Forum Forum prawneGospodarcze

Pieczęć windykacyjna

Pieczęć windykacyjna

Rafał S. / 91.94.55.* / 2009-09-14 12:00
Witam,

Rozważam zatrudnienie profesjonalnej kancelarii prawnej do egzekwowania zatorów płatniczych.
Mam masę drobnych dłużników, więc niekoniecznie chodzi mi tylko o sprawy sądowe,
ale również o możliwość wcześniejszego pokazania klientom, że w razie czego
sprawa trafi do profesjonalistów.

Na stronie Skarbiec.Biz znalazłem coś takiego:

"Ponadto, naszym stałym klientom oferujemy możliwość korzystania z pieczęci windykacyjnej
Kancelarii, zwierającej komunikat "Brak zapłaty w terminie spowoduje przekazanie
sprawy do windykacji Kancelarii Prawnej Skarbiec.Biz". Tego rodzaju stempel stanowi
jasny sygnał, że w przypadku niespłacenia należności w terminie, zobowiązanie
bezzwłocznie trafi do windykacji prowadzonej przez prawników.
Wiedza ta wpływa na dłużników dyscyplinująco i mobilizująco."

http://www.kancelaria.skarbiec.biz/uslugi/windykacja.html

Czy ktoś ma doświadczenie z podobnymi pomysłami?
Czy jest szansa, że to będzie działało dyscyplinująco
Wyświetlaj:
niederschlesier / 89.228.197.* / 2009-11-18 10:26
Szanowny Panie

Zachęcam do zapoznania się z instrumentem skuteczniejszym niż pieczęć na fakturze - jest nim uprzedzenie kontrahenta, że w razie braku zapłaty w terminie podejmie Pan działania w celu przejęcia zarządu nad przedsiębiorstwem dłużnika , co pozwoli Pana firmie na :

1.odsunięcie dłużnika od podejmowania czynności zmierzających do poszkodowania wierzyciela
2.przejęcie władztwa nad jego firmą (niezależnie od jej formy prawnej - dotyczy również indywidualnej działalności gospodarczej) i zaspokojenie się z dochodów lub
3. sprzedaż przedsiębiorstwa dłużnika w całości

Reprezentuję kancelarię , która zajmuje się wyłącznie takimi postępowaniami - w razie zainteresowania proszę o kontakt pod maila no_nick@gazeta.pl . Bezzwłocznie odpowiem podając oficjalne dane kontaktowe.

Pozdrawiam
Karol76 / 31.61.131.* / 2014-08-06 19:08
Dlatego lepiej takim sytuacjom zapobiegać. Powiem Wam szczerze, że odkąd mam na fakturach pieczęć-straszak kancelarii (w moim przypadku jest to Koksztys), to kontrahentów, którzy zwlekają z zapłatą jest dużo mniej. Boją się po prostu konsekwencji, bo wiedzą jak się to dla nich skończy. A ja za taką usługę płacę tylko 99 zł miesięcznie, dodatkowo mam w każdej chwili zapewnioną pomoc w kwestiach prawniczych.
katmam / 83.18.212.* / 2009-11-17 16:26
Witam, pracuję właśnie w firmie zajmującej się sciąganiem należności. Działamy na rynku blisko 10 lat, w grupie kapitałowej mamy również kancelarie adwokacką. Wszystkie te usługi, które Pan opisuje są w naszej ofercie. Czy taka pieczęć skutkuje? Z pewnością wyróżnia FV i dzięki temu należność może być uregulowana szybciej, dzięki zmianie priorytetów płatniczych Pana Klienta, co zresztą potwierdzają nasi Kontrahenci. Co więcej zdarza się, że ktoś zauważy taką pieczątkę na FV wystawianych przez Pana i sam się z nami kontaktuje celem pomocy w rozwiązaniu swoich problemów, tak więc jesty ona zauważalna. Po więcej informacji serdecznie zapraszam na stronę www.obligo.pl, celem bliższego zapoznania się z naszą propozycją i bogatą listą zadowolonych Kontrahentów. Pozdrawiam serdecznie i w razie pytań, proszę o kontakt 609-778-492.

Najnowsze wpisy