Forum Polityka, aktualnościKraj

Pieronek: Szoah to "żydowski wymysł"

Pieronek: Szoah to "żydowski wymysł"

Money.pl / 2010-01-25 08:01
Komentarze do wiadomości: Pieronek: Szoah to "żydowski wymysł".
Wyświetlaj:
dziudek / 83.21.238.* / 2010-01-25 19:19
Od zawistnych słów zaczyna się dramat ludzkości.Pan Pieronek powinien zacząć czytać Biblię ,wtedy zobaczy jad swoich słów.
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj / 89.229.24.* / 2010-01-25 18:37
ja jetem ateistą i jest mi z tym dobrze nie wierzę w zmarchwytanie i życie po życiu nie wierzę w piekło czyściec raj i niebo ani sąd ostateczny koniec świata będzie w tedy kiedy umrzemy nasz twardy dysk zostnie wyczyszczony i to będzie koniec Popieram kremację zwok bo pochówek jest barbarzyństwem w XXI wieku jestem przeciwko homofobii antysemityzmowi jestem za tolerancją religijną każdy powinien szanować czyjeś przekonania religijne a jak ktoś nie wierzy to jego sprawa chrześcijaństwo Islam, neopoganizm, judaizm, buddyzm ateizm sintoizm ok
raff777 / 86.150.202.* / 2010-01-25 13:37
jego fluorescencja znowu blyszczy i wysila swoje pozostalosci po wypranym muzgu zatem niech ustanowi dzien pamieci osob homosexualnych ktore padaja ofiarami kosciola katolickiego przez ktorego traktowane sa jak zwierzeta a ich prawa sa conajmniej gwalcone
nietolerancyjny / 79.163.40.* / 2010-01-25 17:24
Jeśli dwóch facetów "jeździ" po sobie niczym dwa psy na podwórku...to nie jest to zezwierzęcenie ?
jan kowalski / 2010-01-25 20:21 / Tysiącznik na forum

to nie jest to
zezwierzęcenie ?


zdecydowanie nie¹¹ ,., to coś o wiele gorszego i nie ubliżaj zwierzętom.
Zwierzęta same eliminują takie osobniki jako niezdolne do prokreacji i podtrzymania gatunku.
Janina Nowak / 79.162.113.* / 2010-01-27 10:38
w świecie zwierząt wielokrotnie odnotowano zachowania homoseksualne...np. nasze podwórkowe burki...poczytajcie sobie,zamiast się durnie wypowiadać
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t
ps: proszę podać mi odnotowane przypadki eliminacji takich zachowań przez zwierzęta!
nietolerancyjny / 79.163.26.* / 2010-01-26 15:04
Słusznie. Jeśli obraziłem miłośników zwierząt, to przepraszam.
zdzisiu / 83.31.209.* / 2010-01-25 09:35
Mocne i prawdziwe słowa.
dgen / 2010-01-25 08:57 / Tysiącznik na forum
jak wiadomo, historia II-giej wojny światowej dla wielu oznacza tylko holokaust oraz wypędzenia niemców
i wielu zrobi wszystko aby tak pozostało
MN4 / 217.96.42.* / 2010-01-25 08:41

Powtarzam, z historycznego punktu widzenia nie jest prawdą, że w obozach zginęli wyłącznie Żydzi, prawda ta jednak jest dziś niemal ignorowana- stwierdził biskup Pieronek.

Nikt tak nie twierdzi. Co za bzdura. Obozy służyły do eksterminacji Żydów, to jest prawda.

popełnia się kolosalną niesprawiedliwość wobec Palestyńczyków, którzy traktowani są jak zwierzęta a ich prawa są co najmniej gwałcone-

Ani Żydzi, ani Palestyńczycy nie mają tradycji państwowych. To musi potrwać i musi boleć.
Ding-dong / 217.153.15.* / 2010-01-25 11:56
Sam piszesz bzdury. Zdanie "Obozy sluzyly do eksterminacji Zydow" bez wymienienia innych nacji sugeruje, ze tylko Zydzi w nich byli mordowani.

Palestyna byla panstwem w ramach ktorego powstalo powojenne panstwo Izrael. I w tym umiejscowiony jest caly problem tych dwoch panstw.

Piszac, ze nie maja tradycji panstwowych to tak, jak napisac, ze Polacy nie maja, bo byli przez 123 lata pod zaborami.
Czarna Chmura... / 83.9.88.* / 2010-01-25 09:14
Żydzi okupują Palestynę i to jest prawda.
Czarna Chmura... / 83.9.88.* / 2010-01-25 08:07
wiadomo, że Żydzi wysysają antychrześcijaństwo z mlekiem matki i dlatego będą zwalczać wszystko co z chrześcijaństwem jest związane.
graf1 / 195.116.25.* / 2010-01-25 08:01
W przypadku Żydów problem polegał na tym. że naziści zaplanowali i realizowali zagładę tego narodu.
Taki drobiazg panie Pieronek.
walkamłodych / 79.163.40.* / 2010-01-25 09:04
No właśnie, częścią tych planów były też wydarzenia w Jedwabnem. Tylko dlaczego Kwaśniewski za to przepraszał. Czyżby utożsamiał się z nazistami ?
AH3 / 89.229.104.* / 2010-01-25 14:53
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj / 89.229.24.* / 2010-01-25 18:08
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii / 89.229.24.* / 2010-01-25 18:26
Ja bronię Żydów , holocaust to paskudna eksterminacja która nigdy nie powinna się wydażyć nie oszczędzono także dzieci , zniszczono ich marzenia i zniszczono wiele istnień Faszyści zabijali także inne nacje ale ich celem było wyniszczenie wszystkich wyznawców religii mojżeszowej. Nie wiem dlaczego tylu ludzi nie nawidzi Izraelitów oni nie obcinają głów ludziom z zachodu za po mocą mieczy są cywilizowani w przeciwieństwie do fundamentalistów islamskich którzy traktują kobiety jak bydło zabijają je skazują więźniów na karę śmierci za byle co, są barbarzyncami składają wiele zwierząd w ofierze i dokonują licznych zamachów oni nie nawidzą wszystkich ludzi którzy nie wyznają ich religii, wypaczyli swoje przekonani oszaleli od stałego zabijania dziwię się że niektórzy tak bronią Palestyńczyków oni dzień w dzień walczą z tymi Żydami atakują ich a gdy Żydzi odpowiedzą ogniem to oni już robią z siebie ofiary i przyrównują ich do faszystów. Chcą oczernić Izraelitów w oczach świata pamiętajcie dzisiaj Izrael a potem Europa i USA fundamentaliści zabili także polskiego geologa pamiętajcie wojna w Iraku i Afganistanie jest bezcelowa ginie wiele ludzi po obuu stronach ale sądzę że Izrael jest bardzo dobrze uzbrojony posiada też bombę atomową i nie da się zniszczyć sa uzbrojeni po zęby w nowoczesne tchnologie rozumiem że nie pozwolą w przyszłości aby sytuacja się powtórzyła nie zamierzają być łatwym celem będą walcyć do samego końca z Palestyńczykami oraz innymi arabskimi narodami Osoby duchowne nie powinny się wypowiadać o sprwach o których nie mają pojęcia wypowiedź zabarwiona negatywnymi emocjami wyczuć można niechęć do Izraelitów Holocaust jest faktem i niech nikt tego nie neguje bo jeśli zapomnimy o przeszłosć to wojna światowa się powtórzy

Najnowsze wpisy