Forum Forum finansoweKarty

Pieniądze z Karty kredytowej na lokate

Pieniądze z Karty kredytowej na lokate

lukigrochu / 83.11.55.* / 2010-12-16 21:59
Zastanawiam się czy jest taka możliwość aby pieniądze z przyznanego limitu na karcie kredytowej wpłacić sobie na lokatę albo na konto oszczędnościowe, troszkę na tym zarobić spłacić w terminie zadłużenie i tak w kółko?
Wyświetlaj:
Agnen / 151.88.22.* / 2010-12-21 11:35
Przelew gotowki na konto z karty kredytowej - oplata jak za pobranie gotowki i oprocentowanie 18-20 procent w skali roku od pierwszego dnia. Oprocentowanie na lokacie 5-7 procent w skali roku. Policz sobie sam czy ci sie to oplaca.
zosiaxxl2s / 89.174.125.* / 2010-12-18 08:29
jest możliwość - jak masz jakiegoś znajomego w jakimś sklepie, gdzie przyjmują płatności - można zakombinować i cyklicznie, jak ktoś płaci gotówka, realizować transakcje kartą. i tak w kółko! masz nieoprocentowany okres wówczas!
jackn28 / 79.189.215.* / 2010-12-17 13:12
Na pewno taka możliwość jest, ale to co zarobisz to oddasz x 3 - bezpłatny jest tylko kredyt za płatności, kasa przelana albo wybrana z bankomatu jest dość mocno oprocentowana
Zainteresowany_k / 80.53.88.* / 2010-12-28 09:49
A nie ma czasem takich kart kredytowych w jakichś bankach gdzie przelew traktowany jest jako bezgotówkowy i wtedy nie jest liczony procent tak samo jak przy płatnościach kartą?
Agnen / 151.88.22.* / 2010-12-29 10:23
Sa takie karty, ale przelewy dotyczą oplat za media, mieszkanie itp. Za kazdy taki przelew placisz drobna oplate i masz okres wolny od odsetek. Z twoich wypowiedzie wnosze, ze nie masz pojecia o zasadach funkcjonowania kart kredytowych. Bank pobiera oplaty za ich uzywanie: przy transakcjach bezgotowkowych placi najczesciej sprzedawca (1-3 procent), czasami usiluje on przezucic oplate na klienta, czyli podnosi cene towaru (ja zawsze sie temu sprzeciwiam i jesli trzeba ide do innego sprzedawcy), przy transakcjach gotowkowych placisz ty. Wybacz, ale banki to nie czerwony krzyz. Mozliwe sa roznego rodzaju operacje na granicy prawa, ale z twoja znajomoscia dotyczaca kart platniczych lepiej sie za nie nnie bierz. Poza tym daja one mozliwosc krotkiego nieoprocentowanego kredytu, potem dostaniesz odsetki, ktore sa ok 3 razy wieksze od zyskow z lokaty.
Zainteresowany_k / 80.53.88.* / 2010-12-29 11:29
Mam większe pojęcie niż Ci się wydaję. Choć nigdy mnie ten produkt nie interesował. Zapytałem z czystej ciekawości. Poczytaj sobie w internecie to zobaczysz, że nie do końca masz rację i to co napisałem jest jak najbardziej możliwe.
Agnen / 151.88.22.* / 2010-12-29 12:30
A co internet to jakas wyrocznia głoszaca prawdę absolutną. Napisałem przeciez, ze mozna pokombinować i uzyskać gotowke, ktora jest nieoprocentowana DO 56 DNI. Ty chcesz wplacic ja na lokate. Jednomiesieczna lokata jest naprawde nisko oprocentowa. A pozniej odsetki na karcie sa ok 3 razy wyzsze od tych uzyskanych na lokacie. Wiekszosc sposobow opisanych w internecie jest na granicy prawa, lub poza prawem. Wiem, ze fajnie by bylo pozyczyc z banku pieniazki bez odsetek, wplacic (najlepiej) w tym samym banku na lokate i zarobic. Wlasnie wymysliles ekonomiczne perpetum mobile.Tylko, ze w bankach nie pracuja kretyni.
Agnen / 151.88.22.* / 2010-12-29 12:41
A tu masz sposob. Jesli masz np pensje 2000 netto i limit na karcie wiekszy niz 2000 to mozesz wplacic 2000 na lokate, a rachunki i zakupy placic karta kredytowa. Musisz uwazac by nie przekroczyc tych 2000 zl. Po wplywie pensji splacasz od razu 2000 na karcie i w ten sposob nie placisz na niej odsetek, a na lokacie masz caly czas 2000, ktore sa oprocentowane. Jedyna wada - nie masz gotowki. Mozliwe sa rozne kombinacje tego sposobu
Zainteresowany_k / 94.42.57.* / 2010-12-29 17:07
Nie wiem co ma do tego prawo. Coś piszesz, a nie bardzo wiesz o czym. Bezsensowna dyskusja. Po co to się wypowiadać dla samego wypowiadania jak się nie ma nic do powiedzenia.
Agnen / 151.88.22.* / 2010-12-29 17:55
Zgadza sie dyskusja jest bezsensowna, jak napisales wyzej nie masz pojecia o kartach kredytowych. Cos tam przeczytales w internecie. Liczyc tez nie umiesz bo z prostego wyliczenia to sie nie oplaca. 2000 na lokacie 8 procent rocznie daje miesiecznie 13,2 zl odsetek. A ludzie, ktorych stac na karty z limitem kilkudziesieciu tysiecy i sa go w stanie splacic w 100 procentach nie bawia sie w takie p*******. Jesli chodzi o ciebie to droga wolna, zalatw sobie karte w banku ( wybierz go opierajac sie na internecie) i potem zastosuj sobie jakis opisany w internecie sposob. Gory pieniedzy zycze. Ja naleze do tych nielicznych, o ktorych napisalem, ze sie w p******* nie bawia. Jest wiele innych sposobow na zarabianie pieniedzy. Zegnam, bez odbioru. PS przeczytaj post zosi, tam znajdziesz spsob na granicy prawa.
Zainteresowany_k / 89.174.118.* / 2010-12-30 17:55
Heh tak się składa, że pracuję w banku i wiem, o kk pewnie więcej niż Ty. Ale co tam takie dyskusje z ludźmi, którzy stwarzają pozory, że coś tam wiedzą zawsze mnie bawią.
Agnen / 151.88.22.* / 2011-01-03 10:01
I co z tego, ze pracujesz w banku, czy to oznacza, ze juz wszystko wiesz. A znasz takie przyslowie: " Kaptur nie czyni mnichem". A jesli cos wiesz naprawde to czemu nie podzieliles sie na tym forum swoja rozlegla wiedza. przeciez znalazles tyle ciekawych informacji w internecie.
Zainteresowany_k / 79.188.135.* / 2011-01-03 15:10
Bo chce mieć wszystko dla siebie. I wystarczy, że Ty tu takie mądre rzeczy wypisujesz. Podziel się pierwszy bo na razie to z Twoich postów to nic mądrego nie można wywnioskować, a wręcz przeciwnie. Znam też inne przysłowia ale szkoda ich tu przytaczać. Jak tak Ci internet przeszkadza to po co z niego korzystasz? Masochista?

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: