Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PGE zainwestuje w nową elektrownię

PGE zainwestuje w nową elektrownię

Money.pl / 2009-12-17 12:12
Komentarze do wiadomości: PGE zainwestuje w nową elektrownię.
Wyświetlaj:
Lumen111 / 93.105.113.* / 2009-12-17 23:33
Zamiast inwestować w geotermię i inne źródła energii odnawialnej my pchamy się w elektrownie atomowe do których surowiec będziemy ściągali najprawdopodobniej z Rosji. I to ma być ta nasza niezależność energetyczna...
No i jeszcze żebyśmy się stali niezależni energetycznie to sprzedamy energetykę Niemieckiemu rządowi lub rządowi innego kraju tak jak telekomunikację sprzedaliśmy Francuskiemu rządowi (orange) robiąc wspaniały biznes. Rząd fachowców już o to zadba...
radykał / 79.188.238.* / 2009-12-17 12:12
najlepiej postawcie ja w Zakopanem, za karę że górala głosowali na PiS.
uptariara / 94.78.138.* / 2009-12-17 21:05
po co lepiej odciąć prąd - taniej i ekologiczniej ;p
MSR - Łódź / 193.25.0.* / 2009-12-17 23:09
Hmmm...
inwestowanie w tego typu źródła energii, to mimo wszystko ryzykowna sprawa - nie chodzi tu nawet o awaryjność, bo dzisiejsze elektrownie są bardzo bezpieczne, ale kwestia społecznego niezadowolenia jest dosyć niepokojąca przy takich inwestycjach. Myślę że taką budowę trzeba by poprzedzić szeroko zakrojoną kampanią społeczną, mającą na celu zmianę społecznych zapatrywań na kwestię takiej energii. W tym momencie, zdecydowanie lepiej nastawić się na energię ze źródeł odnawialnych, co jest przez Unię mocno lobbowane, między innymi przez przeznaczanie ogromnych środków finansowych.
olly / 83.5.184.* / 2009-12-22 19:26
a ja mysle ze nie wiecie o czym piszecie. poki co nie ma alternatywy dla en atomowej w Polsce. a tzw zrodla odnawialne dobre sa dl kilku gospodarst domowych a nie dla wymagajacych duzo energii zakladow. watpie zeby cos sie w tym zakresie szybko zmienio

Najnowsze wpisy