieniądze wpłaciła tzn. za wózek 1200+ 1300 zł za przesyłkę .Czyli ze na moim koncie jest już 2500 zł ale muszę wpłacić 1300 zł żeby aktywowali mi konto .Wpłaciłam! Po tym napisali ze mam jeszcze 500 zł dopłacić bo ubezpieczenia i ze nie można już cofnąc transakcji ok, wpłaciłam 500 zł ! Po tym powiedzieli ze już ostania kwota dla agenta-przewoźnika 1000 zł i konto w 100% zostanie aktywowane i wszystkie pieniądze które wpłaciłm tj 2800 zł plus za wózek wpłacony przez Griznike 1200 zł = 5000 zł będą widoczne/dostępne na moim koncie Paypal .ICO??? Wczoraj mieli mi ostatecznie aktywować konto …..a dziś mi wysłali ze trzeba jeszcze dopłacić 1450 zł ...CHORE ….PROSZE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ .!!!!Dziewczyna która chce ode mnie wózek twierdzi ze zdjęli jej automatycznie z konta 7000 pln …..Nie wiem kto tu próbuje oszukać....Transakcje wstrzymałam .Szukam instytucji która się tym zajmie !!!
NatPuczBraun / 213.146.43.* / 2020-10-22 20:31
Ciekawe....mam wlasnie propozycje od dziewczyny...z podobno Berlina (blondynka) , która naciska mnie na założenie PayPala....
Pisze do mnie na whats up z amrerykanskiego numeru a jej angielski nie jest najlepszej jakości....
Nie rozumiem tylko dlaczego Pay pal tak psuje sobie opinie takimi akcjami....
Czy Pani sytuacja się wyjaśniła?
Zaneta1155 / 77.65.112.* / 2020-06-15 14:10
Hej , nie rób tego.Ja właśnie jestem w trakcie takiej sytuacji.Dziewczyna z Gruzji chce ode mnie kupić wózek dziecięcy za 1200 zł .Załozyłam w tym celu konto paypal .Najpierw porosili mnie o wpłatę 1300 pln za przesyłkę zaznaczając ze dziewczyna już te pieniądze wpłaciła tzn. za wózek 1200+ 1300 zł za przesyłkę .Czyli ze na moim koncie jest już 2500 zł ale muszę wpłacić 1300 zł żeby aktywowali mi konto .Wpłaciłam! Po tym napisali ze mam jeszcze 500 zł dopłacić bo ubezpieczenia i ze nie można już cofnąc transakcji ok, wpłaciłam 500 zł ! Po tym powiedzieli ze już ostania kwota dla agenta-przewoźnika 1000 zł i konto w 100% zostanie aktywowane i wszystkie pieniądze które wpłaciłm tj 2800 zł plus za wózek wpłacony przez Griznike 1200 zł = 5000 zł będą widoczne/dostępne na moim koncie Paypal .ICO??? Wczoraj mieli mi ostatecznie aktywować konto …..a dziś mi wysłali ze trzeba jeszcze dopłacić 1450 zł ...CHORE ….PROSZE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ .!!!!Dziewczyna która chce ode mnie wózek twierdzi ze zdjęli jej automatycznie z konta 7000 pln …..Nie wiem kto tu próbuje oszukać....Transakcje wstrzymałam .Szukam instytucji która się tym zajmie !!!
Kasia707 / 185.93.240.* / 2020-09-09 02:44
Ja mam tak samo . Wpłaciłam juz 1200 , pózniej napisali ze chcą jeszcze 2850 i to juz miało byc ostatnie do zapłaty . A teraz napisali ze jeszcze 1300 i mi przęsła pieniądze . Masakra . Nie wiem co robić . Pieniądze wysłane a ja swoich nie mam na koncie .
Marcinnn / 83.4.126.* / 2020-05-09 16:48
Z całego serca NIE polecam. Blokują środki kiedy im się tylko podoba. Brak jakiekolwiek pomocy, informacji czy obsługi gdzie możnaby się czegokolwiek dowiedzieć i rozwiązać sprawę. Jedna wielka mafia.
Darek418 / 5.173.112.* / 2020-05-02 15:45
Paypal.pl to oszuści. Kompletny brak pomocy w rozwiązywaniu problemów. Program ochrony kupującego to kpina, ładnie napisany ale to wszystko jest nieprawdą, ze wszystkim zostajesz SAM, karzą składać zawiadomienia do FBI (przez proces nie jesteś w stanie przejść). Ja już konto usunąłem i NIGDY w życie z tego serwisu nie skorzystam. Drogi czytelniku jeśli to czytasz, to unikaj paypal za wszelką cenę.
sinyflou / 90.156.117.* / 2020-05-06 09:44
Jestem kupującym. Mam w tej chwili otwartą sprawę ze sprzedającym w Pay-Pal. Towar był niezgodny z opisem. Sprzedający nie protestował i zgodził się dokonać pełnego zwrotu za towar. W naszej korespondencji w tym sporze fakt temn widnieje oznaczony zielonym markerem i wiadomością, że sprzedajży zgodził się na moją ofertę pełnego zwrotu i zadeklarował się go dokonać po otrzymaniu z powrotem towaru,. jednak jutro sprawa wygasa, a w związku z opóźnieniami dostaw spowodowanych koronawirusem jeszcvze nie otrzymał przesyłki, którą mu wysłałem. Mam pytanie, czy powinienem przekształcić spór w roszczenie żeby nie utracić możliwości odzyskania pieniędzy (po wygaśnieciu sprawy nie można jej otworzyć na nowo i zostaje automatycznie zamknięta) czy ta jego deklaracja "na zielono" jest wiążąca i należy ją uznać za rozwiązanie nawet jeśli sprawa jutro wygaśnie, a on dalej nie otrzyma jeszcze zwrotu? Nie wiem jak się zachowa gdy otrzyma zwrot, a sprawa będzie zamknięta? Nie wiem też jak mam interpretować te wiadomości wysłane przez Pay-Pal o gotowości sprzedawy do dokonania zwotu. Gdy przekształcę spór w roszczenie zostanie anulowana cała kwota, którą zapewnił zwrócić sprzedawca i będę skazany na werdykt Pay-Pal w dodatku po 30 dnaich. Proszę pomóżcie bo mam dzien na podjęcie decyzji
Dawid Ś / 5.173.171.* / 2020-05-06 20:53
Jestem sprzedawcą. Wyobraź sobie że paypal bezprawnie blokuje środki na 21 dni.
Sprzedawca z którym dogadałeś szczegóły mógł nawet nie dostać jeszcze pieniędzy pomimo tego że Ty dostałeś przedmiot. Żeby dokonać zwrotu pieniędzy musi wyłożyć ze swoich. (Wolna myśl..a może nie ma z czego lub boi się że oszuści z paypal nie odblokują mu środków i w efekcie straci 2x?)
Obecnie mają wyłączoną infolinię - ŚMIESZNE PRAWDA? - a odpowiedzi z biura obsługi klienta są jak ktoś tu już pisał "szablonowe"!
Powiem szczerze, że wykażesz ludzką szlachetnością dając sprzedawcy jeszcze trochę czasu na zwrot. Może nie mówi całej prawdy z obawy przed brakiem zrozumienia hmm?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: