Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Pierwsza Inwestycja 10tys zł

Pierwsza Inwestycja 10tys zł

JaK102 / 80.239.242.* / 2011-12-02 15:56
Witam,
tak jak w temacie będzie to moja pierwsza inwestycja wiem 10tys to nie najwięcej ale chciałbym to zmienić tylko potrzebuje pomocy.

Znam zasadę czym większe ryzyka tym większy zarobek, ale nie mam pojęcia praktycznie o finansach.

Co byście polecili na początek ? A co powinno być punktem docelowym ?
Na początek chodzi mi raczej o zysk bez większego ryzyka.

Lokata ? Małe zyski i co teraz z podatkiem belki ?
Potem fundusz akcyjny inwestycyjny czy może giełda ?
Wyświetlaj:
kajkon / 188.146.99.* / 2019-11-05 10:32
Na pewno system XTB - tam macie wszystkie istotne narzędzia i rozwiązania, a sztuką jest jedynie ciągły rozwój, postawienie na opcje, które robią różnicę. U nas problemów jak dotąd nie było. Ważne, żebyście poświęcili jak najwięcej czasu analityce - wtedy uzyskacie coś fajnego.
robertkajzer / 2012-01-20 17:38 / Bywalec forum
Na poczatek lokata, a w miedzyczasie nauka inwestowania. Inwestowanie w akcje czy akcyjne fundusze bez jakiegokolwiek przygotowania to hazard i delikatnie mowiac wyrzucanie pieniedzy w bloto.

Podatek belki jest i bedzie (zniesienie podatku belki to tylko puste slowa, aby pozyskac glosy wyborcow). Jest placony od zysku i trzeba to po prostu zaakceptowac i uwzglednic w swoich planach finansowych.

---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
marlenalipnicka / 2011-12-10 17:15
Witam.
Jestem niezależnym doradcą finansowym. Zajmuję się inwestycjami, kredytami, emeryturami,
W swojej ofercie mamy wiele produktów inwestycyjnych np. fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, regularne oszczędzanie, inwestycje w kruszywa i metale szlachetne np. (złoto diamenty) a nawet wino itp.
Mam szeroki wachlarz produktów, dzięki temu, że współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi...więc mogłabym pomóc w dobraniu najlepszej oferty dla Pana/i, oraz jej realizacji
Za spotkanie nie pobieram opłat.
Jeżeli byłby/byłaby Pan/i zainteresowany/a proszę o kontakt telefoniczny pod numer
501972310.

Pozdrawiam.
doradca finansowy
Marlena Lipnicka
GOLDfinance.
Iruś / 83.238.156.* / 2011-12-03 15:41
Możesz trochę odważniej inwestować w fundusze w banku Pekao SA Polecam fundusz akcji dalekiego wschodu lub akcji rynków wschodzących.
Ciułacz / 2011-12-03 01:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JaK102 witaj!
Powiadasz :
nie mam pojęcia praktycznie o
finansach.



Na początek chodzi mi raczej o zysk bez większego ryzyka.

Hm... Dobry doradca finansowy to Ci coś wciśnie i jeszcze wyjdzie na to że tego sam chciałeś.
Ale na zdrowy rozum to inwestuj w to co dobrze znasz, czyli wychodzi na ... lokaty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy