Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pielęgniarki chcą zmienić system polityczny?

Pielęgniarki chcą zmienić system polityczny?

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-06-26 17:28 / Tysiącznik na forum
Prezydent ma absolutnie racje , ja tez tak odbierak język polityki i sygnały dawane przez liderów opozycji. Pielęgniarki, gadające głowy jak pokazuja to dziennikarze, nie one to wymyśliły, to zostało przygotowane w gabinetach partii kanapowych, np partia która ma ponad 130 posłow i przewodnicąca sejmowej komisji zdrowia, nic nie robi, ja jej wypowiedzi nie rozumiem, wygląd ma uwlaszczający urodzie kobiet, jest zaprzeczeniem kobiecości. Juz dawno powinna zrezygnować z tej zaszczytnej funkcji bo jej mo=wa to mowa trawa, jest zaprzeczeniem logiki, to podobnie jak z posłem ktory w gabinecie cieni byl pasowany na ministra finansów mimo że jest gruby i się poci, ale on powiedzial publicznie do obywateli podatników ktorych na każdym kroku poucza, te oto słowa>>> ja swojego PIT nie sporzadzam , sporzadz go żona, dla mnie jest zbyt skomplikowany. Dlaczego tacy ludzie trwaja i trwaja a efekty ich pracy będą zadne. Dlaczego system polityczny od zaraz natychmiast nie dokonuje eliminacji jednostek które przypadkowo, przez pomyłke , a moze po znajomości sa obecne w polityce. Zachowanie się pielęgniarek, lekarzy, nauczycieli funkcjonariuszy i órników będących w symbiozie i w porozumieniu, tak dzialają tak reaguja zeby wymusic określone fakty polityczne, nic dobrego z tego dla Polski nie bedzie.
kpiarz / 83.7.154.* / 2007-06-26 18:22
Tak, tak to najlepiej gdy brak argumentów to wszystko zwalić na spisek. Może Pan obserwator zadał by pytanie: Dlaczego taka koalicja trwa i trwa a efekty jej pracy będą zadne? A tak wogółe to pozwolę sobie stwierdzić, z resztą nie tylko ja, że Pan Prezydent IV Najjaśniejszej RP to chyba na manię prześladowczą cierpi, jego wypowiedzi są co najmniej niepokojące:)
WydymanyPrzez IV RP / 81.169.137.* / 2007-06-26 15:02
Zaplute karły demokracji, reakcjoniści, wrogowie IV RP podnoszą głowę. Tak trzymać Wielki Wodzu! Kto nie jest z nami jest przeciwko nam!
Proponuje wprowadzić jedyne słuszne rozwiązanie: Stan Wojenny!
bugie / 2007-06-26 15:09
Tak to jest , jak w kraju rządzi Ksero Kurduplo Direktorre i Bonzo Kurduplo!!!! Cierpią na manie wyższości ,bo bozia pozbawiła ich wzrostu!!!
lorunia / 91.94.2.* / 2007-06-26 18:04
Jesteśmy obwarowani przepisami o deficycie budżetowym , przepisy związane z członkostwem w UE . na horyzoncie . może pojawić się widmo inflacji . Kto będzie następny w kolejce po podwyżki ? . Czy przy każdym proteście będą takie głosy aby grać pod publiczkę ? . Opozycja robi takie manewry które mogą się jej odbić czkawką , w przypadku jakby wygrali wybory . Decyzje wymuszone teraz będą ciągnąć się latami . wypiją to co naważyli .

Najnowsze wpisy