Forum Forum finansoweKarty

pekao sa - problem - kk

pekao sa - problem - kk

fafiX / 94.42.44.* / 2010-06-07 20:34
wziąłem w pekao sa kartę kredytowa, silver, embosowaną. dostałem ja 1 czerwca, po czym
aktywowałem ja w serwisie pekao24 za pomocą kodu, ponieważ nie miałem jeszcze pinu. tego
samego dnia dokonałem transakcji w necie na kwotę ponad 800pln. codziennie wchodziłem na
pekao24,a by sprawdzić, czy już rachunek karty został obciążony. ku mojemu zdziwieniu
dopiero 6 czerwca zobaczyłem obciążenie tą transakcja - dane: dokonana 1-06, rozliczona
3-06.
moje pytania:
1) dlaczego opóźnienie w widoczności transakcji w serwisie internetowym jest tak długie?
2) dlaczego bankomat pokazuje mi stan dostępnych środków 0 pln, pomimo dokonania tej
transakcji?
odnośnie pytania drugiego, pin do karty dostałem dzisiaj, tj 7 czerwca i poszedłem do
bankomatu go zmienić. wszystko ok, jeszcze dla pewności dokonałem aktywacji karty już nowym
pinem, po czym znów sprawdziłem dostępne środki i znów 0 pln. dzwoniłem już na infolinie na
nr 42 683 83 24, ale tam chyba wszyscy śpią. jutro dryndnę dopiero do oddziału, ale mam
nadzieje, ze się nie okaże, ze nawet jak zapłacę tą karta w tradycyjnym sklepie, to będę
widział zrealizowana transakcje po 7 dniach, bo to żenada!
jak macie jakieś spostrzeżenia co do kart embosowanych pekao sa, to proszę o wpisy!

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: