Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pieniądze na innowacyjny portal internetowy

Pieniądze na innowacyjny portal internetowy

Inhis / 2011-05-19 20:35
Witam

Jestem autorem pomysł na pewien portal. Od kilku miesięcy wraz z trzyosobową grupą zajmujemy się implementacją powyższego pomysłu. Złożoność problemu w sporym stopniu oddala perspektywę zakończenia projektu. Zdając sobie jednocześnie sprawę, że zastrzyk finansowy znacznie skrócił by okres realizacji (jednocześnie zwiększając szansę na sukces) zdecydowałem się na znalezienie inwestora. Prosił bym o pomoc w znalezieniu organizacji, które mogły by nas wesprzeć. Jestem w stanie przeprowadzić prezentację pomysłu i etapu realizacji w przypadku podpisania klauzuli poufności (jak wspomniałem pomysł jest innowacyjny, chcemy się zabezpieczyć przed kradzieżą pomysłu). Jednocześnie nie jestem w stanie dostarczy konkretnych liczb na temat zysku (wszelkie szacunku były by bardzo zgrubne). Wkład finansowy jaki jest nam potrzebny liczę w setkach tysięcy złotych (większe pieniądze na start to większa szansa na sukces). Chętnie odpowiem na pytania.

pozdrawiam
Wyświetlaj:
gość 437 / 79.185.170.* / 2012-04-20 15:22
PARP organizuje konkurs, na świadczenie e-usług. działanie 8.1 PO IG
qwsddcdd / 178.36.57.* / 2011-05-29 16:16
czyli w skrócie: coś tam piszemy z kolegami i szukamy kogoś kto zaryzykuje kilkaset tysięcy złotych w pomysł, w który sami nie wierzymy.
Inhis / 2011-05-29 19:35
Jeśli bym nie wierzył w ten pomysł to nie babrał bym się implementacją. Z drugiej strony nie dysponuję forsą, która zapewniła by pewny start temu projektowi. Infrastruktur, reklama itp kosztują. No ale to już nie ważne. Jestem na etapie prowadzenia kilku rozmów, które mam nadzieje zakończą się pozytywnie. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy