Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pełnomocnik Gilowskiej chce jawnej lustracji

Pełnomocnik Gilowskiej chce jawnej lustracji

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.223.* / 2006-08-01 12:03
Miliony polaków czekają na ten sąd, ma on być jawny >> jeżeli nie będzie jawny >> nie będzie to dobrze świadczyło o ludziach służących w prawnych instytucjach, należy przybliżyć obywatelom działanie w praktyce instytucji demokracji publicznej; można bedzie sprawdzić czy pieniądze podatnikow są właściwie wydawane. Szczególnie sadownictwo musi oczyścić sie z podejrzeń, aby sądy nie były przez społeczeństwo oceniane negatywnie. Jeżeli ten sąd będzie niezrozumiały, jeżeli bedzie widoczne mataczenie to należy sie zastanowic czy choroba która toczy polskie sądy jest nieuleczlna. Pani prof. Gilowska zasłużyła sobie całym pracowitym życiem na sprawiedliwy proces, a jeżeli ujawnione zostanie przekroczenia prawa, nawet wśród sędziów, nikomu korona nie spadnie jak pójdzie na bezrobocie .
liberalny_liberał / 83.26.104.* / 2006-08-01 16:38
ani pani profesor taka zasłużona, ani spostponowana. wiedziała, z kim się zadaje i że od paru lat ciągnie się za nią esbecka opowieść. pewnie temu zomowcowi czy esbekowi z podwórka paplała podobne głupoty jak 'braciom z PO' czy "moon-light twins" i rzecznik nie miał innego wyjścia, tylko krzyknąć 'sprawdzam'!
tatko / 2006-08-01 18:10 / Tysiącznik na forum
Krzyknął: sprawdzam!...I gówno pociekło mu między palcami.Ot logika! Iście stalinowska.Ale człowiekowi i tak pętlę założyli...
skomentuj

Najnowsze wpisy