Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Pierwsza praca dla studenta

Pierwsza praca dla studenta

Grzegorz Urban / 2013-01-15 13:30
Jestem na ostatnim roku studiów uzupełniających. Dotychczas nigdzie nie pracowałem. Przeglądając oferty pracy , na przykład w Krakowie, albo oferują nam pracę jako telemarketer, albo chcą od nas solidne doświadczenie zawodowe... jaka praca , waszym zdaniem będzie dobra dla studenta?
Wyświetlaj:
SandraDekiel / 188.147.32.* / 2020-05-31 02:07
Dołącz do nas i razem z nami buduj społeczność BDSM friendly w ramach wspólnych noclegów w Niemczech. Praca jak praca, liczy się atmosfera i ludzie. Do zobaczenia!

Pewna praca od zaraz - wyjedź z nami na inwentaryzację zagraniczną do Niemiec!

Dziennie możesz zarobić od 205 złotych na rękę.

Nie wymagamy doświadczenia. Sam też wybierasz termin i miejsce pracy. To się naprawdę opłaca!

Oferujemy pracę szczególnie dla osób ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Jednym z Twoich obowiązków będzie wsparcie językowe naszych kierowników i koordynatorów. Nie znasz języka niemieckiego? Zgłoś się też i dopytaj czy znajdzie się i dla ciebie miejsce w teamie.

Zainteresowany? Zgłoś się już dziś !

Najbliższy wyjazd:

- 31.05.2020 do 04.07.2020 - Niemcy

Gwarantujemy :

-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

-umowę zlecenie,

-transport na miejsce pracy (za granicę, powrót do Polski i na każdą inwentaryzację),

-zakwaterowanie,

-profesjonalne szkolenie z obsługi skanera,

-opiekę polskiego koordynatora,

-podwyżkę po zdobyciu doświadczenia,

-możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Zapisy on-line i aktualne terminy inwentaryzacji znajdziesz na www.invent.ag .

Aby zapisać się na inwentaryzacje załóż konto, następnie w zakładce Inwentaryzacje zagraniczne/Dostępne terminy wyślij zgłoszenie na wyjazd. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Masz pytania? Zadzwoń: 600 020 329, 71 750 77 00

Możesz też napisać do nas na LiveChat lub zamówić połączenie CallPage (szczegóły na stronie www.invent.ag ).

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
hedg_sjd / 79.191.86.* / 2019-10-24 10:37
Słuchaj, a nie myślałeś o pracy np. jako statysta lub epizodysta? Ja dorabiałem w trakcie studiów w Popcorn Film. Zawsze mieli jakiś epizod do obsadzenia, więc nie musiałem się martwić czy coś się znajdzie, a w sumie to była fajna forma spędzania czasu i pieniądze tez ok.
KFR / 5.173.129.* / 2019-10-26 22:38
Super możliwości:

www.zarabiajtv.pl

Pozdrawiam
PioSoc / 5.173.64.* / 2019-01-24 15:10
Po studiach możesz rozpocząć swoją karierę w firmie Concept Music Art. Na przykład będąc absolwentem kierunków logistyka, lub marketing. Firma CMA pozwala zdobyć doświadczenie i podnosić swoje kwalifikacje. Firma zatrudnia także studentów, więc nawet przed ukończeniem studiów możesz zacząć tam pracę i zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje.
Paweł1990936 / 188.122.20.* / 2018-08-30 21:43
Cześć,
szukasz pracy polecam firmę QSense mającej siedzibę pod Wrocławiem. Firma poszukuje osób ds. jakości i oferuje w tym kierunku praktyki. Więcej informacji znajdziecie pod numerem: 601 788 212 lub na stronie: http://www.qsense.pl/kontakt/

