Forum Forum emerytalneZUS

PDST a renta socjalna

PDST a renta socjalna

eldorado145 / 2017-10-21 14:49
Witajcie od 4 lat czyli od wypadku komunikacyjnego ktory tylko ja przezylem mam zespol pdst problemy z psychika, sprawnie jest raczej dobrze, mam blachy i sruby z nogach ale ogolnie nimi moge cos robic, jedynie rekie do konca nie wyprostuje oraz dziwnie ja czyje bo mialem przerwany nerw, po spiatcze farmakologiczne i wstrzasie mozgu bardzo latwo sie denerwuje, popadam tak jak by w depresie , mam problemu ze skupieniem, ze snem boli czesto mne glowa reka i noga na zmiene pogody, zachowaniem koncentracji mialem nawet badania u psychoterapeuty ktore to wykazaly obecnie chodze do psychiatry po leki i do psychoterapeutki,dowiadywalem sie w zusie to moge skladac papiery tylko na rente socjalna i mam pytania czy mozna sprobowac ? czy raczej nie ma szans ? mam obecnie II grupe na 4 lata z powietowego zespolu do spraw orzekania o niepelnosprawnosci i pracuje w zakladzie pracy chronionej, pprzez wyadek nie moglem podejsc do egzaminu zawodowego . tylko ze czytalem ze o rente socjalno mogo sie ubiegac osoby calkowicie niezdolne do pracy a ja pracuje w zakladzie pracy chronionej
eldorado145 / 2017-10-23 23:51
Dodam ze mam wpisane rowniez stany depresyjne oraz zaburzenia adaptacyjne

Najnowsze wpisy