Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PGNiG chce podwyżki cen gazu

PGNiG chce podwyżki cen gazu

Money.pl / 2010-02-09 10:00
Komentarze do wiadomości: PGNiG chce podwyżki cen gazu.
Wyświetlaj:
Annddrzej / 89.78.17.* / 2010-02-09 16:30
Bo to jest nie normalne. Ceny gazu i przsy powinne byc wolne i równe we wszystkich krajach Unii. To by było sprawiedliwe. Równiez sprawiedliwe byłoby to, że to odbiorcy gazu musza finansować remonty instalacji i inwestycje związane z magazynowaniem i przesyłem gazu.
jakub2 / 79.162.76.* / 2010-02-09 21:43
Warto by się było zastanowić nad tym co się pisze, jeśli mają ceny być wolne to nie mogą być równe we wszystkich krajach unii (a może by tak centralne planowanie?) ,choć by proporcje dochodów polaka i np. niemca , jeśli chodzi o remonty instalacji , magazynowania i przesyłu to ja mam jako odbiorca finansować ? szukasz pan jelenia ? czy odbiorca stanie się współwłaścicielem rurociągu ? , jeśli tak to chcę mieć z tego działkę, czyż firma która zajmuje się tym nie zarabia na każdym m3 i z tych dochodów ma budować, widzę ze masz pan złodziejskie zapędy, polak i tak jest wystarczająco dokładnie okradany pod każdym względem a gaz jest złodziejsko drogi już
Zenon2 / 95.108.0.* / 2010-02-09 12:01
Jak ropa drożeje to odrazu są "bystrzaki" w PGNiG i różnych innych spółkach, którzy fundują nam podwyżki różnego rodzaju. Nigdy nie spotkałem się z przypadkiem odwrotnym ,że jak w obiegłym roku ceny ropy staniały to żeby uważali że ceny gazu też powinny być obniżone.
szklarek / 2010-02-09 10:00
Nadchodzi wiosna radosna. Podwyżki cen energii elektrycznej już zatwierdzone, teraz gaz....

Najnowsze wpisy