Pozdrawiam
Alicjaaa / 91.200.37.* / 2018-08-10 16:10
Praca dla świeżo upieczonych inżynierów: https://www.abakon.com/kariera
sebastianbak / 79.184.227.* / 2018-02-22 08:43
Ja studentom dziennym polecam pracę online – nienormowany czas pracy i żeby zacząć wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu. Doświadczenie nie jest wymagane ;) Spośród wielu sposobów najlepszym jest wypełnianie ankiet online – np. na portalu epanel.pl. Sam wypróbowałem i wiem co mówię ;)
kfr / 217.153.32.* / 2019-10-25 14:37
Ja wole oglądać i uzupełniać bo wtedy za oglądnie reklam są całkiem duże kwoty jak dla studentów.
www.zarabiajtv.pl
pozdrawiam
damian862 / 79.184.206.* / 2018-06-11 15:44
Kolega wie co mówi, bo jestem dokładnie tego samego zdania :D spróbowałem wypełniania ankiet na epanel.pl i bardzo fajna opcja dla studentów, którzy potrzebują sobie dorobić.
BaSiaa / 37.248.159.* / 2018-01-17 15:24
ja pracowałam w wakacje w jednej z restauracji przy Rynku. W Lublinie to dość popularne zajęcie i tak tu http://lubelskie-praca.pl/studenci-w-lublinie-szturmuja-rynek-pracy/
ktoś opisuje, dość opłacalne bo można liczyć też na napiwki
Kasia950 / 188.252.113.* / 2018-01-15 14:15
Jeśli jesteś kreatywny i cenisz sobie swobodę decydowania kiedy i gdzie pracujesz to zapraszam do współpracy w projekcie, który opracował system zarabiania w programach partnerskich. Dostaniesz szkolenie krok po kroku. Zacznij tutaj: http://katarzynaandrzejewska.getleads.pl/jak-zarobic-1623-pln/
kamte / 212.96.244.* / 2017-10-27 08:51
EuroKadra da ci pracę z dnia na dzień, a godziny dopasują pod twoje zajęcia. Na spokojnie znajdziesz jakieś zajęcie, bo naprawdę pracy nie brakuje. Bardziej to firmy mają problem ze znalezieniem pracownika. Jeśli tylko się do tego nadajesz, to możesz nawet liczyć na sensowne warunki pracy i stałą umowę. Poważnie.
Beautyface / 79.191.15.* / 2014-01-24 10:36
cześć a my szukamy stażystów w dziale eksportu z językiem angielskim. Mile widziani studenci ostatniego roku studiów lub studenci zaoczni i wieczorowi.
Miejsce pracy: Warszawa
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie m.in.:
 Wsparcie w obsłudze klientów z rynków niemieckojęzycznych, realizacja zamówień,
 Wsparcie w koordynowaniu procesów związanych z eksportem produkowanych towarów,
 Zbieranie materiałów do tworzenia analiz rynków zagranicznych i potrzeb klientów,
 W późniejszym terminie możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych, udział w spotkaniach biznesowych, targach zagranicznych.
 Po 6 miesięcznym okresie stażu możliwość stałego zatrudnienia
Od kandydatów wymagamy:
 Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 Zainteresowania rynkami zagranicznymi z szczególnym uwzględnieniem rynku kosmetycznego
 Dokładności i skrupulatności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
 Dobrej organizacji pracy,
 Zdolności analitycznych,
 znajomości programów pakietu Ms Office,
Oferujemy
 W okresie stażu wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
 Możliwość rozwoju zawodowego,
 Pracę w dynamicznym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze, możliwość wdrażania nowych pomysłów w dziale eksportu i dziale developingu nowych produktów
 Możliwość awansu i stałego zatrudnienia
Zgłoszenia na adres:
 rekrutacja@netinspire.pl :):) czekamy
Kokos9 / 2014-01-24 10:06
szukaj stażu w firmie, gdzie masz szansę na zatrudnienie.
Wexel / 178.37.116.* / 2013-12-27 18:51
Ja studiowałem informatykę, dlatego po raz pierwszy pracowałem już po dyplomie jako programista w SMT Software. Nie wiem na jakim kierunku studiowałeś, ale jeżeli na jakimś humanistycznym a w miarę znasz się na komputerach, idź na service desk do korporacji bo o taką pracę jest relatywnie łatwo, zarobki może nie są wspaniałe ale o awans zawsze da się powalczyć.
doks / 109.243.115.* / 2013-01-15 17:53
praca jako telemarketer wcale nie jest zła. w sam raz, jak chcesz złapać doświadczenie w trakcie studiów. wiadomo, że nie wszędzie są dobre warunki, ale np. mój kolega pracuje na słuchawce w eniro na pełnym etacie i jest zadowolony. zdobył już tam doświadczenie, ma z góry określone godziny pracy, więc ma też czas dla siebie i na naukę. jak na razie nie zamierza jej zmieniać...

Najnowsze wpisy