Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński mówi o tańszym gazie. Money.pl sprawdza, czy to możliwe

Piechociński mówi o tańszym gazie. Money.pl sprawdza, czy to możliwe

Wyświetlaj:
GEOFIZYK / 5.184.75.* / 2013-10-09 15:09
Wydaje się, że wspomniana obniżka ceny gazu dla nas była wynikiem mądrej rosyjskiej polityki. W zagrywce tej chodziło o to byśmy łącznie z obniżeniem ceny gazu zgodzili się na jego transfer przez nasz kraj. Zobaczmy co się ostatnio stało - Władimir Putin był świętować chrzest Rusi w Kijowie. Rosjanie uważają Ukrainę za swoją kolebkę i zrobią wszystko, by nie dopuścić do jej wstąpienia do UE. Transfer gazy przez Polskę - to znaczne straty dla Ukrainy i wzrost jej niechęci do nas i UE. Swoją drogą, ciekawe ile sypnęli kasy tej pani Grażynie za jej pokątną decyzję i liczyli zapewne, że jak sprawa wypłynie , nikt decyzji nie cofnie, tak w ramach feminizmu rozpisywano się przecież w prasie o geniuszu tej pani. Donaldzik znalazł się jednak na miejscu i wywalił ją łącznie z jej decyzjami,
o ile wiem nie nie poniosła jednak ta pani odpowiedzialności finansowej. Pozostał jeszcze jeden geniusz w spódnicy, chyba w Orange, ciekawe czego dokona ta fortepianistka.
FD / 89.67.125.* / 2013-10-09 14:23
Nu Gospoda Poliaki.A cziom zdjes' razgoworiwat'.
Budiet pieriemyczka iz Kobrynia-Biełarus' czerez Polszu na Slowakju, tak budjet i haroszaia skidka na ceny gazu. Nie budiet pieriemyczki, nie budiet skidki. Jasno?
mchu / 62.21.25.* / 2013-10-10 13:43
Nie jasne pisz po Polsku torllu. Wy tu nie rządzicie i rządzić nie będziecie.
Puk / 89.75.185.* / 2013-10-11 07:57
A szkoda, przynajmniej Polska by należała do Polaków, a nie do Berlina.
pikus22 / 195.117.188.* / 2013-10-09 10:38
Jeszcze pozostaje kwestia taka, że taki Grek czy Hiszpan pomimo tego że ma gaz drożej od nas to i tak wydaje na niego dużo mniej. Dlaczego? Ano dlatego, że nie potrzebuje. W końcu u nich jest dużo cieplej i nie musi ogrzewać mieszkania przez 5-6 miesięcy w roku. I tu jest problem, bo my musimy wydawać na ogrzewanie dużo więcej. To tak jak cena benzyny. Jak dla mnie mogłaby kosztować i 12 złotych, jakby mój kaszlak spalał 2 litry na setkę.
jfk. / 164.127.7.* / 2013-10-09 09:29
Panie Piechociński do chlapania jadaczką to jest pan pierwszy a osiągnięć brak
wicenigga / 89.229.16.* / 2013-10-09 18:53
No yak, Money sprawdził? Bo wyciął mój komentarz jakby wiedział. A ten mój komentarz traktował o elektrowniach gazowych Pawlaka i zakazie ogrzewania domów węglem. No jak, widać już gdzie zmierza PSL i Donek, czy jeszcze nie i Money będzie sprawdzał?

Najnowsze wpisy