Forum Polityka, aktualnościPolityka

Petru zaprasza Kukiza i Szydło na debatę

Petru zaprasza Kukiza i Szydło na debatę

Money.pl / 2015-08-12 11:35
Komentarze do wiadomości: Petru zaprasza Kukiza i Szydło na debatę.
Wyświetlaj:
marta_jezyk / 2015-08-14 09:11
Ja na miejscu Kukiza i Szydło nie poszłabym na debate z Petru bo raz, ze moga tylko stracic, a dwa na Petru szkoda czasu. Kon trojanski PO. Poza tym ten czlowiek jest malo wiarygodny, nawet ze wzgledu na jego doradztwo finansowe i postrzeganie ekonomii. Nie chce przypominac, jego doradzenie sprzed lat branie kredytow we frankach. Dla mnie on jest srednio powazny. Mniej powazny niz Kukiz.
tak sobie piszę / 188.146.55.* / 2015-08-12 11:35
2 kadencje dla posła i senatora? Marzenie :) szkoda, że nierealne w polskich warunkach. Nikt ich siłą nie oderwie od koryta, i to bez względu, czy z prawej, czy z lewej strony. Miller lub Kaczyński w normalnej pracy, z normalnymi, codziennymi problemami? To byłby cud.
- Ważne jest, aby ludzie, którzy idą do parlamentu spełniali podstawowe kryteria jakości. Po pierwsze to muszą być ludzie, którzy mają realne osiągnięcia i mogą do nich wrócić po dwóch kadencjach, poseł bez zawodu nie ma gdzie wrócić - tłumaczył. Jak zauważył, "obecnie dorobek życiowy typowego posła na Wiejskiej polega na tym, ze całe życie jest posłem; zrobi wszystko, żeby tam zostać, pójdzie na każdy kompromis, a ludzie, którzy mają osiągnięcia mogą być dumni z tego, co zrobili w życiu, a posłami są przy okazji".

Najnowsze wpisy